Dimovová Viktorie, 2000

TJ Vodní Sporty Litovel
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: 2   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod
K1W    DIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel - - - - DNS 0
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd
K1W 14. 7/DSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel - - - - 15:10,27127.07/16,262
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 4. 2/DSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel - - - - 10:33,2059.50/10,441
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 5. 2/DSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel - - - - 13:46,2088.50/12,041
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 5. 2/DSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel - - - - 13:40,7089.90/12,345
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 7. 2/DSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel - - - - 10:31,2067.70/12,00
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně
K1W 18. 5/DSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel - - - - 00:58,533.44/6,231/0/6
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR
K1W    DIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel - - - - DNS 0/0/0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 14. 6/DSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel - - - - 00:59,406.06/11,437/0/31
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
K1W 14. 6/DSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel - - - - 00:56,875.14/9,935/0/37
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1W 14. 5/DSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel 00:57,64 - 00:55,12 - 00:55,126.99/14,529/0/38
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1W 12. 5/DSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel 00:55,36 - 00:52,93 - 00:52,934.07/8,333/0/39
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W 10. 5/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel 01:01,40 - 00:57,70 - 00:57,703.90/7,2-
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 4. 2/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel - - - - 00:57,382.70/4,942/0/74
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné
K1W 9. 3/DMDIMOVOVÁ Viktorie 1998 1 Litovel 00:00,00 - 00:00,00 - 01:05,5012.28/23,125/0/17
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
K1W    DIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel - - - - DNF 0/0/0
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno
K1W 7. 3/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel - - - - 02:06,775.09/4,231
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1W 16. 6/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 Litovel 144.10 4 150.90 8 148.1026.80/22,12
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1W 8. 4/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel - - - - 10:29,7866.23/11,8-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1W 10. 4/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel - - - - 18:08,82119.75/12,4-
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
K1W 10. 4/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel 00:00,00 - 00:00,00 - 00:54,133.96/7,922/0/35
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem
K1W    DIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel 00:00,00 - 00:00,00 - B 0/0/0
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 13. 4/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel - - - - 10:14.87 16/0/61
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 15. 6/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel - - - - 01:19,988.77/12,312/0/49
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W    DIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel - - - - DNS-B 0/0/0
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W    DIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel - - - - DNS-B 0/0/0
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 5. 2/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel - - - - 15:35,1071.50/8,341
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 7. 2/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel - - - - 18:23,10121.70/12,425
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 6. 2/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel - - - - 18:21,30110.20/11,134
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 7. 2/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel - - - - 15:54,20100.40/11,826
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
K1W 6.  DIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel - - - - 16:02,07106.98/12,510
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
K1W 6.  DIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel - - - - 16:53,00129.94/14,76
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
K1W 7.  DIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel - - - - 20:29,01126.93/11,533
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W 34. 7/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 Litovel 151.20 2 144.80 4 148.8039.90/36,62
C2M 22. 7/DMDIMOVOVÁ Barbora
DIMOVOVÁ Viktorie
2000
2000
Litovel
Litovel
176.70 12 165.79 10 175.7955.49/46,10
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci
K1W 32. 7/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 Litovel 143.20 2 141.60 2 143.6034.40/31,54
C2M 21. 7/DMDIMOVOVÁ Barbora
DIMOVOVÁ Viktorie
2000
2000
Litovel
Litovel
179.60 0 192.50 6 179.6045.50/33,90
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 13. 7/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel 00:51,72 - 00:52,55 - 00:51,727.09/15,9-
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 11. 5/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel 01:01,94 - 01:01,00 - 01:01,006.60/12,120/0/13
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné
K1W 11. 5/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel 01:02,35 - 01:11,52 - 01:02,357.01/12,720/0/19
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně
K1W 15.  DIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel 02:44,25 - 02:20,97 - 02:20,9726.90/23,612/0/6
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
K1W    DIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel - - - - DNF 0/0/0
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1W 8. 4/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel - - - - 11:08,1661.21/10,1-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1W 9. 5/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel - - - - 11:01,3466.22/11,1-
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
K1W 15.  DIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel 00:56,40 - 01:01,67 - 00:56,407.85/16,212/0/19
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem
K1W 14.  DIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel 00:55,64 - 00:59,21 - 00:55,646.59/13,414/0/20
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 13. 4/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel - - - - 10:55,3469.71/11,916/0/22
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 13. 4/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel 01:19,92 - 01:18,72 - 01:18,726.52/9,016/0/28
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
K1W    DIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel - - - - DNF 0/0/0
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
K1W 12. 4/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel - - - - 14:29,90141.60/19,418/0/12
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 8. 2/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel - - - - 17:54,5066.80/6,66
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 10. 2/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel - - - - 15:58,1088.00/10,14
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 8. 2/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel - - - - 15:55,4069.70/7,97
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 9. 2/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel - - - - 18:53,90118.60/11,75
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W 36. 8/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 0 Litovel 151.31 156 137.19 104 241.19134.92/127,01
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W 35. 6/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 0 Litovel 153.41 160 171.13 60 231.13126.44/120,82
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 11.  DIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel 01:02,48 - 01:01,66 - 01:01,666.57/11,9-
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1W    DIMOVOVÁ Viktorie 2000 Litovel 0.00 0 0.00 0 0.00 -
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko
K1W 8. 7/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel 00:38,70 - 00:38,47 - 00:38,472.36/6,5-
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko
K1W 47.  DIMOVOVÁ Viktorie 2000 Litovel 144.61 8 159.22 6 152.6156.26/58,4-
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 17. 4/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel 01:06,27 - 01:09,66 - 01:06,2711.81/21,79/0/22
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné
K1W 23. 6/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel 01:20,54 - 01:18,47 - 01:18,4724.77/46,13/0/2
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1W 2. 2/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel - - - - 08:22,5017.00/3,529
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1W 3. 3/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel 00:54,70 - 00:55,50 - 00:54,703.80/7,527
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1W 38. 18/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 0 Litovel 141.22 6 152.15 54 147.2258.15/65,32
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1W 7. 5/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel 00:56,31 - 00:55,55 - 00:55,556.00/12,114
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1W 37. 17/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 0 Litovel 186.18 58 173.78 4 177.7888.82/99,84
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 18. 2/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel 00:00,00 - 01:27,06 - 01:27,0621.13/32,08/0/7
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 17. 3/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel 00:00,00 - 01:25,82 - 01:25,8218.65/27,89/0/1
14.05.2014 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
K1W 3. 2/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel 00:00,00 - 00:48,00 - 00:47,602.00/4,48
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
K1W 13. 4/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 0 Litovel 193.20 158 177.20 106 283.20168.90/147,80
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
K1W 15.  DIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel 01:34,92 - 01:36,19 - 01:34,9211.96/14,412/0/19
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
K1W 13. 3/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel - - - - 20:04,53133.02/12,416/0/19
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
K1W 6.  DIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel - - - - 14:01,9084.50/11,223
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
K1W 6. 2/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel - - - - 20:38,8096.60/8,523
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1
K1W 6. 2/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel - - - - 14:21,50106.90/14,26
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice
K1W 7. 3/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel - - - - 14:06,20112.10/15,35
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
K1W 49. 9/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 0 Litovel 120.10 208 170.40 154 324.40226.40/231,00
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce
K1W 5. 4/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel - - - - 07:35,4035.20/8,4-
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
K1W 49. 9/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 0 Litovel 177.08 152 0.00 999 329.08227.98/225,50
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí
K1W    DIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel 00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 -
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí
K1W 9. 4/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel - - - - 10:49,2074.70/13,015
08.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí.
K1W 5. 1/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel - - - - 10:42,2084.60/15,26
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí
K1W 13. 4/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel - - - - 10:37,3078.60/14,118
15.05.2013 Sprint v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc
K1W 2. 1/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 0 Litovel 00:49,00 - 00:00,00 - 00:49,000.07/0,112
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc
K1W 10. 7/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 0 Litovel 0.00 999 0.00 999 999.00 0
07.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.3, neděle řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 5. 1/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 0 Litovel - - - - 14:49,90107.80/13,824
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.1, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 10. 1/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 0 Litovel - - - - 16:00,50185.10/23,94
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.2, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov most
K1W 10. 1/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 0 Litovel - - - - 23:02,00239.60/21,04
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.2 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice
K1W 5.  DIMOVOVÁ Viktorie 2000 ZS - - - - 25:27,70299.60/24,42
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.1 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice
K1W 7.  DIMOVOVÁ Viktorie 2000 ZS - - - - 27:15,70409.30/33,41
18.05.2012 Krajský přebor ve sprintu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W 8. 1/ZMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 0 Litovel 00:58,00 - 00:58,00 - 01:56,0021.50/22,82
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W 15. 2/ZMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 0 Litovel 195.70 156 207.20 104 311.20188.90/154,50
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Dimovová ViktorieTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Dimovová ViktorieTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Dimovová ViktorieTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Dimovová ViktorieTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 02.06.13 updated from RVP
Dimovová ViktorieTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 31.03.12 inserted RVP

rok 2018

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.K1W 2/2 62
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.K1W 4/4 127

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.K1W 6/6 165
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.K1W 5/6 151

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
60.K1W 1/1 2
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.K1W 6/10 136
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.K1W 5/12 49
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.K1W 5/13 260

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Dimovová Barbora
2/2 0
40.K1W 2/2 6
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.K1W 8/10 104
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.K1W 5/14 108

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
56.K1W 5/5 9
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.K1W 5/6 54
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
28.K1W 5/7 29
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.K1W 5/13 114

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.K1W 5/9 75

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
33.K1W 1/1 2

Statistika výsledků

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C2M

Dimovová Viktoriesl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
pořadí22.21.
odstup %46,133,9
% poražených soupeřů4,59,1
pořadí2015celkem
průměr21.521.5
medián2121
modus2121
počet závodů22

Kategorie K1W

Dimovová Viktoriesl 85
02.07.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 45
14.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
sl.Olomouc
15.05.13
sl.Olomouc
18.05.12
pořadí16.34.32.36.35.38.37.13.49.49.10.15.
odstup %22,136,631,5127,0120,865,399,8147,8231,0225,50,0154,5
% poražených soupeřů25,019,524,410,312,817,821,7---4,0------17,6
pořadí20122013201420152016celkem
průměr15.036.031.833.016.030.3
medián154936321634
modus154913321649
počet závodů1352112

Český pohár sjezd

Kategorie K1W

Dimovová Viktoriesp 129
27.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sl 34
03.05.14
pořadí18.14.14.4.7.13.15.13.12.13.
odstup %6,211,49,94,94,20,012,311,919,412,4
% poražených soupeřů10,559,460,684,260,063,656,336,815,447,8
pořadí2014201520162017celkem
průměr13.012.59.815.312.3
medián131271413
modus131241413
počet závodů124310

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1W

Dimovová Viktoriesl 78
16.06.18
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
MČRž sjezd
28.09.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí14.14.8.10.8.9.2.5.13.
odstup %16,211,411,812,410,111,13,58,414,1
% poražených soupeřů69,059,481,178,676,775,894,781,863,6
pořadí201320142015201620172018celkem
průměr9.02.08.59.014.014.09.2
medián528814149
modus528814148
počet závodů2122119

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Dimovová Viktoriesl 78
16.06.18
sp 129
27.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 6
03.04.16
sj 5
03.04.16/2
sj 3
02.04.16
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sj 109
09.08.14
sl 34
03.05.14
pořadí14.18.14.14.4.7.13.15.6.6.7.13.12.2.13.
odstup %16,26,211,49,94,94,20,012,314,712,511,511,919,43,512,4
% poražených soupeřů69,010,559,460,684,260,063,656,328,637,562,536,815,494,747,8
pořadí20142015201620172018celkem
průměr7.512.58.315.314.010.5
medián2127141413
modus2126141413
počet závodů2273115

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1W

Dimovová Viktoriesj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sl 34
03.05.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Litovel
08.06.13/2
sj.Hanuš.3
07.04.13
sj.Hanuš.2
06.04.13
sj.Hanuš.1
06.04.13/2
sj.Svitava 2
23.03.13
sj.Svitava
23.03.13/2
pořadí4.5.7.5.18.14.14.4.7.13.15.5.7.7.6.13.12.10.8.8.9.13.6.6.6.7.9.13.5.5.10.10.5.7.
odstup %10,412,012,012,36,211,49,94,94,20,012,38,312,411,811,111,919,410,16,67,911,712,48,511,214,215,313,014,115,213,821,023,924,433,4
% poražených soupeřů84,280,071,481,010,559,460,684,260,063,656,380,070,073,978,336,815,435,750,056,342,947,873,773,761,553,869,263,660,063,630,830,833,314,3
pořadí201320142015201620172018celkem
průměr8.07.610.08.015.35.38.6
medián76971457
modus56871455
počet závodů85683434

Český pohár sprint

Kategorie K1W

Dimovová Viktoriesj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí14.12.9.10.11.11.15.15.14.13.17.23.18.17.15.
odstup %14,58,323,17,912,112,723,616,213,49,021,746,132,027,814,4
% poražených soupeřů48,057,761,957,133,333,3---26,327,840,027,34,35,65,941,7
pořadí2014201520162017celkem
průměr18.013.29.513.014.3
medián171391214
modus171191215
počet závodů562215

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1W

Dimovová Viktoriesj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
sl 129
07.09.14
sj 117
23.08.14
pořadí10.10.13.11.8.23.
odstup %7,27,915,911,96,546,1
% poražených soupeřů69,057,152,052,475,94,3
pořadí201420152016celkem
průměr14.013.010.012.5
medián11131010
modus8131010
počet závodů3126

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1W

Dimovová Viktoriesj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí14.12.9.10.11.11.15.15.14.13.17.23.17.15.
odstup %14,58,323,17,912,112,723,616,213,49,021,746,127,814,4
% poražených soupeřů48,057,761,957,133,333,3---26,327,840,027,34,35,941,7
pořadí2014201520162017celkem
průměr18.013.29.513.014.0
medián171391214
modus171191215
počet závodů462214

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1W

Dimovová Viktoriesj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 50
24.05.14
sj 46
14.05.14
sl 36
04.05.14
sp.Olomouc
15.05.13
sp.Olomouc
18.05.12
pořadí14.12.9.10.11.11.15.15.14.13.17.23.3.7.17.3.15.2.8.
odstup %14,58,323,17,912,112,723,616,213,49,021,746,17,512,127,84,414,40,122,8
% poražených soupeřů48,057,761,957,133,333,3---26,327,840,027,34,392,076,05,981,841,788,941,7
pořadí201220132014201520162017celkem
průměr8.02.012.113.29.513.011.5
medián82151391212
modus8231191215
počet závodů11762219