MARTEIL VALENTIN, 1998

BRETAGNEregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja C1M slalom 15.   3.203,5-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja C1M slalom
S
2.   0.280,7-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking C1M slalom 47.   12.1513,4-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking C1M slalom
S
62.   9.3718,9-
29.07.2023
30.07.2023
104 ICF World Ranking Race Praha C1M slalom
semifinal
13.   4.644,4-
29.07.2023
30.07.2023
104 ICF World Ranking Race Praha C1M slalom
heat 1
14.   4.374,5-
01.08.2015
02.08.2015
110 WAVE 2015 Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom
kvalifikace
20.   13.4916,4-
01.08.2015
02.08.2015
110 WAVE 2015 Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom
semifinále
21.   19.1120,8-
31.07.2015 Evropský pohár juniorů ve slalomu v Českém Vrbném II C1M slalom
U18 - kvalifikace
8.   19.6719,7-
31.07.2015 Evropský pohár juniorů ve slalomu v Českém Vrbném II C1M slalom
U18 - finále
12.   48.2348,4-
30.07.2015
31.07.2015
109 Evropský pohár juniorů ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom
U18 - kvalifikace
4.   3.403,1-
30.07.2015
31.07.2015
109 Evropský pohár juniorů ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom
U18 - finále
5.   20.9722,0-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|102291|0|N
Fotky nenalezeny.
0|102291|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
  12         12
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1M

MARTEIL VALENTINsl 0
14.08.26
sl 0
14.08.26/2
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
sl 104
29.07.23
sl 104
29.07.23/2
sl 110
01.08.15
sl 110
01.08.15/2
sl 109-2
31.07.15
sl 109-2
31.07.15/2
sl 109
30.07.15
sl 109
30.07.15/2
pořadí2.15.62.47.14.13.21.20.12.8.5.4.
odstup %0,73,518,913,44,54,420,816,448,419,722,03,1
% poražených soupeřů98,882,338,453,184,157,139,456,8---53,366,781,3
pořadí2015202320252026celkem
průměr11.713.554.58.518.6
medián81347213
modus4134722
počet závodů622212
průměrný odstup od vítěze %21,74,416,12,114,6
průměrné % poražených soupeřů49,670,645,890,659,3
počet jízd1244424
lepší 1. jízda1
16,7%
0
0,0%
2
100,0%
2
100,0%
5
41,7%
čistých jízd5
41,7%
3
75,0%
1
25,0%
4
100,0%
13
54,2%