vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Trať

Lacina Jakub, 2003    vybrat

TJ Semily
výsledky závodníka    historie závodníka    umístění v žebříčcích
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 3   C2:  sjezd K1: 3   C1:   C2:
řadit: podle závodu    podle pořadí       statistika statistika
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
na vítěze
s / %
body
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
K1M 39. 30/ZSLACINA Jakub 2003 2 Semily 132.99 118 126.71 8 134.7132.97/32,4-
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 3. 3/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily - - - - 05:06,2723.42/8,329
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M    LACINA Jakub 2003 3 Semily 188.40 0 54.91 0 00:54.91 29
13.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři
K1M 56.  LACINA Jakub 2003 2 Semily 110.69 52 115.58 4 119.5828.31/31,051
12.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři
K1M 41.  LACINA Jakub 2003 2 Semily 133.58 10 140.91 6 143.5838.66/36,874
30.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 5. 1/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily - - - - 14:53,4066.20/8,014
30.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 6. 1/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily 00:49,00 - 00:50,50 - 00:49,002.20/4,715
29.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 5. 1/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily - - - - 14:06,4057.10/7,216
29.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 6. 1/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily 00:51,00 - 00:50,30 - 00:50,304.00/8,615
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 17. 15/ZSLACINA Jakub 2003 3+ Semily 113.62 2 113.26 2 115.2612.33/12,094
C1M 15. 11/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily 126.56 2 125.03 6 128.5618.12/16,416
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 21. 18/ZSLACINA Jakub 2003 3+ Semily 112.14 2 111.35 4 114.149.73/9,379
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 6. 2/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily - - - - 10:21,9081.70/15,19
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1M 10. 8/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily 123.71 8 122.24 0 122.2413.15/12,122
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 83. 15/ZSLACINA Jakub 2003 3+ Semily 113.34 156 107.36 10 117.3638.18/48,238
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 73. 13/ZSLACINA Jakub 2003 3+ Semily 105.48 8 109.76 154 263.76184.61/233,252
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1M 29. 5/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily - - - - 10:32,18122.95/24,149/12/35
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1M 30. 4/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily - - - - 19:11,24218.46/23,449/11/41
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1M 22. 20/ZSLACINA Jakub 2003 3+ Semily 117.33 2 104.68 4 108.6812.42/12,975
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1M 60. 38/ZSLACINA Jakub 2003 3+ Semily 157.66 58 139.64 10 149.6433.30/28,637
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
K1M 20. 9/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily 128.16 4 112.26 6 118.2633.83/40,160
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
K1M 23. 11/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily 109.51 4 112.61 10 113.5129.42/35,060
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody)
K1M 10. 1/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily - - - - 15:20,30148.90/19,39
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
K1M 10. 1/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily - - - - 12:59,30125.80/19,310
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M 10. 1/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily 01:06,40 - 01:09,90 - 01:09,9013.00/22,810
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M 12. 1/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily 02:06,40 - 02:05,20 - 02:05,2020.60/19,78
30.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí
K1M 24. 5/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily 134.80 8 129.90 2 131.9022.60/20,735
29.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí
K1M 66. 17/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily 141.59 16 143.48 56 157.5950.94/47,81
16.04.2017 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou
K1M 29. 8/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily 136.10 6 160.90 14 142.1042.80/43,117
15.04.2017 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou
K1M 45. 12/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily 1.00 999 158.00 4 162.0064.70/66,53
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 57. 9/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily 136.50 4 133.50 2 135.5027.20/25,141
C1M 48. 2/ZSLACINA Jakub 2003 Semily 148.20 2 149.60 2 150.2035.70/31,26
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 78. 10/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily 127.90 6 130.20 52 133.9028.30/26,827
C1M 50. 2/ZSLACINA Jakub 2003 Semily 142.10 2 141.50 2 143.5033.30/30,27
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1M 68. 18/ZSLACINA Jakub 2003 Semily 137.40 8 134.00 2 136.0035.80/35,725
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1M 83. 16/ZSLACINA Jakub 2003 Semily 142.40 2 152.90 10 144.4044.50/44,516
31.07.2016 Sjezd v Třebechovicích
K1M 13. 1/ZSLACINA Jakub 2003 Semily - - - - 18:57,00310.10/37,55
31.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O.
K1M 13. 1/ZSLACINA Jakub 2003 Semily 01:07,30 - 01:09,10 - 01:07,3017.80/36,06
30.07.2016 Sjezd v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O.
K1M 13. 1/ZSLACINA Jakub 2003 Semily - - - - 19:07,60324.20/39,44
30.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O.
K1M 13. 1/ZSLACINA Jakub 2003 Semily 01:08,30 - 01:10,30 - 01:08,3017.70/35,05
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M 10. 1/ZSLACINA Jakub 2003 Semily - - - - 09:24,30114.90/25,62
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M 14. 1/ZSLACINA Jakub 2003 Semily - - - - 09:55,60149.20/33,40
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M 14. 1/ZSLACINA Jakub 2003 Semily 01:21,20 - 01:21,90 - 01:21,2023.70/41,20
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M 15. 1/ZSLACINA Jakub 2003 Semily 01:26,50 - 01:20,90 - 01:20,9025.30/45,50
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
K1M 46. 6/ZSLACINA Jakub 2003 Semily 136.70 58 140.20 10 150.2052.30/53,40
12.07.2015 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
K1M 21. 2/ZMLACINA Jakub 2003 Semily - - - - 12:12,60341.70/87,40
12.07.2015 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody)
K1M 21. 2/ZMLACINA Jakub 2003 Semily - - - - 12:52,00383.90/98,90
11.07.2015 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M 22. 2/ZMLACINA Jakub 2003 Semily 01:47,60 - 01:47,80 - 01:47,6053.30/98,20
11.07.2015 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M 22. 2/ZMLACINA Jakub 2003 Semily 01:47,40 - 01:48,10 - 01:47,4053.80/100,40

Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3