vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně

27.08.2017   Vltava pod Lipenskou prehradou
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
 
1.1/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 MT Dukla B.116.90 0 114.82 0 114.82 75/75video   
2.2/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno121.37 0 115.40 0 115.400.58/0,568/75video   video   
3.3/U23MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.132.06 4 118.77 0 118.773.95/3,462/75video   video   
4. JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.123.96 50 119.71 2 121.716.89/6,057/75video   video   
5.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno127.04 4 130.57 0 130.5715.75/13,753/75
6.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc129.09 52 131.60 2 133.6018.78/16,449/75video   video   
7.1/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha126.37 50 129.04 54 183.0468.22/59,446/68video   
8.2/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno148.57 58 133.98 56 189.9875.16/65,543/68video   
9.3/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn128.51 2 129.56 102 231.56116.74/101,740/62video   
10. HAVLÍČKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha126.55 54 147.86 102 249.86135.04/117,637/62video   video   
11.2/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno158.70 252 172.65 100 272.65157.83/137,50/62video   video   
12.2/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava150.67 206 182.84 106 288.84174.02/151,635/57video   video   
13.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc138.06 152 138.89 256 290.06175.24/152,633/53video   video   
14.3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc163.50 254 162.87 154 316.87202.05/176,031/49video   video   
15.3/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha190.70 158 144.09 306 348.70233.88/203,729/46video   video   
16.4/U23KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2+ KK Opava162.40 202 4.00 999 364.40249.58/217,427/43video   
17.4/ZSPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec167.36 258 4.00 999 425.36310.54/270,525/40
  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  HEINZOVÁ Bára 2003 2+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
 
1.1/U23ROHAN Lukáš 1995 MT USK Pha106.44 4 103.58 0 103.58 75/75video   
2. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.107.29 2 105.30 0 105.301.72/1,768/75video   video   
3.2/U23CHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc105.02 0 103.99 2 105.992.41/2,362/75video   video   
4. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha110.39 0 106.51 4 110.516.93/6,757/75video   
5.1/VMHAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha109.79 2 112.22 6 118.2214.64/14,153/75video   video   
6.1/DSHEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.105.04 0 103.29 50 153.2949.71/48,049/75video   
7. RAK Tomáš 1989 MT Dukla B.106.70 2 107.22 50 157.2253.64/51,846/75video   video   
8.3/U23KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB106.58 4 105.98 52 157.9854.40/52,543/75
9. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha105.97 4 103.99 100 203.99100.41/96,940/75video   video   
10.4/U23VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha108.87 0 110.53 104 214.53110.95/107,137/75video   
11.2/DSLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha106.16 50 104.14 0 104.140.56/0,535/75video   video   
12.2/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha110.66 2 106.74 0 106.743.16/3,133/75
13. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.101.72 104 106.78 0 106.783.20/3,131/75video   video   
14. KARÁSEK Petr 1986 2+ USK Pha112.63 52 107.49 0 107.493.91/3,829/75video   video   
15. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha110.62 4 109.80 0 109.806.22/6,027/68video   
16.5/U23NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc119.92 52 111.64 0 111.648.06/7,825/68video   
17.3/DSKAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha111.18 4 110.23 2 112.238.65/8,423/62video   
18. FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.113.38 152 111.11 2 113.119.53/9,221/57video   
19.3/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.120.17 6 114.10 0 114.1010.52/10,219/53video   
20.1/DMLERCH Eduard 2002 2+ Roudnice135.83 50 114.02 2 116.0212.44/12,017/49
21. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha114.77 2 111.18 56 116.7713.19/12,715/46video   
22.4/DSNOVOTNÝ Petr 2000 2+ Olomouc116.82 0 114.48 8 116.8213.24/12,814/46video   video   
23.4/VMBUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus116.28 4 116.99 0 116.9913.41/12,90/43
24.6/U23SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha112.48 6 113.38 50 118.4814.90/14,413/40
25.5/DSWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn116.87 52 117.56 2 119.5615.98/15,412/37video   
26.2/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk140.64 60 117.78 4 121.7818.20/17,611/35
27.3/DMBOHATÝ Karel 2001 2+ Třebech.115.44 56 118.51 4 122.5118.93/18,310/33video   
28.5/VMCUC Michal 1977 3+ Tech.Pha130.84 56 120.72 2 122.7219.14/18,50/31video   video   
29.6/VMINDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK127.81 150 121.43 2 123.4319.85/19,29/29video   
30.4/DMLHOTA Kryštof 2002 3+ USK Pha122.43 2 114.58 52 124.4320.85/20,18/27video   
31.1/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc145.92 6 123.59 2 125.5922.01/21,27/25video   
32.5/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB133.59 58 122.32 4 126.3222.74/22,00/23
33.7/U23PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha122.46 4 121.41 8 126.4622.88/22,16/21video   video   
34.6/DMKOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.132.22 52 128.63 0 128.6325.05/24,20/19video   
35.7/DMPŘÍHODA Lukáš 2001 3+ USK Pha135.12 58 125.29 4 129.2925.71/24,80/17video   
36. LESKOVJAN Martin 1986 2 Tech.Pha123.50 154 122.99 8 130.9927.41/26,50/15video   
37.7/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV118.79 56 128.12 4 132.1228.54/27,65/14
38.8/DMULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava127.24 54 120.42 12 132.4228.84/27,84/13
39. PEŠEK Michal 1992 2 Kralupy122.56 10 4.00 999 132.5628.98/28,00/12video   
40.9/DMJANŮ Filip 2002 3+ Olomouc120.26 304 128.57 4 132.5728.99/28,03/11video   
41. WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB129.76 4 131.94 54 133.7630.18/29,10/10
42.2/ZSŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha146.37 6 151.48 100 152.3748.79/47,12/9
43.10/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc147.07 8 145.53 56 155.0751.49/49,71/8video   
44.8/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.1.00 999 109.50 52 161.5057.92/55,90/7video   video   video   
45. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor128.00 114 145.76 16 161.7658.18/56,20/7
46.9/U23PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha111.08 52 109.36 152 163.0859.50/57,40/6video   video   
47.3/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha135.35 104 115.05 50 165.0561.47/59,30/6video   
48. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja119.93 54 112.72 54 166.7263.14/61,00/5
49.6/DSPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec138.01 56 4.00 999 194.0190.43/87,30/4
50.11/DMGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha139.55 108 126.67 160 247.55143.97/139,00/3video   
51.4/ZSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov197.30 56 151.21 108 253.30149.72/144,50/2
52. KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Tech.Pha177.92 106 1.00 999 283.92180.34/174,10/1video   
53.8/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK150.93 158 137.74 154 291.74188.16/181,70/0video   
54.9/VMSVÍTIL Vladan 1974 2 Postřelm163.65 354 4.00 999 517.65414.07/399,80/0video   
55.10/U23MRŮZEK Jakub 1995 1 KK Opava116.64 408 4.00 999 524.64421.06/406,50/0video   
  URBAN Michal 2004 2 Šumperk1.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  KRATOCHVÍL Lukáš 2005 3+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0/0video   
  JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  VÁCHA Viktor 1985 2 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
 
1. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha108.45 0 106.29 0 106.29 75/75video   video   
2.1/U23GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT Sušice107.42 0 107.77 0 107.771.48/1,468/75video   
3.2/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Dukla B.115.08 2 107.92 0 107.921.63/1,562/75video   video   
4.1/DMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice111.60 0 109.08 0 109.082.79/2,657/75video   
5. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha110.96 2 108.88 2 110.884.59/4,353/75video   video   
6.3/U23VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.112.11 0 109.19 2 111.194.90/4,649/75video   
7.4/U23HILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha112.30 4 111.42 0 111.425.13/4,846/75video   
8.5/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 USK Pha113.72 4 113.22 4 117.2210.93/10,343/75video   
9.6/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno116.67 2 123.92 2 125.9219.63/18,540/75
10.2/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno117.37 0 116.71 50 166.7160.42/56,837/75video   video   
11.1/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn125.86 4 114.53 0 114.538.24/7,835/68video   
12. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.112.38 52 111.87 4 115.879.58/9,033/62video   
13.3/DMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec116.72 4 116.43 54 120.7214.43/13,631/62video   
14.7/U23MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Dukla B.124.12 4 117.10 4 121.1014.81/13,929/57video   
15.2/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha122.20 0 119.06 54 122.2015.91/15,027/53video   
16.4/DMBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava121.52 2 123.84 152 123.5217.23/16,225/53video   
17.5/DMNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava118.35 8 124.03 4 126.3520.06/18,923/49
18.8/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha124.52 2 122.49 206 126.5220.23/19,021/46
19.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc123.32 54 125.59 2 127.5921.30/20,019/46
20.2/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava129.44 52 127.12 4 131.1224.83/23,40/43
21.3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno132.92 4 129.30 2 131.3025.01/23,517/40video   
22.3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc132.92 0 134.45 54 132.9226.63/25,10/37video   
23.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV134.77 0 127.72 204 134.7728.48/26,815/35video   
24.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc137.61 52 129.80 6 135.8029.51/27,814/33video   
25.6/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2 Dukla B.136.29 56 131.87 4 135.8729.58/27,80/31video   
26.4/DSHRICOVÁ Adéla 1999 2+ Olomouc135.58 4 151.54 154 139.5833.29/31,313/29
27. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice138.47 2 144.65 6 140.4734.18/32,212/27video   
28.7/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha146.27 2 141.22 2 143.2236.93/34,711/25video   
29. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy169.16 58 142.58 6 148.5842.29/39,80/23
30.8/DMKEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK146.26 4 145.01 106 150.2643.97/41,40/21video   
31.9/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor145.67 6 129.01 202 151.6745.38/42,710/19video   
32.1/VZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha141.23 156 145.66 8 153.6647.37/44,60/17
33.5/DSDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha133.34 204 125.00 50 175.0068.71/64,69/15
34.4/ZSBERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha156.06 52 139.17 52 191.1784.88/79,90/14
35.10/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Šumperk153.22 102 144.12 54 198.1291.83/86,40/13
36.11/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha142.99 60 139.34 156 202.9996.70/91,08/12video   
37.12/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí145.95 60 126.61 112 205.9599.66/93,80/11video   
38.13/DMCAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.1.00 999 157.60 52 209.60103.31/97,20/10video   
39.14/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK140.06 110 158.22 154 250.06143.77/135,30/9video   
40.5/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha153.28 102 132.03 154 255.28148.99/140,20/8
41.15/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3+ KK Opava140.67 304 145.64 200 345.64239.35/225,20/7video   
42.16/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno160.18 300 159.38 206 365.38259.09/243,80/6video   
43.6/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 2 Olomouc166.82 358 4.00 999 524.82418.53/393,80/5
  KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
 
1. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha99.56 0 94.35 0 94.35 75/75video   video   
2. HRADILEK Vavřinec 1987 MT USK Pha95.45 2 93.99 2 95.991.64/1,768/75video   video   
3. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha101.60 0 96.61 0 96.612.26/2,462/75video   
4. TUNKA Ondřej 1990 MT USK Pha99.01 0 97.93 0 97.933.58/3,857/75video   video   
5.1/U23MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.101.68 0 98.34 2 100.345.99/6,353/75video   video   video   
6.2/U23PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha104.10 0 101.93 0 101.937.58/8,049/75video   video   
7.1/DSBÁRTA Jan 2000 2+ Kralupy102.43 0 99.98 2 101.987.63/8,146/75video   video   
8.1/DMKREJČÍ Jakub 2002 2+ SKVS ČB101.71 4 99.41 6 105.4111.06/11,743/68video   video   
9.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus103.16 0 102.20 6 108.2013.85/14,740/62video   
10. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.100.75 0 99.27 100 199.27104.92/111,237/62
11.3/U23HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno103.14 4 99.72 0 99.725.37/5,70/62
12.4/U23MRÁZEK Jan 1998 1 KK Opava103.79 2 99.74 2 101.747.39/7,835/57
13. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha98.16 50 99.78 2 101.787.43/7,933/57video   
14. BENEŠ Jindřich 1985 2 Sušice104.94 4 102.14 0 102.147.79/8,30/57video   
15.2/VMBÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha107.54 0 102.24 0 102.247.89/8,431/53
16.5/U23VAŠINA Jiří 1994 2+ USK Pha108.40 4 102.52 0 102.528.17/8,729/49video   
17.2/DSKOŘÍNEK Vilém 1999 1 USK Pha105.09 54 103.36 0 103.369.01/9,527/46video   
18. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.103.93 50 101.69 2 103.699.34/9,925/46video   
19.6/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí103.43 4 105.11 0 105.1110.76/11,423/46
20. DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc105.85 4 105.25 0 105.2510.90/11,621/43video   
21.7/U23BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.107.86 0 103.87 2 105.8711.52/12,219/40video   
22.3/DSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky105.97 0 105.54 100 105.9711.62/12,317/37
23.4/DSZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice105.82 2 102.27 4 106.2711.92/12,615/35video   
24. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.102.72 4 4.00 999 106.7212.37/13,114/35video   
25.5/DSZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha106.94 0 106.87 2 106.9412.59/13,313/35video   
26.6/DSPOHANKA Vít 2000 2 Klatovy105.41 4 106.96 0 106.9612.61/13,412/33video   
27. KABRHEL Václav 1983 2 Olomouc105.11 2 4.00 999 107.1112.76/13,511/31video   video   
28.7/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Boh.Pha107.14 0 113.75 2 107.1412.79/13,610/29video   video   
29.8/U23PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha109.17 0 107.57 0 107.5713.22/14,09/27video   
30. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava105.66 2 112.76 6 107.6613.31/14,18/27video   
31.9/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB103.85 4 111.47 4 107.8513.50/14,37/25video   
32. MACÁŠEK Tomáš 1992 2 Dukla B.114.14 2 108.17 2 110.1715.82/16,80/23
33. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha110.31 0 109.67 4 110.3115.96/16,96/21video   
34.8/DSŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha104.71 6 110.72 152 110.7116.36/17,35/19
35.9/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc110.97 0 106.73 56 110.9716.62/17,60/19video   
36. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice109.78 2 113.84 2 111.7817.43/18,54/17video   
37.2/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk110.09 2 108.62 150 112.0917.74/18,80/15video   
38.10/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky112.42 52 113.99 0 113.9919.64/20,83/14video   
39.11/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz114.03 0 110.33 52 114.0319.68/20,92/13
40.10/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Boh.Pha119.06 2 112.22 2 114.2219.87/21,11/12
41.11/U23RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha119.15 152 114.27 0 114.2719.92/21,10/11video   
42.12/DSVRUBLOVSKÝ Jan 1999 3+ Olomouc117.86 52 112.81 2 114.8120.46/21,70/10
43.3/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.111.92 52 110.89 4 114.8920.54/21,80/9
44.3/DMTESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB128.81 52 112.84 4 116.8422.49/23,80/8video   
45.4/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB118.43 0 115.06 2 117.0622.71/24,10/7video   
46.5/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy113.57 4 4.00 999 117.5723.22/24,60/6video   
47.4/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno115.79 2 113.15 256 117.7923.44/24,80/5video   
48.1/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava118.16 0 124.12 6 118.1623.81/25,20/4video   
49.12/U23PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec115.21 4 107.94 54 119.2124.86/26,30/3
50.5/DMRAŠKA Tomáš 2001 3+ USK Pha126.82 6 117.42 2 119.4225.07/26,60/2video   
51.6/DMREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB117.51 2 127.70 54 119.5125.16/26,70/1
52.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Stonava119.59 0 4.00 999 119.5925.24/26,80/0video   
53.6/VMLÁSKO Jan 1977 2 Dv.Král.113.78 6 5.00 0 119.7825.43/27,00/0video   
54.13/U23ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa118.95 2 126.63 56 120.9526.60/28,20/0video   
55.13/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník120.71 2 141.74 106 122.7128.36/30,10/0video   
56.7/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy119.23 4 115.04 8 123.0428.69/30,40/0video   
57.2/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB123.52 152 119.54 4 123.5429.19/30,90/0
58.8/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB117.89 6 123.92 0 123.8929.54/31,30/0video   
59.3/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc123.98 0 114.07 104 123.9829.63/31,40/0video   
60. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice121.09 54 124.29 0 124.2929.94/31,70/0video   
61.7/DMWEISL Martin 2002 2 USK Pha137.95 6 122.42 2 124.4230.07/31,90/0
62.4/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha118.17 252 125.50 0 125.5031.15/33,00/0
63.14/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno127.52 102 125.00 2 127.0032.65/34,60/0video   
64.8/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha121.59 6 118.71 58 127.5933.24/35,20/0video   
65.9/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec126.39 2 116.57 56 128.3934.04/36,10/0video   
66.9/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc118.67 152 121.39 8 129.3935.04/37,10/0
67.10/DMFRENCL Josef 2002 2 USK Pha137.31 102 125.55 4 129.5535.20/37,30/0video   
68.11/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky165.50 56 129.46 2 131.4637.11/39,30/0
69.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa151.52 0 130.37 4 134.3740.02/42,40/0
70.5/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno132.32 4 124.95 52 136.3241.97/44,50/0
71.6/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor136.89 6 1.00 999 142.8948.54/51,40/0video   
72.7/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice127.89 54 142.90 4 146.9052.55/55,70/0video   
73.14/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno143.43 4 140.19 102 147.4353.08/56,30/0video   
74.15/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha102.90 50 100.33 100 152.9058.55/62,10/0
75.12/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk139.70 14 118.52 54 153.7059.35/62,90/0video   
76.8/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.149.81 4 124.37 54 153.8159.46/63,00/0
77.1/ZMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.144.35 10 131.92 58 154.3560.00/63,60/0
78. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy113.16 102 111.62 50 161.6267.27/71,30/0video   
79.15/DSBERAN Václav 2000 2 USK Pha118.89 50 112.28 52 164.2869.93/74,10/0
80. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky106.23 150 110.61 54 164.6170.26/74,50/0video   video   
81.13/DMŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.110.86 150 117.44 56 173.4479.09/83,80/0
82.10/VMJANČAR Filip 1976 2 Kotva B.119.14 56 5.00 0 175.1480.79/85,60/0
83. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy123.70 52 5.00 0 175.7081.35/86,20/0
84.14/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha132.01 56 142.16 108 188.0193.66/99,30/0video   
85.15/DMPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.134.38 54 124.76 152 188.3894.03/99,70/0video   
86.9/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB130.62 62 130.37 102 192.6298.27/104,20/0video   
87.10/ZSKUDRNA Josef 2004 2 KK Brand141.05 104 140.67 56 196.67102.32/108,40/0video   video   
88.11/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV143.35 54 161.14 154 197.35103.00/109,20/0
89.16/DMVÁCHA Ondřej 2001 2 Šumperk112.91 104 126.14 252 216.91122.56/129,90/0
90.11/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk120.43 154 127.12 106 233.12138.77/147,10/0
91.17/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha144.67 106 136.82 104 240.82146.47/155,20/0
92.18/DMHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec140.81 102 121.75 202 242.81148.46/157,40/0video   
93.2/ZMNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc149.68 102 1.00 999 251.68157.33/166,80/0video   
94.19/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí131.77 200 125.38 150 275.38181.03/191,90/0video   
95.12/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn134.09 152 4.00 999 286.09191.74/203,20/0video   
96.16/DSKRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa159.89 156 158.41 302 315.89221.54/234,80/0video   
97.13/ZSDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha128.98 252 1.00 999 380.98286.63/303,80/0video   video   
  MRÁKA Jan 2004 3+ Olomouc1.00 999 1.00 999 999.00 0/0
  ŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy1.00 999 4.00 999 999.00 0/0video   
  ŘEZNÍK Vít 2001 3+ Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0/0video   
  PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  KRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  PRSKAVEC Jiří 1993 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
 
1. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
MT Dukla B.
Dukla B.
109.85 2 108.88 0 108.88 75/75video   video   
2.1/U23MRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
124.26 4 114.49 2 116.497.61/7,068/75
3. HRADILEK Václav
VLČEK Jan
1982
1990
1 USK Pha
USK Pha
118.49 2 115.01 2 117.018.13/7,562/75video   
4.2/U23ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
115.93 2 114.31 10 124.3115.43/14,20/75video   video   
5.3/U23HEGER Vojtěch
HEGER Tomáš
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
118.19 2 118.45 10 128.4519.57/18,057/68video   
6. ZDRÁHAL Jan
VLČEK Ladislav
1985
1985
2 Dukla B.
Dukla B.
118.53 4 114.98 52 166.9858.10/53,40/68
7. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
1 USK Pha
Dukla B.
128.49 2 128.67 52 180.6771.79/65,953/62video   video   
8. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
142.45 108 137.56 106 243.56134.68/123,749/62video   
  WENDL Samuel
TÁBORSKÝ Jan
2003
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
163.49 310 1.00 999 999.00 46/57
  MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
2 KK Opava
KK Opava
4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  POHANKA Vít
WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  PETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
1996
1995
2 Rakovník
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
 
1. VOJTOVÁ Veronika
MAŠEK Jan
1990
1978
USK Pha
USK Pha
122.84 4 122.04 52 174.04 75/75video   
2.1/DSPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
140.97 60 139.51 204 343.51169.47/97,468/68video   video   
  ROUSEK Tomáš
MRÁZKOVÁ Mária
1997
1996
2 KK Opava
KK Opava
4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  FOLTYSOVÁ Sabina
VRZÁŇ Jakub
1996
1987
MT USK Pha
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  JÁNĚ Jakub
FIŠEROVÁ Tereza
1990
1998
MT Dukla B.
Dukla B.
4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3