vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

WAVE 2015

01.08.2015-02.08.2015   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: pdf  
kompletní výsledky závodu

kategorie C1M   semifinále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JEŽEK STANISLAV 1976 USK Pha87.85 4 0.00 0 91.85 -
2. MARC JONATHAN 1988 BRETAGNE89.95 2 0.00 0 91.950.10/0,1-
3. ŘÍHA MARTIN 1992 USK Pha93.04 0 0.00 0 93.041.19/1,3-
4. BETTGE NICO 1980 Leipziger-Kanu-Club92.97 2 0.00 0 94.973.12/3,4-
5. LHOTA MATYÁŠ 1999 USK Pha95.90 0 0.00 0 95.904.05/4,4-
6. TRUMMER TIMO 1996 Kanuverein Zeitz96.82 0 0.00 0 96.824.97/5,4-
7. BUSTA JAN 1989 USK Pha96.22 2 0.00 0 98.226.37/6,9-
8. FOUKAL PAVEL 1987 Dukla B.96.64 2 0.00 0 98.646.79/7,4-
9. SCHWANHOLT SIMON 1991 KCF Magdeburg98.76 2 0.00 0 100.768.91/9,7-
10. SCHRÖDER DAVID 1985 Leipziger-Kanu-Club101.30 0 0.00 0 101.309.45/10,3-
11. LERCH ADAM 1998 Dukla B.95.77 6 0.00 0 101.779.92/10,8-
12. HOČEVAR SIMON 1974 Kanu klub Simon102.40 0 0.00 0 102.4010.55/11,5-
13. KUNA VÁCLAV 1998 SKVS ČB97.15 6 0.00 0 103.1511.30/12,3-
14. KULIKOV ALEXANDR 1997 Kazakhstan97.33 6 0.00 0 103.3311.48/12,5-
15. PEXA JAKUB 1994 USK Pha100.36 4 0.00 0 104.3612.51/13,6-
16. GESTIN NICOLAS 2000 BRETAGNE103.39 2 0.00 0 105.3913.54/14,7-
17. KANCLER TINE 1999 Kajak klub Soške Elektrarne102.98 4 0.00 0 106.9815.13/16,5-
18. DODOK MARTIN 1999 Dukla Lipt. Mikuláš104.71 4 0.00 0 108.7116.86/18,4-
19. BUCHTEL MARTIN 1982 Hubertus104.98 4 0.00 0 108.9817.13/18,6-
20. LAUNAY THOMAS 1998 BRETAGNE103.94 6 0.00 0 109.9418.09/19,7-
21. MARTEIL VALENTIN 1998 BRETAGNE106.96 4 0.00 0 110.9619.11/20,8-
22. QUERCI ALBERTO 1997 FICK COMITATO LIGURIA106.02 8 0.00 0 114.0222.17/24,1-
23. TANIGUCHI KAZUYA 1986 Canoe Club Mitake106.07 8 0.00 0 114.0722.22/24,2-
24. HARLAK MARC 1999 LKV Sachsen-Anhalt108.22 6 0.00 0 114.2222.37/24,4-
25. CHAUMET JULES 1997 BRETAGNE113.26 6 0.00 0 119.2627.41/29,8-
26. WEBER OLDŘICH 1987 SKVS ČB119.65 6 0.00 0 125.6533.80/36,8-
27. MESSEMER DENNIS 1997 VfL Bad Kreuznach125.87 4 0.00 0 129.8738.02/41,4-
28. PRÜHER JAKUB 1968 2 SKVS ČB130.58 2 0.00 0 132.5840.73/44,3-
29. DŽURNÝ TOMÁŠ 1995 Dukla Lipt. Mikuláš103.64 50 0.00 0 153.6461.79/67,3-
30. HAVLÍČEK JAN 1982 USK Pha110.53 52 0.00 0 162.5370.68/77,0-
31. POSPÍCHAL RADEK 1994 SKVS ČB135.36 58 0.00 0 193.36101.51/110,5-
32. MALÝ VOJTĚCH 1986 USK Pha100.76 150 0.00 0 250.76158.91/173,0-
33. CEPEK MATĚJ 1998 SKVS ČB126.21 156 0.00 0 282.21190.36/207,3-
34. LE FRIEC SIMON 1992 BRETAGNE97.42 450 0.00 0 547.42455.57/496,0-
  KIEFT CHARLIE 1993 USA0.00 999 0.00 0 999.00 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3