Bergmann Ondřej, 2000

Kanoe Klub Spoj Brno
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: -   C2: -  sjezd K1: 2   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 25. 4/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 21:20,33238.44/22,911/0/18
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 25. 4/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 21:17,62238.98/23,011/0/24
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 7. 2/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 14:42,5086.50/10,967
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 11. 4/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 17:10,70101.00/10,948
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 12. 4/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 14:59,2097.80/12,244
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 13. 4/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 18:04,40143.80/15,345
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 12. 3/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 10:04,3098.40/19,537
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 17. 4/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 12:51,50119.10/18,341
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 18. 4/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 09:29,2072.80/14,70
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 20. 4/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 13:16,40149.90/23,226
17.03.2018 Sjezd na Svitavě - přebor Jm Kraje viz. závod č. 1
K1M 4.  BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 11:00,0087.90/15,414
17.03.2018 Sjezd na Svitavě- přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
K1M 4.  BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 12:58,30105.10/15,614
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1M 28. 5/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 108.30 2 109.00 2 110.3019.00/20,849
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1M 23. 4/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 108.70 4 106.30 0 106.3014.20/15,473
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 74. 17/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 120.24 6 114.59 4 118.5931.94/36,90
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 79. 17/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 170.68 60 154.68 10 164.6857.17/53,20
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 16. 10/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 00:41,41 - 00:40,36 - 00:40,364.82/13,6-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 39. 18/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 108.33 2 117.34 8 110.3323.41/26,9-
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně
K1M    BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - DNS 0/0/0
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
K1M 73. 14/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 143.43 4 140.19 102 147.4353.08/56,30/0
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR
K1M 24. 6/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 12:06,63108.17/17,515/0/24
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
K1M 69. 13/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 165.62 158 141.43 4 145.4345.80/46,00/0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 35. 11/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 00:56,739.57/20,311/0/45
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
K1M 28. 7/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 00:55,128.10/17,217/0/52
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115
K1M 5. 1/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 92.20 0 95.30 0 92.2010.90/13,428
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL
K1M 8. 1/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 99.90 2 99.70 2 101.7011.20/12,436
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 3. 1/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 118.70 0 118.10 0 118.104.40/3,961
C2M 7. 2/DSBERGMANN Bořivoj
BERGMANN Ondřej
2003
2000
KK Brno
KK Brno
159.00 2 159.90 6 161.0019.20/13,51
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 9. 2/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 111.70 2 112.00 0 112.0011.30/11,241
C2M 8. 2/DSBERGMANN Bořivoj
BERGMANN Ondřej
2003
2000
KK Brno
KK Brno
144.40 12 160.40 6 156.4028.40/22,20
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 2. 2/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 09:05,705.50/1,025
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem
K1M 9. 3/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 86.30 0 84.04 0 84.0415.77/23,156
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem
K1M 8. 3/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 89.40 2 87.09 0 87.0914.85/20,661
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1M 12. 6/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 09:28,0958.86/11,60/40/85
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1M 11. 5/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 17:05,7792.99/10,00/43/105
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 64. 19/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 133.20 6 144.50 24 139.2040.26/40,70
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 78. 21/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 138.24 8 171.95 106 146.2455.41/61,00
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 30. 9/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 00:50,72 - 00:52,78 - 00:52,789.49/21,97/0/34
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 35. 9/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 00:52,00 - 00:53,05 - 00:53,0510.10/23,52/0/22
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu
K1M 10. 2/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 127.50 4 108.70 6 114.7012.70/12,531
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu
K1M 8. 2/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 104.00 4 102.10 0 102.108.70/9,340
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 20. 5/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 09:19,0752.74/10,417/0/48
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 29. 9/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 01:09,67 - 01:11,28 - 01:11,288.38/13,37/0/42
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
K1M    BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - DNF 0/0/0
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
K1M    BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - DNS 0/0/0
16.04.2017 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou
K1M 17. 2/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 120.80 4 124.20 0 124.2024.90/25,133
15.04.2017 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou
K1M 16. 2/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 123.80 6 117.60 2 119.6022.30/22,944
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le
K1M 7. 1/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 15:01,30100.20/12,545
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin
K1M 8. 1/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 17:47,10108.70/11,340
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
K1M 7. 1/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 17:02,6096.90/10,548
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post
K1M 8. 1/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 14:42,4099.70/12,745
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 8.  BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 15:16,50122.70/15,551
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 12.  BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 14:44,80103.80/13,335
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 12.  BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 14:58,90113.40/14,436
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 13. 3/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 15:25,30139.70/17,828
18.03.2017 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
K1M 5. 1/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 11:06,4072.10/12,123
18.03.2017 Sjezd na Svitavě + KP Jihomoravského kraje viz. závod č. 1
K1M 6. 1/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 13:03,6075.00/10,620
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1M 25. 4/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 118.90 0 117.00 0 117.0020.90/21,764
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1M 25. 3/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 128.00 6 125.20 2 127.2019.70/18,382
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M 18. 11/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 01:00,11 - 00:59,56 - 00:59,5611.85/24,8-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M 55. 24/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 152.32 54 141.59 8 149.5955.70/59,3-
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 28. 10/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 00:56,085.14/10,18/0/8
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné
K1M 22. 7/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 00:00,00 - 00:00,00 - 00:56,985.81/11,414/0/27
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 11. 3/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 112.70 0 112.80 0 112.7014.50/14,823
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 10. 3/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 120.70 2 125.00 4 122.7012.30/11,128
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
K1M 20. 5/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 96.50 0 97.40 4 96.5018.70/24,031
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
K1M 28. 5/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 107.30 0 100.90 4 104.9022.70/27,629
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1M 8. 4/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 09:51,7246.63/8,6-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1M 11. 4/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 17:13,05105.61/11,4-
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem
K1M 99. 27/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 181.68 106 153.26 8 161.2669.69/76,10
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem
K1M 92. 24/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 184.38 6 155.44 4 159.4470.20/78,70
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
K1M 95. 25/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 131.75 58 123.99 10 133.9951.93/63,30
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
K1M 101. 29/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 120.75 14 168.95 54 134.7552.35/63,50
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
K1M 28. 8/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 00:00,00 - 00:00,00 - 00:52,578.67/19,78/0/29
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem
K1M    BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 01:09,78 - 00:53,62 - B 6/0/17
08.05.2016 Slalom v Opavě USD Opava
K1M 16. 3/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 129.90 0 145.90 4 129.9032.80/33,817
07.05.2016 Slalom v Opavě na USD v Opavě
K1M 22. 3/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 164.10 108 153.70 10 163.7069.00/72,912
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 23. 4/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 09:52.06 13/0/44
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 25. 5/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 01:14,598.89/13,511/0/44
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 17. 5/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 108.30 0 108.10 2 108.3014.90/16,021
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 17. 5/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 109.10 4 111.20 2 113.1020.90/22,722
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 9. 3/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 17:54,00142.70/15,334
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 11. 4/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 15:29,90137.70/17,426
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 11. 3/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 18:16,00163.40/17,534
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 11. 3/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 15:29,10124.70/15,534
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
K1M 18.  BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 19:49,08195.99/19,735
19.03.2016 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1
K1M 3. 1/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 14:37,7072.20/9,033
19.03.2016 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
K1M 5. 1/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 15:16,0086.00/10,425
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1M 26. 3/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno 116.00 2 116.30 0 116.3021.20/22,369
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci
K1M 28. 4/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno 121.70 0 124.80 0 121.7023.40/23,874
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu
K1M 20. 1/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno 109.79 2 110.47 0 110.4732.08/40,99
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu
K1M 16. 1/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno 109.43 8 105.18 2 107.1831.62/41,812
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119
K1M 18. 1/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno 124.20 4 125.60 4 128.2038.70/43,27
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2
K1M 17. 2/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno 130.80 2 111.10 6 117.1035.60/43,79
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 19. 4/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno 127.30 2 128.30 2 129.3026.30/25,515
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 11. 2/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno 120.90 2 121.60 2 122.9018.70/17,9-
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1M 16. 10/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno - - - - 11:00,31107.70/19,5-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1M 19. 11/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno - - - - 11:05,83125.08/23,1-
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 1. 1/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno 01:44,90 - 01:43,40 - 01:43,40 19
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 20. 1/DMBERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 124.90 2 121.20 0 121.2025.50/26,610
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 4. 1/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno 01:48,30 - 01:51,90 - 01:48,302.40/2,313
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 24. 1/DMBERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 137.80 6 127.20 2 129.2033.10/34,411
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 19. 6/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno - - - - 15:52,90182.10/23,615
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 20. 6/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno - - - - 18:45,10226.30/25,214
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 18. 5/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno - - - - 16:23,90189.50/23,918
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 22. 7/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno - - - - 19:18,40234.30/25,414
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
K1M 10. 1/DMBERGMANN Ondřej 2000 KK Brno - - - - 11:56,70108.20/17,88
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1
K1M 14. 1/DMBERGMANN Ondřej 2000 KK Brno - - - - 14:49,90173.90/24,34
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1M 53. 13/ZSBERGMANN Ondřej 2000 0 KK Brno 164.58 6 144.20 6 150.2059.52/65,69
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1M 71. 19/ZSBERGMANN Ondřej 2000 0 KK Brno 140.62 108 171.56 12 183.5693.21/103,20
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko
K1M 24. 19/ZSBERGMANN Ondřej 2000 0 KK Brno 00:41,33 - 00:45,51 - 00:41,337.50/22,2-
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko
K1M 88.  BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 142.06 14 131.86 56 156.0667.65/76,5-
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 24. 7/ZSBERGMANN Ondřej 2000 0 KK Brno 140.80 4 141.20 4 144.8044.00/43,73
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 31. 9/ZSBERGMANN Ondřej 2000 0 KK Brno 155.40 2 157.00 4 157.4051.00/47,91
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 88. 41/ZSBERGMANN Ondřej 2000 0 KK Brno 0.00 999 0.00 999 999.00 0
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 89. 42/ZSBERGMANN Ondřej 2000 0 KK Brno 0.00 999 999.00 0 999.00 0
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice
K1M 23. 7/ZSBERGMANN Ondřej 2000 0 KK Brno - - - - 19:21,40427.10/58,20
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1
K1M 23. 7/ZSBERGMANN Ondřej 2000 0 KK Brno - - - - 20:01,60460.80/62,20
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Bergmann OndřejKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Bergmann OndřejKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 27.05.15 updated from RVP
Bergmann OndřejKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 31.03.15 updated from RVP
Bergmann OndřejKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 27.03.14 inserted RVP

rok 2018

Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.K1M 2/2 22
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.K1M 5/12 245

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
332.K1M 2/2 77
Slalom: Oblastní žebříček Morava
48.C2M
Bergmann Bořivoj
2/2 1
22.K1M 5/10 300
Sjezd: Žebříček Český Pohár
41.K1M 7/12 76
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
32.K1M 5/13 108
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.K1M 5/22 341

rok 2016

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
30.K1M 5/10 234
Sjezd: Žebříček Český Pohár
37.K1M 6/6 60
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
55.K1M 5/7 35
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.K1M 5/12 190

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
28.K1M 5/9 181
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
29.K1M 5/8 80

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
126.K1M 5/6 13
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

Statistika výsledků

Český pohár slalom

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
pořadí73.69.
odstup %56,346,0
% poražených soupeřů25,033,3
pořadí2017celkem
průměr71.071.0
medián6969
modus6969
počet závodů22

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsl 137
09.09.17
sl 123
10.09.16
sl 127
06.09.14
pořadí39.55.88.
odstup %26,959,376,5
% poražených soupeřů67,037,26,5
pořadí201420162017celkem
průměr88.055.039.060.7
medián88553955
modus88553939
počet závodů1113

NKZ slalom

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
pořadí74.79.73.69.64.78.99.92.95.101.
odstup %36,953,256,346,040,761,076,178,763,363,5
% poražených soupeřů36,037,125,033,341,731,39,316,521,017,4
pořadí20162017celkem
průměr96.872.882.4
medián957378
modus926464
počet závodů4610

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsl 31
16.04.17
sl 30
15.04.17
pořadí17.16.
odstup %25,122,9
% poražených soupeřů66,070,0
pořadí2017celkem
průměr16.516.5
medián1616
modus1616
počet závodů22

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C2M

Bergmann Ondřejsl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
pořadí7.8.
odstup %13,522,2
% poražených soupeřů14,3---
pořadí2017celkem
průměr7.57.5
medián77
modus77
počet závodů22

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 45
08.05.16
sl 44
07.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 82
05.07.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
pořadí28.23.5.8.3.9.9.8.10.8.25.25.11.10.20.28.16.22.17.17.26.28.20.16.18.17.19.20.24.53.71.24.31.88.89.
odstup %20,815,413,412,43,911,223,120,612,59,321,718,314,811,124,027,633,872,916,022,722,323,840,941,843,243,725,526,634,465,6103,243,747,90,00,0
% poražených soupeřů67,173,581,075,994,477,882,284,479,184,174,575,573,076,365,557,159,541,764,464,470,270,344,154,534,642,956,145,745,225,710,330,325,0---5,4
pořadí2014201520162017celkem
průměr59.320.919.111.124.2
medián532017820
modus24201788
počet závodů69101035

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí25.25.24.35.28.12.11.28.23.25.
odstup %22,923,017,520,317,211,610,010,10,013,5
% poražených soupeřů11,111,117,942,455,085,388,035,757,754,7
pořadí201620172018celkem
průměr25.322.025.023.6
medián25242525
modus23112525
počet závodů35210

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
pořadí25.24.35.8.11.16.19.
odstup %22,917,520,38,611,419,523,1
% poražených soupeřů11,117,942,488,183,368,861,7
pořadí2015201620172018celkem
průměr17.59.529.525.019.7
medián168242519
modus16824258
počet závodů22217

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 92
01.07.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 3
02.04.16
pořadí25.25.24.35.28.2.12.11.20.28.23.25.18.
odstup %22,923,017,520,317,21,011,610,010,410,10,013,519,7
% poražených soupeřů11,111,117,942,455,094,185,388,066,135,757,754,750,0
pořadí201620172018celkem
průměr23.518.925.021.2
medián23202524
modus1822525
počet závodů47213

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 1
17.03.18
sj 2
17.03.18/2
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 2
18.03.17
sj 1
18.03.17/2
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 2
19.03.16
sl 1
19.03.16/2
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sj 2
28.03.15
sj 1
28.03.15/2
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
pořadí25.25.11.7.13.12.12.17.18.20.4.4.24.35.28.12.11.20.7.8.7.8.12.8.13.12.5.6.28.23.25.11.9.11.11.3.5.19.20.18.22.14.10.23.23.
odstup %22,923,010,910,915,312,219,518,314,723,215,615,417,520,317,211,610,010,412,511,310,512,713,315,517,814,412,110,610,10,013,517,415,315,517,59,010,423,625,223,925,424,317,862,258,2
% poražených soupeřů11,111,178,386,472,773,264,557,956,451,362,562,517,942,455,085,388,066,183,379,485,082,966,776,758,662,175,070,635,757,754,766,773,373,073,086,773,348,645,756,443,231,652,612,012,0
pořadí20142015201620172018celkem
průměr23.017.214.013.514.014.6
medián231811111212
modus2310118411
počet závodů269161245

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
pořadí30.35.29.22.28.
odstup %21,923,513,311,419,7
% poražených soupeřů37,029,245,148,830,8
pořadí20162017celkem
průměr25.031.328.8
medián223029
modus222922
počet závodů235

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 129
07.09.14
pořadí16.18.28.24.
odstup %13,624,819,722,2
% poražených soupeřů71,251,430,843,9
pořadí201420162017celkem
průměr24.023.016.021.5
medián24181618
modus24181616
počet závodů1214

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
pořadí30.35.29.22.28.
odstup %21,923,513,311,419,7
% poražených soupeřů37,029,245,148,830,8
pořadí20162017celkem
průměr25.031.328.8
medián223029
modus222922
počet závodů235

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 52
17.05.15
sj 50
16.05.15
pořadí30.35.29.22.28.1.4.
odstup %21,923,513,311,419,70,02,3
% poražených soupeřů37,029,245,148,830,8100,084,2
pořadí201520162017celkem
průměr2.525.031.321.3
medián1223028
modus122291
počet závodů2237