VZ ve slalomu - sobota, Memoriál Jardy Froňka

01.09.2012   USD Veltrusy
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

Externí odkazy k závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.96.15 0 90.65 2 92.65 286
2.1/U23ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha93.81 4 93.66 0 93.661.01/1,1274
3. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.96.33 0 103.43 6 96.333.68/4,0262
4. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy97.13 0 96.01 2 97.134.48/4,8256
5. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod95.95 2 98.32 6 97.955.30/5,7250
6.2/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky98.05 0 96.23 2 98.055.40/5,8244
7.1/DSŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa105.58 8 96.14 2 98.145.49/5,9238
8. GORECKÝ Petr 1981 2 Kralupy97.17 2 115.21 6 99.176.52/7,0232
9.1/DMŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy95.29 4 97.79 54 99.296.64/7,2226
10.3/U23MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.93.46 6 94.66 350 99.466.81/7,4220
11.1/VMTŮMA Martin 1972 2+ Hubertus95.76 4 98.87 4 99.767.11/7,7214
12.2/VMLEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus96.94 54 98.05 2 100.057.40/8,0208
13.2/DMPETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha101.53 0 106.07 56 101.538.88/9,6202
14.3/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy97.59 4 0.00 999 101.598.94/9,6196
15.2/DSKOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí100.02 2 104.84 8 102.029.37/10,1190
16.1/ZSŠODEK Petr 1998 2 Benátky102.00 6 102.60 0 102.609.95/10,7184
17.4/U23ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy102.65 2 106.57 2 104.6512.00/13,0178
18. KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec103.20 2 107.96 2 105.2012.55/13,5172
19.3/DMBRÁZDA Vendelín 1996 2 Kralupy99.86 8 101.46 4 105.4612.81/13,8166
20.2/ZSŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha110.43 160 105.83 2 107.8315.18/16,4160
21.1/ZMZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice107.03 2 113.07 6 109.0316.38/17,7154
22.4/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha104.48 6 115.78 2 110.4817.83/19,2148
23.3/DSŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice132.57 154 111.19 0 111.1918.54/20,0142
24.3/ZSLERCH Adam 1998 2 Klášter.116.59 4 109.72 4 113.7221.07/22,7136
25.4/DMKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz106.89 8 105.35 60 114.8922.24/24,0130
26. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy110.80 6 111.22 4 115.2222.57/24,4124
27.1/VMACHUTA Zdeněk 1964 3 Kralupy123.76 4 110.21 6 116.2123.56/25,4118
28.5/VMKOVÁRNÍK Lukáš 1977 3 Kralupy112.70 8 110.10 8 118.1025.45/27,5112
29. HRON Robin 1979 3 Kralupy118.20 4 131.73 8 122.2029.55/31,9106
30.2/ZMŠANDA Petr 2000 2 Vlašim119.38 4 129.03 6 123.3830.73/33,2100
31.6/VMMARTIN Václav 1971 3 Boh.Pha131.24 8 124.46 4 128.4635.81/38,794
32.4/ZSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice143.51 50 126.17 4 130.1737.52/40,588
33.5/DMKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník122.42 8 135.11 4 130.4237.77/40,882
34.6/DMŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky116.00 60 126.20 6 132.2039.55/42,776
35.4/DSJÍCHA Martin 1994 2 Tech.Pha135.39 10 128.55 8 136.5543.90/47,470
36.3/ZMHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK158.81 8 120.61 16 136.6143.96/47,464
37.7/DMPECHMAN Vojtěch 1997 3 Roudnice139.84 62 136.66 0 136.6644.01/47,558
38.7/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy123.00 56 136.08 2 138.0845.43/49,052
39.5/ZSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky137.66 2 137.95 10 139.6647.01/50,746
40.4/ZMŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky131.40 10 159.17 22 141.4048.75/52,640
41.6/ZSHEGER Tomáš 1998 2 KVS HK111.24 50 133.93 8 141.9349.28/53,234
42.8/VMLULA Jiří 1974 Boh.Pha139.85 6 149.84 4 145.8553.20/57,428
43. FOHL Ondřej 1979 3 Kralupy139.57 18 133.99 14 147.9955.34/59,722
44.9/VMPOHANKA Jiří 1969 2 Klatovy127.45 60 142.14 6 148.1455.49/59,916
45.8/DMŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky138.89 10 137.65 58 148.8956.24/60,715
46.9/DMSAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky139.41 12 159.86 12 151.4158.76/63,414
47.7/ZSVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy144.70 116 139.91 12 151.9159.26/64,013
48.10/DMMATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha101.04 52 0.00 999 153.0460.39/65,212
49. HEJNA Martin 1981 Tech.Pha147.76 12 193.00 58 159.7667.11/72,411
50.5/ZMBÁRTA Jan 2000 3 Kralupy144.67 60 154.35 12 166.3573.70/79,510
51. FELIX Petr 1982 3 Kralupy143.26 62 112.78 54 166.7874.13/80,09
52.8/ZSPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice171.64 16 172.03 8 180.0387.38/94,38
53.5/DSSOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz126.70 58 134.37 150 184.7092.05/99,47
54.6/ZMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy127.83 60 140.09 52 187.8395.18/102,76
55.2/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník172.40 112 153.37 60 213.37120.72/130,35
56. FLEISIG Daniel 1988 3 Roztoky146.87 106 163.44 58 221.44128.79/139,04
57.6/DSKRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz134.75 108 140.36 300 242.75150.10/162,03
58.3/VNOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy262.30 12 0.00 999 274.30181.65/196,12
59.11/DMBINDER Martin 1997 3 Roudnice290.32 66 256.82 206 356.32263.67/284,61
60.7/ZMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha166.21 260 182.35 206 388.35295.70/319,20
Oddíl