vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

8.Český pohár ve slalomu, MČR ve slalomu

19.08.2012   USD Troja
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. PŘINDIŠ Vít 1989 1 USK Pha88.49 2 83.88 0 83.88 75
2. HILGERT Luboš 1986 MT Dukla B.89.47 0 85.23 0 85.231.35/1,668
3. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha85.09 2 85.46 0 85.461.58/1,962
4. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.88.60 0 86.21 0 86.212.33/2,857
5. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha87.57 4 86.43 0 86.432.55/3,053
6. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec87.51 0 86.50 0 86.502.62/3,149
7. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha86.24 0 84.82 2 86.822.94/3,546
8. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.90.03 2 87.46 0 87.463.58/4,343
9. HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno91.06 0 91.58 0 91.587.70/9,240
10. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha92.09 0 88.82 4 92.828.94/10,737
11. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc90.52 10 88.27 0 88.274.39/5,235
12. BENEŠ Jindřich 1985 1 USK Pha92.23 4 90.77 0 90.776.89/8,233
13. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus90.62 2 89.35 2 91.357.47/8,931
14. STRNAD Jaroslav 1993 1 USK Pha94.20 0 92.70 0 92.708.82/10,529
15. ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha89.80 6 91.18 2 93.189.30/11,127
16. PIŠVEJC Ivan 1978 1 USK Pha89.19 4 0.00 999 93.199.31/11,125
17. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa97.29 0 93.83 0 93.839.95/11,923
18. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha92.87 2 93.98 0 93.9810.10/12,021
19. BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.92.96 2 95.21 2 94.9611.08/13,219
20. MRÚZEK David 1976 2+ Dukla B.98.21 4 95.01 0 95.0111.13/13,317
21. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.94.19 4 95.21 0 95.2111.33/13,515
22. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha96.67 0 95.57 0 95.5711.69/13,914
23. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava96.90 2 95.77 0 95.7711.89/14,213
24. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.96.63 0 98.59 0 96.6312.75/15,212
25. VAŠINA Jiří 1994 2+ Ostrava96.73 0 96.57 2 96.7312.85/15,311
26. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB97.66 6 94.83 2 96.8312.95/15,410
27. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy98.80 0 94.85 2 96.8512.97/15,59
28. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec94.58 6 95.14 2 97.1413.26/15,88
29. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy101.68 2 97.99 0 97.9914.11/16,87
30. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod96.00 2 98.93 6 98.0014.12/16,86
31. RUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.99.09 0 99.68 2 99.0915.21/18,15
32. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy101.38 8 97.32 2 99.3215.44/18,44
33. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.98.38 4 95.79 4 99.7915.91/19,03
34. KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí101.87 6 102.71 0 102.7118.83/22,42
35. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky99.29 4 101.90 10 103.2919.41/23,11
36. PECHLÁT Hynek 1995 2 SKVS ČB100.89 8 97.41 6 103.4119.53/23,30
37. NEUGEBAUER Roman 1965 2 Ostrava111.39 4 105.00 0 105.0021.12/25,20
38. URBAN Tomáš 1994 2+ KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0
39. MYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3