Lacina Jakub, 2003

TJ Semily
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 3+   C2: -  sjezd K1: 2   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod
K1M 8. 4/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily - - - - 12:53,1660.82/8,5125
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd
K1M 8. 4/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily - - - - 12:37,0655.15/7,9123
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě
K1M 1. 1/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily 107.50 4 110.50 2 111.50 57
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě
K1M 1. 1/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily - - - - 09:07,70 23
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě
K1M 1. 1/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily 110.60 6 110.20 0 110.20 65
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR
K1M 37. 10/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily - - - - 00:51,355.90/13,00/13/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23
K1M 35. 8/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily 00:52,67 - 00:51,57 - 34:12,574.91/0,22/13/0
13.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda
K1M    LACINA Jakub 2003 2 Semily 4.00 999 4.00 999 999.00 0
12.05.2018 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje
K1M    LACINA Jakub 2003 2 Semily - - - - DNS 0
12.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda
K1M    LACINA Jakub 2003 2 Semily 4.00 999 4.00 999 999.00 0
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
K1M 31. 7/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily - - - - 09:49,0178.48/15,45/47/0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile
K1M 37. 10/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily - - - - 09:59,9489.65/17,6-
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M 19. 1/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily - - - - 18:13,20256.20/30,610
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M 23. 2/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily - - - - 18:16,70266.40/32,16
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M 20. 2/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily - - - - 17:12,10232.10/29,016
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M 21. 2/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily - - - - 17:09,40227.90/28,412
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 29. 7/ZSLACINA Jakub 2003 2 Semily 118.36 2 118.60 2 120.3619.80/19,793
C1M 30. 7/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily 134.80 0 140.60 4 134.8027.60/25,726
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 22. 4/ZSLACINA Jakub 2003 2 Semily 118.10 4 121.00 2 122.1018.70/18,1125
C1M 38. 5/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily 134.60 4 134.00 12 138.6029.30/26,824
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
K1M 39. 30/ZSLACINA Jakub 2003 2 Semily 132.99 118 126.71 8 134.7132.97/32,4-
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 3. 3/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily - - - - 05:06,2723.42/8,329
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M    LACINA Jakub 2003 3 Semily 188.40 0 54.91 0 00:54.91 29
13.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři
K1M 56.  LACINA Jakub 2003 2 Semily 110.69 52 115.58 4 119.5828.31/31,051
12.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři
K1M 41.  LACINA Jakub 2003 2 Semily 133.58 10 140.91 6 143.5838.66/36,874
30.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 5. 1/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily - - - - 14:53,4066.20/8,014
30.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 6. 1/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily 00:49,00 - 00:50,50 - 00:49,002.20/4,715
29.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 5. 1/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily - - - - 14:06,4057.10/7,216
29.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 6. 1/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily 00:51,00 - 00:50,30 - 00:50,304.00/8,615
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 17. 15/ZSLACINA Jakub 2003 3+ Semily 113.62 2 113.26 2 115.2612.33/12,094
C1M 15. 11/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily 126.56 2 125.03 6 128.5618.12/16,416
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 21. 18/ZSLACINA Jakub 2003 3+ Semily 112.14 2 111.35 4 114.149.73/9,379
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 6. 2/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily - - - - 10:21,9081.70/15,19
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1M 10. 8/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily 123.71 8 122.24 0 122.2413.15/12,122
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 83. 15/ZSLACINA Jakub 2003 3+ Semily 113.34 156 107.36 10 117.3638.18/48,238
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 73. 13/ZSLACINA Jakub 2003 3+ Semily 105.48 8 109.76 154 263.76184.61/233,252
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1M 29. 5/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily - - - - 10:32,18122.95/24,149/12/35
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1M 30. 4/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily - - - - 19:11,24218.46/23,449/11/41
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1M 22. 20/ZSLACINA Jakub 2003 3+ Semily 117.33 2 104.68 4 108.6812.42/12,975
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1M 60. 38/ZSLACINA Jakub 2003 3+ Semily 157.66 58 139.64 10 149.6433.30/28,637
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
K1M 20. 9/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily 128.16 4 112.26 6 118.2633.83/40,160
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
K1M 23. 11/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily 109.51 4 112.61 10 113.5129.42/35,060
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody)
K1M 10. 1/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily - - - - 15:20,30148.90/19,39
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
K1M 10. 1/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily - - - - 12:59,30125.80/19,310
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M 10. 1/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily 01:06,40 - 01:09,90 - 01:09,9013.00/22,810
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M 12. 1/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily 02:06,40 - 02:05,20 - 02:05,2020.60/19,78
30.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí
K1M 24. 5/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily 134.80 8 129.90 2 131.9022.60/20,735
29.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí
K1M 66. 17/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily 141.59 16 143.48 56 157.5950.94/47,81
16.04.2017 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou
K1M 29. 8/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily 136.10 6 160.90 14 142.1042.80/43,117
15.04.2017 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou
K1M 45. 12/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily 1.00 999 158.00 4 162.0064.70/66,53
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 57. 9/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily 136.50 4 133.50 2 135.5027.20/25,141
C1M 48. 2/ZSLACINA Jakub 2003 Semily 148.20 2 149.60 2 150.2035.70/31,26
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 78. 10/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily 127.90 6 130.20 52 133.9028.30/26,827
C1M 50. 2/ZSLACINA Jakub 2003 Semily 142.10 2 141.50 2 143.5033.30/30,27
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1M 68. 18/ZSLACINA Jakub 2003 Semily 137.40 8 134.00 2 136.0035.80/35,725
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1M 83. 16/ZSLACINA Jakub 2003 Semily 142.40 2 152.90 10 144.4044.50/44,516
31.07.2016 Sjezd v Třebechovicích
K1M 13. 1/ZSLACINA Jakub 2003 Semily - - - - 18:57,00310.10/37,55
31.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O.
K1M 13. 1/ZSLACINA Jakub 2003 Semily 01:07,30 - 01:09,10 - 01:07,3017.80/36,06
30.07.2016 Sjezd v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O.
K1M 13. 1/ZSLACINA Jakub 2003 Semily - - - - 19:07,60324.20/39,44
30.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O.
K1M 13. 1/ZSLACINA Jakub 2003 Semily 01:08,30 - 01:10,30 - 01:08,3017.70/35,05
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M 10. 1/ZSLACINA Jakub 2003 Semily - - - - 09:24,30114.90/25,62
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M 14. 1/ZSLACINA Jakub 2003 Semily - - - - 09:55,60149.20/33,40
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M 14. 1/ZSLACINA Jakub 2003 Semily 01:21,20 - 01:21,90 - 01:21,2023.70/41,20
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M 15. 1/ZSLACINA Jakub 2003 Semily 01:26,50 - 01:20,90 - 01:20,9025.30/45,50
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
K1M 46. 6/ZSLACINA Jakub 2003 Semily 136.70 58 140.20 10 150.2052.30/53,40
12.07.2015 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
K1M 21. 2/ZMLACINA Jakub 2003 Semily - - - - 12:12,60341.70/87,40
12.07.2015 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody)
K1M 21. 2/ZMLACINA Jakub 2003 Semily - - - - 12:52,00383.90/98,90
11.07.2015 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M 22. 2/ZMLACINA Jakub 2003 Semily 01:47,60 - 01:47,80 - 01:47,6053.30/98,20
11.07.2015 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M 22. 2/ZMLACINA Jakub 2003 Semily 01:47,40 - 01:48,10 - 01:47,4053.80/100,40
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Lacina JakubTJ Semily K1: 2   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Lacina JakubTJ Semily K1: 3+   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 03.07.17 updated from RVP
Lacina JakubTJ Semily K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 15.05.17 updated from RVP
Lacina JakubTJ Semily K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 29.09.16 updated from RVP
Lacina JakubTJ Semily K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 09.08.16 updated from RVP
Lacina JakubTJ Semily K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.08.16 updated from RVP
Lacina JakubTJ Semily K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 03.10.12 inserted RVP

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
254.K1M 4/4 122
Sjezd: Žebříček Český Pohár
42.K1M 3/3 7
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.K1M 5/11 334
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
115.C1M 4/4 88
116.K1M 5/15 465
Slalom: Oblastní žebříček Morava
81.K1M 2/2 112
Sjezd: Žebříček Český Pohár
35.K1M 2/2 98
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
35.K1M 5/12 89
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
52.K1M 2/2 76

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
174.C1M 2/2 13
251.K1M 5/5 109
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
74.K1M 5/8 22

rok 2015

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0

Statistika výsledků

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Lacina Jakubsl 133
02.09.17
sl 84
24.06.17
pořadí39.73.
odstup %32,4233,2
% poražených soupeřů62,743,3
pořadí2017celkem
průměr56.056.0
medián3939
modus3939
počet závodů22

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Lacina Jakubsl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
pořadí30.38.15.10.48.50.
odstup %25,726,816,412,131,230,2
% poražených soupeřů54,747,156,372,723,024,6
pořadí20162017celkem
průměr49.023.331.8
medián481530
modus481010
počet závodů246

Kategorie K1M

Lacina Jakubsl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 118
13.08.17
sl 117
12.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 85
25.06.17
sl 84
24.06.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 36
30.04.17
sl 35
29.04.17
sl 31
16.04.17
sl 30
15.04.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 78
26.06.16
pořadí1.1.29.22.56.41.17.21.83.73.20.23.24.66.29.45.57.78.68.83.46.
odstup %0,00,019,718,131,036,812,09,348,2233,240,135,020,747,843,166,525,126,835,744,553,4
% poražených soupeřů100,0100,077,082,952,267,282,077,833,343,379,676,862,97,140,412,050,937,435,026,126,2
pořadí201620172018celkem
průměr66.439.21.042.0
medián6829141
modus462911
počet závodů514221

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1M

Lacina Jakubsl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí22.60.
odstup %12,928,6
% poražených soupeřů80,244,3
pořadí2017celkem
průměr41.041.0
medián2222
modus2222
počet závodů22

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Lacina Jakubsl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí37.31.29.30.
odstup %13,015,424,123,4
% poražených soupeřů44,652,462,765,1
pořadí20172018celkem
průměr29.534.031.8
medián293130
modus293129
počet závodů224

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Lacina Jakubsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
pořadí8.8.37.31.
odstup %8,57,913,015,4
% poražených soupeřů91,691,744,652,4
pořadí2018celkem
průměr21.021.0
medián88
modus88
počet závodů44

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Lacina Jakubsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 72
09.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 10
01.04.18
sj 9
01.04.18/2
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sj 125
20.08.17
sj 110
30.07.17
sj 108
29.07.17
sj 92
01.07.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
sj 98
31.07.16
sj 96
30.07.16
sl 90
10.07.16
sj 89
10.07.16/2
sj 89
12.07.15
sj 88
12.07.15/2
pořadí8.8.1.37.31.23.19.21.20.3.5.5.6.29.30.10.10.13.13.14.10.21.21.
odstup %8,57,90,013,015,432,130,628,429,08,38,07,215,124,123,419,319,337,539,433,425,698,987,4
% poražených soupeřů91,691,7100,044,652,426,740,042,945,793,884,085,270,662,765,157,157,142,940,0---30,8---4,8
pořadí2015201620172018celkem
průměr21.012.512.318.715.6
medián211362013
modus21135810
počet závodů248923

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Lacina Jakubsl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí37.31.29.30.
odstup %13,015,424,123,4
% poražených soupeřů44,652,462,765,1
pořadí20172018celkem
průměr29.534.031.8
medián293130
modus293129
počet závodů224

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Lacina Jakubsl 58
19.05.18
sj 111
30.07.17
sj 109
29.07.17
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
sj 99
31.07.16
sj 97
30.07.16
sj 87
09.07.16
sj 87
11.07.15
sj 86
11.07.15/2
pořadí35.6.6.10.12.13.13.15.22.22.
odstup %0,24,78,622,819,736,035,045,5100,498,2
% poražených soupeřů49,385,384,860,950,045,542,96,74,54,5
pořadí2015201620172018celkem
průměr22.013.78.535.015.4
medián221363513
modus22136356
počet závodů234110