6. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod

19.05.2013   USD Troja
ředitel: Miloslav Říha   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha86.65 2 85.74 0 85.74 75
2. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.89.53 0 86.70 0 86.700.96/1,168
3. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha89.20 2 86.17 2 88.172.43/2,862
4. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.91.70 4 88.44 0 88.442.70/3,157
5. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.89.95 2 89.13 0 89.133.39/4,053
6. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha88.09 0 87.45 2 89.453.71/4,349
7. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha90.09 0 88.00 2 90.004.26/5,046
8. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.94.12 0 90.60 0 90.604.86/5,743
9. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha95.83 2 94.74 0 94.749.00/10,540
10. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB95.35 0 98.15 54 152.1566.41/77,537
11. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha95.18 6 90.97 0 90.975.23/6,135
12. ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha92.38 6 92.69 0 92.696.95/8,133
13. PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha100.18 4 96.03 0 96.0310.29/12,031
14. INDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK105.25 0 94.31 2 96.3110.57/12,329
15. MRÚZEK Jakub 1995 2+ Dukla B.99.76 2 94.40 2 96.4010.66/12,427
16. CEPEK Marek 1994 1 SKVS ČB97.84 0 94.95 4 97.8412.10/14,125
17. VLČEK Jan 1990 1 USK Pha94.92 6 97.89 0 97.8912.15/14,223
18. HROBSKÝ Milan 1983 1 RK Troja98.57 0 98.05 2 98.5712.83/15,021
19. MATULA Roman 1996 1 USK Pha98.79 0 97.96 2 98.7913.05/15,219
20. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.98.88 50 99.87 0 99.8714.13/16,517
21. HEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK104.01 54 98.91 2 100.9115.17/17,715
22. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha105.04 6 99.53 2 101.5315.79/18,414
23. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV104.92 4 102.17 0 102.1716.43/19,213
24. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja100.49 4 106.16 6 104.4918.75/21,912
25. SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.101.04 4 0.00 999 105.0419.30/22,511
26. FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.104.71 2 102.37 4 106.3720.63/24,110
27. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov106.88 0 102.84 6 106.8821.14/24,79
28. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha101.82 6 101.32 6 107.3221.58/25,28
29. POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB124.31 56 102.13 6 108.1322.39/26,17
30. CHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc104.89 4 109.39 56 108.8923.15/27,06
31. BOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc106.97 2 113.06 204 108.9723.23/27,15
32. CHOUTKA Jan 1995 2 KVS HK107.11 2 115.39 4 109.1123.37/27,34
33. LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha113.20 12 108.21 2 110.2124.47/28,53
34. LERCH Adam 1998 2 Klášter.124.41 4 113.76 0 113.7628.02/32,72
35. ZÁTOPEK Vladimír 1995 2+ Val.Mez.106.62 52 110.44 4 114.4428.70/33,51
36. PŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha102.94 110 110.75 6 116.7531.01/36,20
37. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB98.91 154 108.10 58 166.1080.36/93,70
38. ŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl