Evropský pohár juniorů ve slalomu v Českém Vrbném

30.07.2015-31.07.2015   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
kompletní výsledky závodu

kategorie K1W   U16 - kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. MALCHERS PAULA 1999 Kanu Schwaben118.42 6 0.00 0 124.42 -
2. MEHLHORN STELLA 1999 LKV Sachsen-Anhalt118.56 6 0.00 0 124.560.14/0,1-
3. CHAUMET AGATHE 1999 BRETAGNE125.74 8 0.00 0 133.749.32/7,5-
4. KONIAROVÁ LEA 2000 KTK Lipt. Mikuláš124.85 10 0.00 0 134.8510.43/8,4-
5. TAUER SARAH 1999 LKV Sachsen-Anhalt129.49 8 0.00 0 137.4913.07/10,5-
6. HUMEAU MAYA 2000 Potomac whitewater Racing Cent132.25 6 0.00 0 138.2513.83/11,1-
7. VRBOVÁ ALEXANDRA 2000 Horš.Týn134.97 4 0.00 0 138.9714.55/11,7-
8. MINTÁLOVÁ ELIŠKA 1999 ŽKV Žilina132.51 8 0.00 0 140.5116.09/12,9-
9. HOLL LENA 1999 AKV Augsburg132.21 10 0.00 0 142.2117.79/14,3-
10. BERGNER VICTORIA 2000 Leipziger-Kanu-Club136.85 8 0.00 0 144.8520.43/16,4-
11. DUŠKOVÁ MICHALA 2000 USK Pha134.90 10 0.00 0 144.9020.48/16,5-
12. JENNINGS MADDY 1999 Scottish Canoe Association135.49 10 0.00 0 145.4921.07/16,9-
13. JEKLIN EVA 1999 Kajak klub Soške Elektrarne135.62 10 0.00 0 145.6221.20/17,0-
14. BLAŽKOVÁ TEREZA 2000 USK Pha141.92 6 0.00 0 147.9223.50/18,9-
15. NOVAK LEA 2000 Kajak kanu klub Tacen141.53 10 0.00 0 151.5327.11/21,8-
16. KOZÁKOVÁ TIMEA 2000 KTK Lipt. Mikuláš144.43 8 0.00 0 152.4328.01/22,5-
17. KONDRATENKO KSENIYA 1999 Team Kazachstan143.74 12 0.00 0 155.7431.32/25,2-
18. FEINE CONSTANZE 1999 LKV Sachsen-Anhalt149.06 10 0.00 0 159.0634.64/27,8-
19. KALETKA FIONA 2000 VfL Bad Kreuznach146.11 14 0.00 0 160.1135.69/28,7-
20. BERNERT ANNE 1999 Kanu Schwaben157.97 4 0.00 0 161.9737.55/30,2-
21. KUZNETSOVA DARIA 1999 Moscow154.99 10 0.00 0 164.9940.57/32,6-
22. BERNARDY ANAIS 2000 BRETAGNE117.15 52 0.00 0 169.1544.73/36,0-
23. HANKE FRANZISKA 2000 AKV Augsburg132.53 52 0.00 0 184.5360.11/48,3-
24. MOESER SINA 2000 Kanu Schwaben125.83 68 0.00 0 193.8369.41/55,8-
25. SAFINA KAMILLA 2000 Team Kazachstan146.54 54 0.00 0 200.5476.12/61,2-
26. FARELL CIARA 1999 Canoe Slalom Ireland151.26 66 0.00 0 217.2692.84/74,6-
27. ALDUCCI BEATRICE 2000 CCK VALSTAGNA163.69 114 0.00 0 277.69153.27/123,2-
  JONES CHIARA 2000 Kanu Schwaben0.00 999 0.00 0 999.00 -
  GRANGEON MARION 1999 BRETAGNE0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PATERSON CLAUDIA 1999 Kiwis0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BAYN NELE 2000 Leipziger-Kanu-Club0.00 0 0.00 0 0.00 -
  HARKIN JESSICA 1999 Canoe Slalom Ireland0.00 0 0.00 0 0.00 -
Oddíl