Slalom O štít města Benátek

17.08.2013   Řeka Jizera, jez v Obodři.
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMHEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK105.07 0 104.50 0 104.50 95
2.1/VMINDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK107.57 2 106.16 0 106.161.66/1,687
3.1/DSCHOUTKA Jan 1995 2 KVS HK114.27 0 109.79 0 109.795.29/5,183
4.1/VMILLER Jan 1968 2 Turnov110.94 0 111.09 0 110.946.44/6,279
5.1/ZSŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha113.13 0 114.81 2 113.138.63/8,375
6.2/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK113.88 0 113.48 0 113.488.98/8,671
7.3/ZSLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha112.48 2 116.57 2 114.489.98/9,667
8. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy119.56 0 116.32 0 116.3211.82/11,363
9.4/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice125.19 2 116.51 0 116.5112.01/11,559
10.2/VMNOVÁČEK Michal 1977 3 Hubertus115.11 2 126.69 2 117.1112.61/12,155
11.3/VMBEIER Artur 1970 2 Trutnov126.03 0 115.55 2 117.5513.05/12,551
12.1/U23VOLÁK Jaroslav 1990 3 Klášter.0.00 999 118.10 0 118.1013.60/13,047
13.4/VMINDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK118.51 0 148.75 2 118.5114.01/13,443
14.2/VKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB119.01 0 123.17 0 119.0114.51/13,939
15.2/DMMILLER Jan 1997 3 Turnov121.35 0 0.00 999 121.3516.85/16,135
16.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov129.38 0 121.58 0 121.5817.08/16,331
17.3/VKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor129.22 2 119.75 2 121.7517.25/16,527
18.5/VMMATĚJÁK Petr 1973 0 Klášter.120.26 2 0.00 999 122.2617.76/17,023
19.5/ZSPŘIKRYL Matěj 1999 3 Tesla Bo123.12 2 121.63 2 123.6319.13/18,319
20. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek129.77 0 121.91 2 123.9119.41/18,618
21.2/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor124.33 0 140.68 0 124.3319.83/19,017
22.4/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa125.96 0 164.41 0 125.9621.46/20,516
23. MACHEK Radek 1980 3 Trutnov122.68 4 154.56 0 126.6822.18/21,215
24.5/VVALA Vladimír 1963 3 VS Tábor124.94 2 135.91 2 126.9422.44/21,514
25. HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek123.00 4 126.59 6 127.0022.50/21,513
26. DAVID Ondřej 1984 3 KVS HK135.75 2 125.16 2 127.1622.66/21,712
27.6/VMJOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy125.88 2 126.82 4 127.8823.38/22,411
28.7/VMŘEŽÁBEK Martin 1973 3 RK Troja129.26 0 128.62 2 129.2624.76/23,710
29.1/ZMBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.145.89 4 128.41 2 130.4125.91/24,89
30.8/VMKOLOVRÁTEK Lukáš 1978 3 Sláv.KV140.00 2 130.93 0 130.9326.43/25,38
31.2/DSPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov137.64 4 129.98 2 131.9827.48/26,37
32.9/VMŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov131.69 2 147.42 4 133.6929.19/27,96
33.6/VKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor139.33 2 197.63 50 141.3336.83/35,25
34.2/VSHOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník155.72 4 140.46 2 142.4637.96/36,34
35.7/VBURIÁNEK Karel 1965 3 Semily150.14 0 147.01 0 147.0142.51/40,73
36. CHRÁPEK Ondřej 1989 0 Klášter.151.19 0 168.69 2 151.1946.69/44,72
37.8/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov151.97 4 159.72 4 155.9751.47/49,31
38.3/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.223.93 2 162.35 0 162.3557.85/55,40
39.2/ZMREJMAN Petr 2001 0 KVS HK178.48 8 167.94 0 167.9463.44/60,70
  LHOTA Kryštof 2002 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl