2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném

26.05.2013   USD České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Lenka Kutá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

Externí odkazy k závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/VMJEŽEK Stanislav 1976 M USK Pha92.22 0 91.61 2 92.22 75
2. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha94.62 0 95.17 2 94.622.40/2,675
3. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.98.05 2 95.50 2 97.505.28/5,775
4.1/DSROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha98.35 0 100.18 2 98.356.13/6,675
5.2/DSMRŮZEK Jakub 1995 2+ Dukla B.110.42 4 101.18 0 101.188.96/9,775
6.1/U23VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB99.62 4 101.91 0 101.919.69/10,568
7.2/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV112.36 2 100.19 2 102.199.97/10,862
8.3/DSMATULA Roman 1996 1 USK Pha103.90 2 102.32 0 102.3210.10/11,057
9. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB102.45 0 111.88 56 102.4510.23/11,157
10.2/U23FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.112.03 0 101.69 2 103.6911.47/12,457
11.3/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB106.98 10 100.34 4 104.3412.12/13,153
12. SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.103.67 2 125.89 54 105.6713.45/14,649
13.1/DMHEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK103.27 4 104.47 2 106.4714.25/15,546
14.3/VMMÍKA Viktor 1977 2+ SKŽižkov106.76 0 112.44 158 106.7614.54/15,843
15.2/DMCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc103.68 4 107.51 2 107.6815.46/16,840
16. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB111.76 2 107.60 2 109.6017.38/18,837
17.3/DMPŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha108.60 2 106.36 4 110.3618.14/19,735
18.4/DSZÁTOPEK Vladimír 1995 2+ Val.Mez.114.22 6 106.91 4 110.9118.69/20,333
19.4/U23PEŠEK Michal 1992 2 Kralupy114.04 2 107.35 4 111.3519.13/20,731
20.4/DMLERCH Adam 1998 2 Klášter.109.49 2 115.28 8 111.4919.27/20,929
21.4/VMKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja108.67 56 109.73 2 111.7319.51/21,227
22.5/DSCHOUTKA Jan 1995 2 KVS HK110.66 2 117.13 0 112.6620.44/22,225
23.1/VKAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov124.78 6 112.76 4 116.7624.54/26,623
24.5/VMBUCHNAR Vladimír 1976 2 SKŽižkov118.15 6 116.41 2 118.4126.19/28,421
25. VLADAŘ Marek 1981 3 Šumperk114.71 4 123.70 256 118.7126.49/28,719
26.1/ZSLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha121.02 8 115.10 4 119.1026.88/29,117
27.6/VMCUC Michal 1977 2 Tech.Pha122.05 0 121.20 4 122.0529.83/32,315
28. ŠRÁMEK Michal 1982 3 Č.Lípa133.73 12 126.11 2 128.1135.89/38,914
29.2/ZSZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice140.54 8 124.84 4 128.8436.62/39,713
30.3/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK119.93 10 131.71 0 129.9337.71/40,912
31.5/U23ŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy140.27 252 132.02 2 134.0241.80/45,311
32.5/DMNOVOTNÝ Jan 1998 2 Olomouc129.50 52 129.63 6 135.6343.41/47,110
33. KOPIČKA Ondřej 1989 2 Tech.Pha132.17 4 137.61 6 136.1743.95/47,79
34.6/DMKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB132.50 54 128.83 8 136.8344.61/48,48
35.7/DMKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.129.63 10 147.59 60 139.6347.41/51,47
36.2/VŠPRDLÍK Vít 1967 2 Sušice134.75 10 129.97 106 144.7552.53/57,06
37.4/ZSKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.140.12 6 132.71 58 146.1253.90/58,45
38.8/DMVĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha104.36 52 103.19 56 156.3664.14/69,64
39.6/DSFRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.106.86 54 116.71 62 160.8668.64/74,43
40.5/ZSWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn173.53 108 175.11 4 179.1186.89/94,22
41.7/VMMILYÁN Dušan 1973 3 L.Žatec195.53 10 0.00 999 205.53113.31/122,91
42.7/DSŠRŮMA Radek 1995 3 KVS HK134.15 206 143.15 108 251.15158.93/172,30
43.9/DMKARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK177.28 160 167.15 258 337.28245.06/265,70
44.8/VMPRCHLÍK Jiří 1978 3 L.Tábor167.41 358 0.00 999 525.41433.19/469,70
 3/VSCHREIBER Zbyněk 1963 2 VS Desná0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1997 3 Turnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VADLEJCH Jan 1989 3 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ČEKAL Josef 1970 2 Klášter.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl