vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně

26.08.2017   Vltava pod Lipenskou prehradou
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
 
1. HAVLÍČKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha125.55 8 122.50 0 122.50 75/75video   
2.1/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 MT Dukla B.128.46 2 123.76 0 123.761.26/1,068/75video   video   
3.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno163.04 52 123.61 2 125.613.11/2,562/75video   video   
4. JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.136.38 2 128.48 0 128.485.98/4,957/75video   video   
5.2/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno130.99 0 127.62 2 129.627.12/5,853/75video   
6.1/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha163.26 10 130.66 0 130.668.16/6,749/75video   video   
7.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc156.33 52 131.95 6 137.9515.45/12,646/75video   
8.2/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn160.20 0 139.85 4 143.8521.35/17,443/68video   
9.3/U23MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.157.98 12 140.49 4 144.4921.99/18,040/68video   
10.3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno178.44 4 146.74 56 202.7480.24/65,537/68video   video   
11.2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc159.24 60 147.84 12 159.8437.34/30,535/62video   video   
12.4/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.185.40 54 186.08 250 239.40116.90/95,40/57video   
13.4/U23KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2+ KK Opava196.20 62 141.67 256 258.20135.70/110,833/53video   
14.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc161.27 104 174.25 104 265.27142.77/116,531/49
15.2/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno207.97 104 187.43 156 311.97189.47/154,70/46video   video   video   
16.3/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava179.14 156 146.17 354 335.14212.64/173,629/43video   
17.4/ZSPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec192.27 166 4.00 999 358.27235.77/192,527/40
18.3/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha143.25 356 147.15 356 499.25376.75/307,625/37video   
  HEINZOVÁ Bára 2003 2+ Olomouc1.00 999 1.00 999 999.00 0/0video   video   

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
 
1.1/U23ROHAN Lukáš 1995 MT USK Pha109.68 0 106.30 2 108.30 75/75video   video   
2. RAK Tomáš 1989 MT Dukla B.112.08 0 111.75 0 111.753.45/3,268/75video   video   
3. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha111.92 2 110.07 2 112.073.77/3,562/75video   video   
4. FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.116.29 0 112.17 0 112.173.87/3,657/75video   video   video   
5. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha111.89 2 112.37 0 112.374.07/3,853/68video   video   
6. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.109.42 2 111.73 8 119.7311.43/10,649/68video   video   
7.1/DSHEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.113.69 2 116.42 4 120.4212.12/11,246/68video   video   
8.2/DSLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha109.61 2 122.38 2 124.3816.08/14,843/68video   video   video   
9. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha109.90 0 107.00 52 159.0050.70/46,840/68video   video   video   
10. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.111.05 2 109.55 62 171.5563.25/58,437/68video   video   
11.2/U23CHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc117.46 0 104.83 0 104.83 35/68video   video   
12.3/U23NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc116.42 4 110.92 0 110.922.62/2,433/68video   video   
13.3/DSNOVOTNÝ Petr 2000 2+ Olomouc114.52 2 113.64 0 113.645.34/4,931/62video   video   
14.1/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha116.86 0 112.11 2 114.115.81/5,429/57video   video   
15.4/U23VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha108.96 50 114.41 2 116.418.11/7,527/57video   video   video   
16.1/DMBOHATÝ Karel 2001 2+ Třebech.116.75 2 115.49 6 118.7510.45/9,625/57video   
17.5/U23KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB113.54 6 113.56 52 119.5411.24/10,423/53video   video   video   video   video   
18.6/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.115.99 4 136.95 2 119.9911.69/10,821/53video   video   video   
19. KARÁSEK Petr 1986 2+ USK Pha128.86 2 119.06 2 121.0612.76/11,819/53video   video   
20.7/U23SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha119.25 2 138.03 106 121.2512.95/12,017/49video   video   video   
21.2/VMHAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha120.03 2 118.07 8 122.0313.73/12,715/46video   
22.3/VMBUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus116.10 6 114.82 54 122.1013.80/12,70/46video   
23. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha120.43 2 120.38 4 122.4314.13/13,014/43video   video   
24.4/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.127.09 2 120.65 2 122.6514.35/13,313/43video   
25.8/U23PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha122.36 2 110.44 52 124.3616.06/14,812/40video   video   video   
26.5/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV124.65 2 132.50 106 126.6518.35/16,911/40video   video   
27. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja125.16 54 122.97 4 126.9718.67/17,210/37video   
28.2/DMLHOTA Kryštof 2002 3+ USK Pha123.66 6 139.09 2 129.6621.36/19,79/35video   
29.6/VMINDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK134.57 2 126.40 4 130.4022.10/20,48/33video   video   
30. LESKOVJAN Martin 1986 2 Tech.Pha140.02 12 120.83 12 132.8324.53/22,70/31
31.3/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc137.51 52 130.91 8 138.9130.61/28,37/29video   
32.1/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc131.39 8 136.41 54 139.3931.09/28,76/27video   
33.4/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk145.58 4 138.75 2 140.7532.45/30,05/25video   video   
34. WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB158.48 100 147.81 4 151.8143.51/40,20/23video   video   
35.7/VMCUC Michal 1977 3+ Tech.Pha150.92 2 156.01 156 152.9244.62/41,20/21video   video   
36.2/ZSŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha171.25 10 155.32 6 161.3253.02/49,04/19video   video   
37.4/DSKAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha158.52 56 124.32 50 174.3266.02/61,03/17video   video   
38.5/DMJANŮ Filip 2002 3+ Olomouc160.84 108 175.67 4 179.6771.37/65,92/15video   
39.6/DMGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha187.42 14 164.74 16 180.7472.44/66,90/14video   video   
40.7/DMPŘÍHODA Lukáš 2001 3+ USK Pha133.88 52 173.65 8 181.6573.35/67,70/13video   video   video   
41.8/DMLERCH Eduard 2002 2+ Roudnice138.25 108 132.03 52 184.0375.73/69,91/12video   video   
42.3/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha130.99 54 133.21 102 184.9976.69/70,80/11video   video   
43.5/DSWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn143.64 50 130.14 204 193.6485.34/78,80/10video   
44.9/U23PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha148.90 54 124.73 104 202.9094.60/87,30/9video   video   
45.9/DMKOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.151.28 352 165.68 54 219.68111.38/102,80/8video   
46.1/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3+ Olomouc165.88 154 167.87 56 223.87115.57/106,70/7video   video   video   
47. PEŠEK Michal 1992 2 Kralupy123.63 104 128.71 102 227.63119.33/110,20/6video   video   video   
48.4/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk202.22 50 150.09 402 252.22143.92/132,90/5video   
49. KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Tech.Pha204.34 52 230.97 160 256.34148.04/136,70/4video   
50.10/DMULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava165.45 258 157.90 104 261.90153.60/141,80/3video   video   
51.8/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK164.59 114 203.70 66 269.70161.40/149,00/2video   
52.6/DSPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec151.20 200 168.02 158 326.02217.72/201,00/1video   video   video   
53.10/U23MRŮZEK Jakub 1995 1 KK Opava141.18 202 128.83 260 343.18234.88/216,90/0video   video   video   
54.11/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB168.79 302 146.55 206 352.55244.25/225,50/0video   
55.5/ZSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov229.21 156 146.17 402 385.21276.91/255,70/0video   
56.9/VMSVÍTIL Vladan 1974 2 Postřelm233.75 166 203.85 406 399.75291.45/269,10/0video   
57. VÁCHA Viktor 1985 2 Rakovník140.38 458 125.61 306 431.61323.31/298,50/0video   
  JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0/0video   

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
 
1. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
MT Dukla B.
Dukla B.
114.75 2 114.22 4 118.22 75/75video   video   video   
2.1/U23HEGER Vojtěch
HEGER Tomáš
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
133.50 54 119.07 2 121.072.85/2,468/75video   video   
3.2/U23MRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
129.15 100 120.37 8 128.3710.15/8,662/75video   video   
4. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
151.06 408 153.97 4 157.9739.75/33,657/75video   video   
5. ZDRÁHAL Jan
VLČEK Ladislav
1985
1985
2 Dukla B.
Dukla B.
140.19 54 130.75 54 184.7566.53/56,30/68video   video   
6. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
1 USK Pha
Dukla B.
137.85 4 146.51 58 204.5186.29/73,053/62video   video   
7.1/ZSWENDL Samuel
TÁBORSKÝ Jan
2003
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
171.42 156 149.38 64 213.3895.16/80,549/62
8.1/DSPOHANKA Vít
WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
144.77 60 146.74 108 254.74136.52/115,546/57video   video   
9. HRADILEK Václav
VLČEK Jan
1982
1990
1 USK Pha
USK Pha
125.22 6 132.48 154 286.48168.26/142,343/53video   video   
10.3/U23ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
125.24 4 127.43 200 327.43209.21/177,00/53video   video   
  MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
2 KK Opava
KK Opava
4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  PETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
1996
1995
2 Rakovník
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0/0video   
  POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
 
1. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha116.87 0 114.60 0 114.60 75/75video   video   
2.1/DMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice120.20 2 114.09 2 116.091.49/1,368/75video   video   
3.1/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha130.95 4 117.90 2 119.905.30/4,662/75video   video   
4.1/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha127.55 2 122.89 0 122.898.29/7,257/75video   video   
5.2/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno124.37 0 123.04 0 123.048.44/7,453/75video   video   video   
6.2/U23HILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha120.95 0 122.10 2 124.109.50/8,349/68video   video   
7. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha115.71 0 126.41 0 126.4111.81/10,346/68video   video   video   
8.3/U23VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.123.22 0 113.13 52 165.1350.53/44,143/68video   video   
9.4/U23GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT Sušice129.08 0 120.31 56 176.3161.71/53,840/68video   video   video   
10.3/DMNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava126.60 6 127.53 56 183.5368.93/60,137/68video   video   video   
11. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.137.21 52 117.46 0 117.462.86/2,535/62video   
12.5/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno134.88 52 120.83 2 122.838.23/7,233/62video   video   
13.6/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 USK Pha133.78 2 121.86 2 123.869.26/8,131/62video   video   
14.4/DMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec122.07 150 124.44 0 124.449.84/8,629/62video   video   
15.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc137.12 2 130.41 0 130.4115.81/13,827/57video   
16.2/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn172.56 2 128.05 4 132.0517.45/15,225/53video   video   video   video   
17.5/DMBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava125.59 100 130.28 4 134.2819.68/17,223/49video   video   
18.3/DSDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha116.23 150 132.63 2 134.6320.03/17,521/46video   video   video   
19.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV149.77 0 130.29 6 136.2921.69/18,919/43video   video   
20.6/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha139.05 6 141.74 154 145.0530.45/26,617/40video   video   
21.2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc1.00 999 141.77 4 145.7731.17/27,20/37video   video   
22.3/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava149.16 6 145.29 4 149.2934.69/30,30/35video   
23.4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno141.23 50 153.05 4 157.0542.45/37,015/33video   video   video   video   
24. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy151.54 158 146.98 12 158.9844.38/38,70/31video   video   video   
25. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice159.85 6 142.75 52 165.8551.25/44,714/29video   video   
26.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc1.00 999 166.17 2 168.1753.57/46,713/27video   video   video   
27.5/DSHRICOVÁ Adéla 1999 2+ Olomouc175.61 6 165.60 4 169.6055.00/48,012/25video   
28.7/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor132.55 102 164.69 8 172.6958.09/50,711/23video   video   video   
29.8/DMCAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.175.39 2 155.03 52 177.3962.79/54,80/21video   video   
30.7/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy157.10 54 136.37 50 186.3771.77/62,610/19video   video   video   
31.4/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha184.38 8 146.56 152 192.3877.78/67,90/17video   video   
32.8/U23MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Dukla B.137.89 154 139.25 60 199.2584.65/73,99/15video   video   
33.9/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2 Dukla B.155.06 58 131.08 162 213.0698.46/85,90/14video   
34.9/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Dukla B.167.17 50 4.00 999 217.17102.57/89,58/13video   
35.10/DMKEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK201.93 58 163.84 58 221.84107.24/93,60/13video   video   video   
36.11/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha169.69 56 160.38 260 225.69111.09/96,97/12video   video   video   video   
37.12/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Šumperk171.42 202 154.91 106 260.91146.31/127,70/11video   video   
38.5/ZSBERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha207.01 106 161.42 106 267.42152.82/133,40/10video   video   video   
39.13/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno172.67 102 207.92 154 274.67160.07/139,70/9video   video   
40.14/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3+ KK Opava196.02 202 172.00 106 278.00163.40/142,60/8video   video   
41.15/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK166.78 204 148.93 152 300.93186.33/162,60/7video   video   
42.1/VZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha164.39 156 148.52 154 302.52187.92/164,00/6video   video   
43.16/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí148.47 160 155.40 250 308.47193.87/169,20/5video   
44.6/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 2 Olomouc154.29 210 4.00 999 364.29249.69/217,90/4video   

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
 
1. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha101.57 0 99.63 0 99.63 75/75video   video   
2. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.106.89 0 99.71 0 99.710.08/0,168/75video   
3. TUNKA Ondřej 1990 MT USK Pha102.21 0 99.83 0 99.830.20/0,262/75video   video   
4. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.103.93 0 99.89 0 99.890.26/0,357/75video   video   
5. PRSKAVEC Jiří 1993 1 USK Pha97.95 0 97.96 2 99.960.33/0,353/75video   video   
6. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha107.38 0 107.58 0 107.587.95/8,049/75video   
7.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus103.57 0 103.94 4 107.948.31/8,346/75video   video   
8. HRADILEK Vavřinec 1987 MT USK Pha101.08 0 99.75 54 153.7554.12/54,343/75video   video   
9. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha101.85 2 104.64 50 154.6455.01/55,240/75video   video   
10. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.103.89 0 103.94 102 205.94106.31/106,737/75video   video   video   
11. BENEŠ Jindřich 1985 2 Sušice110.36 102 103.79 2 105.796.16/6,20/75video   video   video   
12.1/DSZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice119.67 102 104.61 2 106.616.98/7,035/68video   video   video   
13.2/DSBÁRTA Jan 2000 2+ Kralupy111.62 4 106.63 0 106.637.00/7,033/68video   video   video   
14.2/VMBÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha109.29 0 107.39 0 107.397.76/7,831/62video   video   
15.1/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha106.35 2 104.69 52 108.358.72/8,829/57video   video   video   
16.1/DMKREJČÍ Jakub 2002 2+ SKVS ČB106.91 2 106.28 50 108.919.28/9,327/57video   video   
17.2/U23PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha107.30 2 107.92 2 109.309.67/9,725/53video   
18. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha107.40 2 108.04 4 109.409.77/9,823/53video   video   video   
19.3/U23VAŠINA Jiří 1994 2+ USK Pha113.07 2 107.56 2 109.569.93/10,021/49video   video   
20.3/DSZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha124.11 2 109.79 0 109.7910.16/10,219/46video   video   
21.4/U23PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha117.99 2 106.90 4 110.9011.27/11,317/43video   video   
22.5/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí108.97 2 111.20 50 110.9711.34/11,415/43video   video   
23.6/U23HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno111.32 0 106.61 50 111.3211.69/11,70/40video   video   video   
24. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava125.70 50 109.39 2 111.3911.76/11,814/37video   video   
25.7/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Boh.Pha114.19 54 112.19 0 112.1912.56/12,613/35video   video   
26. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky110.21 2 107.93 56 112.2112.58/12,612/33video   video   
27.4/DSŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha117.60 50 111.94 2 113.9414.31/14,411/31video   video   
28.5/DSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky112.19 2 117.60 102 114.1914.56/14,610/31video   video   video   
29.6/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky110.53 4 123.84 56 114.5314.90/15,09/29video   video   
30.7/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz122.89 2 112.78 2 114.7815.15/15,28/27video   video   video   
31.8/DSKOŘÍNEK Vilém 1999 1 USK Pha109.00 52 111.25 4 115.2515.62/15,77/25video   video   
32.8/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB111.31 4 111.57 56 115.3115.68/15,76/25video   
33.9/U23ŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy129.02 2 113.81 2 115.8116.18/16,20/23video   video   
34.9/DSBERAN Václav 2000 2 USK Pha133.64 2 115.85 0 115.8516.22/16,35/21video   video   
35.3/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.114.70 2 113.79 6 116.7017.07/17,10/19video   video   video   
36.10/DSPOHANKA Vít 2000 2 Klatovy119.71 4 113.01 4 117.0117.38/17,44/17video   video   
37.10/U23PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec110.25 56 115.06 2 117.0617.43/17,53/15video   video   
38.11/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Boh.Pha111.52 152 115.42 2 117.4217.79/17,92/14video   
39. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice117.52 0 135.07 54 117.5217.89/18,01/13video   video   
40.4/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec129.56 150 116.89 2 118.8919.26/19,30/12video   video   
41.5/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy125.11 0 117.24 2 119.2419.61/19,70/11video   
42. KABRHEL Václav 1983 2 Olomouc116.30 6 4.00 999 122.3022.67/22,80/10video   
43. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy132.40 0 119.53 4 123.5323.90/24,00/9video   video   
44.11/U23RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha130.97 2 122.00 2 124.0024.37/24,50/8video   video   
45.6/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB122.55 2 122.66 4 124.5524.92/25,00/7video   video   
46.7/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB123.23 2 134.52 2 125.2325.60/25,70/6video   video   video   
47.2/DMFRENCL Josef 2002 2 USK Pha131.39 6 125.58 0 125.5825.95/26,00/5video   video   video   
48.1/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha164.67 8 126.51 0 126.5126.88/27,00/4video   video   video   
49.8/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy122.82 4 126.20 4 126.8227.19/27,30/3video   video   video   
50.3/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky119.95 54 124.45 4 128.4528.82/28,90/2video   video   
51.4/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk128.63 8 124.64 4 128.6429.01/29,10/1video   video   
52.5/DMRAŠKA Tomáš 2001 3+ USK Pha137.05 2 128.99 0 128.9929.36/29,50/0video   video   
53.6/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha127.58 2 131.94 2 129.5829.95/30,10/0video   video   
54.12/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc115.27 100 126.28 4 130.2830.65/30,80/0video   video   
55.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Stonava127.03 4 106.43 354 131.0331.40/31,50/0video   video   video   video   
56.7/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc126.37 6 123.92 8 131.9232.29/32,40/0video   
57.2/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk153.33 54 133.34 0 133.3433.71/33,80/0video   video   
58.3/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB167.87 4 127.44 6 133.4433.81/33,90/0video   
59.4/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava133.79 102 133.99 2 135.9936.36/36,50/0video   video   
60.9/VMJANČAR Filip 1976 2 Kotva B.124.42 52 134.71 2 136.7137.08/37,20/0video   video   video   
61.8/DMPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.136.74 2 146.64 202 138.7439.11/39,30/0video   video   video   
62.9/DMREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB131.47 8 126.70 150 139.4739.84/40,00/0video   video   
63.10/VMLÁSKO Jan 1977 2 Dv.Král.137.58 2 117.08 50 139.5839.95/40,10/0video   video   
64.10/DMŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.129.62 10 144.25 102 139.6239.99/40,10/0video   video   
65.5/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice137.72 2 150.41 156 139.7240.09/40,20/0video   
66.6/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.139.28 2 131.95 56 141.2841.65/41,80/0video   
67.11/DMTESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB136.48 60 140.38 2 142.3842.75/42,90/0video   video   video   
68.7/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc141.14 2 142.77 2 143.1443.51/43,70/0video   video   
69.13/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno165.62 158 141.43 4 145.4345.80/46,00/0video   
70.8/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno145.31 4 132.76 256 149.3149.68/49,90/0video   
71.12/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha149.74 4 131.77 54 153.7454.11/54,30/0video   
72.13/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno129.98 50 150.95 6 156.9557.32/57,50/0video   video   
73.9/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor145.38 54 153.48 6 159.4859.85/60,10/0video   
74. DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc110.76 50 110.45 52 160.7661.13/61,40/0video   video   
75.12/U23BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.112.17 50 128.87 52 162.1762.54/62,80/0video   video   
76.13/U23MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.110.96 52 116.21 104 162.9663.33/63,60/0video   video   
77. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy161.20 2 182.48 2 163.2063.57/63,80/0video   video   
78.14/U23MRÁZEK Jan 1998 1 KK Opava110.34 54 109.39 102 164.3464.71/65,00/0video   
79.14/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha145.65 106 159.86 6 165.8666.23/66,50/0video   
80.14/DSVRUBLOVSKÝ Jan 1999 3+ Olomouc118.59 52 125.72 54 170.5970.96/71,20/0video   video   video   
81.15/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník143.91 154 125.98 54 179.9880.35/80,60/0video   video   video   video   video   video   
82.15/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno123.94 152 129.72 52 181.7282.09/82,40/0video   video   video   
83. MACÁŠEK Tomáš 1992 2 Dukla B.122.18 104 129.46 56 185.4685.83/86,10/0video   video   
84.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa135.39 52 148.37 106 187.3987.76/88,10/0
85.15/DMVÁCHA Ondřej 2001 2 Šumperk148.30 308 136.88 52 188.8889.25/89,60/0video   video   
86. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice139.80 50 122.47 104 189.8090.17/90,50/0video   video   
87.16/U23ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa134.66 56 138.87 58 190.6691.03/91,40/0video   video   video   
88.16/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk151.54 52 138.22 54 192.2292.59/92,90/0video   video   
89.10/ZSKUDRNA Josef 2004 2 KK Brand137.80 56 161.60 154 193.8094.17/94,50/0video   video   
90.11/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB139.62 262 126.27 108 234.27134.64/135,10/0video   video   
91.12/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn131.17 104 143.03 156 235.17135.54/136,00/0video   video   
92.17/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí130.95 106 136.52 254 236.95137.32/137,80/0video   video   video   
93.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc157.25 150 182.26 58 240.26140.63/141,20/0video   
94.2/ZMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.159.86 102 145.06 102 247.06147.43/148,00/0video   video   
95.18/DMWEISL Martin 2002 2 USK Pha191.26 56 157.68 102 247.26147.63/148,20/0video   video   video   
96.3/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc161.36 100 147.26 152 261.36161.73/162,30/0video   video   
97.16/DSKRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa139.50 306 160.63 106 266.63167.00/167,60/0video   video   
98.13/ZSDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha174.27 106 169.55 108 277.55177.92/178,60/0video   video   
99.19/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky161.07 156 175.66 102 277.66178.03/178,70/0video   video   video   
100.11/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV214.87 108 201.07 102 303.07203.44/204,20/0video   video   video   
101.14/ZSMRÁKA Jan 2004 3+ Olomouc185.38 154 151.18 156 307.18207.55/208,30/0video   video   
102.20/DMHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec1.00 999 141.81 252 393.81294.18/295,30/0video   video   
103.21/DMŘEZNÍK Vít 2001 3+ Šumperk160.89 358 4.00 999 518.89419.26/420,80/0video   
  GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc1.00 999 4.00 999 999.00 0/0video   
  PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0/0video   

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
 
1. JÁNĚ Jakub
FIŠEROVÁ Tereza
1990
1998
MT Dukla B.
Dukla B.
137.89 2 123.76 54 177.76 75/68video   video   video   
2. VOJTOVÁ Veronika
MAŠEK Jan
1990
1978
USK Pha
USK Pha
130.85 0 152.33 52 204.3326.57/14,968/75video   video   
3.1/DSPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
186.67 256 156.03 208 364.03186.27/104,862/68video   video   
  ROUSEK Tomáš
MRÁZKOVÁ Mária
1997
1996
2 KK Opava
KK Opava
4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  FOLTYSOVÁ Sabina
VRZÁŇ Jakub
1996
1987
MT USK Pha
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3