Kopúnová Katarína, 1994

DU LMregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
30.08.2026 112 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + PEU CUP + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné C1W sjezd 7.   4.658,5ČP/OČ/OM
0/0/0
29.08.2026 111 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + PEU CUP + MČR veteránů + 7.ČPJ Areál Lídy Polesné C1W sjezd 7.   5.3510,1ČP/OČ/OM
0/0/0
31.08.2025 118 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR dospělých + 9.ČPJ USD České Vrbné C1W sjezd 12.   4.077,9ČP/OČ/OM
0/0/0
31.08.2025 118 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR dospělých + 9.ČPJ USD České Vrbné C2M sjezd
ŠOŠKOVÁ Petra
20.   8.8718,8ČP/OČ/OM
0/0/0
30.08.2025 116 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR dorostu + 8.ČPJ USD České Vrbné C1W sjezd 10.   2.615,0ČP/OČ/OM
0/0/0
30.08.2025 116 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR dorostu + 8.ČPJ USD České Vrbné C2M sjezd
ŠOŠKOVÁ Petra
21.   8.2317,3ČP/OČ/OM
0/0/0
11.05.2025 46 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + 5.ČPJ USD České Vrbné K1W sjezd 8.   3.817,8ČP/OČ/OM
0/0/0
11.05.2025 46 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + 5.ČPJ USD České Vrbné C1W sjezd 2.   0.020,0ČP/OČ/OM
0/0/0
10.05.2025 44 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + 4. ČPJ + ECA Cup USD České Vrbné K1W sjezd 12.   7.8416,2ČP/OČ/OM
0/0/0
10.05.2025 44 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + 4. ČPJ + ECA Cup USD České Vrbné C1W sjezd 2.   0.631,2ČP/OČ/OM
0/0/0
23.03.2025 5 Sjezd v Postřelmově + 1.ČPJ + 1. nominační závod RD U23 řeka Morava v úseku most na Lesnici - Leština most. C1W sjezd 1.   OM
0
23.03.2025 6 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku most na Lesnici -Leština most. C1W sjezd 1.   OM
0
22.03.2025 3 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku most na Lesnici -Leština most C1W sjezd 1.   OM
0
22.03.2025 4 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku most na Lesnici -Leština most C1W sjezd 1.   OM
0
23.03.2019 3 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 2.   12.801,1OM
0
23.03.2019 4 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 4.   31.903,4OM
0
24.08.2014 118 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 6.   9.0314,3ČP/OČ/OM
0/0/0
23.08.2014 117 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné C1W sjezd 4.   7.8612,7ČP/OČ/OM
0/0/0
30.07.2009
31.07.2009
Wave 2009 Teen Cup USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné K1W slalom
93-94 kvalifikace
12.   32.7033,2-
30.07.2009
31.07.2009
Wave 2009 Teen Cup USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné K1W slalom
93-94 semifinále
5.   22.3220,4-
30.07.2009
31.07.2009
Wave 2009 Teen Cup USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné K1W slalom
93-94 finále
6.   28.7025,5-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Kopúnová KatarínaDU LM K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 10.01.10 vloženo ručně
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|100180|0|N

rok 2019

Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0

rok 2014

Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2014
C1W0

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2014
C1W0

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20192014
C1W00
Fotky nenalezeny.
0|100180|0|N

rok 2019

Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0

rok 2014

Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2014
C1W0

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2014
C1W0

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20192014
C1W00

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
3     2 14 2 21
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1W

Kopúnová KatarínaUSD České Vr
30.07.09
USD České Vr
30.07.09/2
USD České Vr
30.07.09/3
pořadí6.5.12.
odstup %25,520,433,2
% poražených soupeřů44,475,035,3
pořadí2009celkem
průměr7.77.7
medián66
modus55
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %26,426,4
průměrné % poražených soupeřů51,651,6
počet jízd66
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd2
33,3%
2
33,3%

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Kopúnová Katarínasj 6
23.03.25
sj 5
23.03.25/2
sj 4
22.03.25
sj 3
22.03.25/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
pořadí1.1.1.1.4.2.
odstup %0,00,00,00,03,41,1
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,066,785,7
pořadí20192025celkem
průměr3.01.01.7
medián211
modus211
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %2,30,00,8
průměrné % poražených soupeřů76,2100,092,1

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Kopúnová Katarínasp 112
30.08.26
sp 111
29.08.26
sp 118
31.08.25
sp 116
30.08.25
sp 46
11.05.25
sp 44
10.05.25
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
pořadí7.7.12.10.2.2.6.4.
odstup %8,510,17,95,00,01,214,312,7
% poražených soupeřů68,468,445,055,091,791,737,562,5
pořadí201420252026celkem
průměr5.06.57.06.3
medián4276
modus4272
počet závodů2428
průměrný odstup od vítěze %13,53,59,37,5
průměrné % poražených soupeřů50,070,968,465,0

Kategorie C2M

Kopúnová Katarínasp 118
31.08.25
sp 116
30.08.25
pořadí20.21.
odstup %18,817,3
% poražených soupeřů42,439,4
pořadí2025celkem
průměr20.520.5
medián2020
modus2020
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %18,018,0
průměrné % poražených soupeřů40,940,9

Kategorie K1W

Kopúnová Katarínasp 46
11.05.25
sp 44
10.05.25
pořadí8.12.
odstup %7,816,2
% poražených soupeřů78,164,5
pořadí2025celkem
průměr10.010.0
medián88
modus88
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %12,012,0
průměrné % poražených soupeřů71,371,3

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Kopúnová Katarínasp 111
29.08.26
sp 118
31.08.25
sp 116
30.08.25
sp 46
11.05.25
sj 117
23.08.14
pořadí7.12.10.2.4.
odstup %10,17,95,00,012,7
% poražených soupeřů68,445,055,091,762,5
pořadí201420252026celkem
průměr4.08.07.07.0
medián41077
modus4272
počet závodů1315
průměrný odstup od vítěze %12,74,310,17,1
průměrné % poražených soupeřů62,563,968,464,5

Kategorie C2M

Kopúnová Katarínasp 118
31.08.25
sp 116
30.08.25
pořadí20.21.
odstup %18,817,3
% poražených soupeřů42,439,4
pořadí2025celkem
průměr20.520.5
medián2020
modus2020
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %18,018,0
průměrné % poražených soupeřů40,940,9

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Kopúnová Katarínasp 112
30.08.26
sp 111
29.08.26
sp 118
31.08.25
sp 116
30.08.25
sp 46
11.05.25
sp 44
10.05.25
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
pořadí7.7.12.10.2.2.6.4.
odstup %8,510,17,95,00,01,214,312,7
% poražených soupeřů68,468,445,055,091,791,737,562,5
pořadí201420252026celkem
průměr5.06.57.06.3
medián4276
modus4272
počet závodů2428
průměrný odstup od vítěze %13,53,59,37,5
průměrné % poražených soupeřů50,070,968,465,0

Kategorie C2M

Kopúnová Katarínasp 118
31.08.25
sp 116
30.08.25
pořadí20.21.
odstup %18,817,3
% poražených soupeřů42,439,4
pořadí2025celkem
průměr20.520.5
medián2020
modus2020
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %18,018,0
průměrné % poražených soupeřů40,940,9

Kategorie K1W

Kopúnová Katarínasp 46
11.05.25
sp 44
10.05.25
pořadí8.12.
odstup %7,816,2
% poražených soupeřů78,164,5
pořadí2025celkem
průměr10.010.0
medián88
modus88
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %12,012,0
průměrné % poražených soupeřů71,371,3

Mezinárodní závod sprint

Kategorie C1W

Kopúnová Katarínasp 112
30.08.26
sp 111
29.08.26
pořadí7.7.
odstup %8,510,1
% poražených soupeřů68,468,4
pořadí2026celkem
průměr7.07.0
medián77
modus77
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %9,39,3
průměrné % poražených soupeřů68,468,4

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Kopúnová Katarínasp 112
30.08.26
sp 111
29.08.26
sp 118
31.08.25
sp 116
30.08.25
sp 46
11.05.25
sp 44
10.05.25
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
pořadí7.7.12.10.2.2.6.4.
odstup %8,510,17,95,00,01,214,312,7
% poražených soupeřů68,468,445,055,091,791,737,562,5
pořadí201420252026celkem
průměr5.06.57.06.3
medián4276
modus4272
počet závodů2428
průměrný odstup od vítěze %13,53,59,37,5
průměrné % poražených soupeřů50,070,968,465,0

Kategorie C2M

Kopúnová Katarínasp 118
31.08.25
sp 116
30.08.25
pořadí20.21.
odstup %18,817,3
% poražených soupeřů42,439,4
pořadí2025celkem
průměr20.520.5
medián2020
modus2020
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %18,018,0
průměrné % poražených soupeřů40,940,9

Kategorie K1W

Kopúnová Katarínasp 46
11.05.25
sp 44
10.05.25
pořadí8.12.
odstup %7,816,2
% poražených soupeřů78,164,5
pořadí2025celkem
průměr10.010.0
medián88
modus88
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %12,012,0
průměrné % poražených soupeřů71,371,3