| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | MX1 slalom cross individual |
74. | 9.52 | 20,7 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | MX1 slalom cross |
74. | 50.43 | 101,8 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | K1M slalom semifinal |
23. | 4.76 | 5,6 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | K1M slalom heat |
23. | 5.38 | 6,2 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | MX1 slalom cross |
21. | 40.00 | 66,7 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | K1M slalom heat |
26. | 10.49 | 11,6 | - | ||
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | MX1 slalom cross |
16. | 47.84 | 91,7 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | K1M slalom heat |
38. | 5.37 | 6,7 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | MX1 slalom cross |
20. | 29.19 | 41,2 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | MX1 slalom cross individual |
22. | 2.69 | 4,1 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | K1M slalom heat |
61. | 54.22 | 59,3 | - | |
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | K1M slalom final |
4. | 3.13 | 4,3 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | MX1 slalom cross individual |
5. | 1.85 | 3,6 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | MX1 slalom cross |
13. | 44.01 | 78,6 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | K1M slalom heat |
4. | 4.15 | 5,6 | - | ||
| 19.09.2024 22.09.2024 |
136 ICF Světový pohár #5 | MX1 slalom cross |
8. | - | ||||
| 19.09.2024 22.09.2024 |
136 ICF Světový pohár #5 | K1M slalom semifinal |
35. | - | ||||
| 19.09.2024 22.09.2024 |
136 ICF Světový pohár #5 | K1M slalom heat |
35. | - | ||||
| 12.09.2024 15.09.2024 |
133 ICF Světový pohár #4 | IT Ivrea | MX1 slalom cross |
62. | - | |||
| 12.09.2024 15.09.2024 |
133 ICF Světový pohár #4 | IT Ivrea | K1M slalom semifinal |
26. | - | |||
| 12.09.2024 15.09.2024 |
133 ICF Světový pohár #4 | IT Ivrea | K1M slalom heat |
26. | - | |||
| 06.11.2020 08.11.2020 |
WORLD CUP 2 Pau | Pau FRA | K1M slalom | 14. | 7.64 | 8,0 | - | |
| 16.10.2020 18.10.2020 |
WORLD CUP 1 Tacen | Tacen | K1M slalom | 9. | 6.03 | 8,2 | - | |
| 24.09.2019 29.09.2019 |
WORLDCHAMPIONSHIPS La Seu d'Urgell | USD La Seu d'Urgell | K1M slalom | 22. | 18/ | 5.58 | 6,6 | - |
| 07.09.2019 08.09.2019 |
125 2019 ICF Světový pohár ve vodním slalomu, Mistrovství světa v extrem slalomu, Praha-Troja | Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja | K1M slalom | 31. | 26/ | 12.49 | 13,8 | - |
| 28.08.2019 01.09.2019 |
WORLD CUP 4 Markkleeberg | USD Markkleeberg | K1M slalom | 20. | 14/ | 6.80 | 7,7 | - |
| 03.08.2019 04.08.2019 |
105 World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja | USD Troja, Vodácká 8, Praha 7 Troja, 171 00 | K1M slalom | 27. | 20/ | 12.90 | 14,5 | - |
| 27.06.2019 30.06.2019 |
WORLD CUP 3 Tacen | USD Tacen | K1M slalom | 17. | 6.68 | 8,0 | - | |
| 20.06.2019 23.06.2019 |
WORLD CUP 2 Bratislava | USD Bratislava | K1M slalom | 11. | 8/ | 3.05 | 3,4 | - |
| 13.06.2019 16.06.2019 |
WORLD CUP 1 London | Lee Valley White Water Centre | K1M slalom | 21. | 16/ | 5.05 | 5,6 | - |
| 20.06.2014 22.06.2014 |
70 2014 ICF Světový pohár ve slalomu, Praha | Umělá slalomová dráha, ul. Vodácká, 171 00 Praha 7 - Troja | K1M slalom heats |
35. | 4.83 | 6,2 | - | |
| 11.09.2013 15.09.2013 |
2013 ICF Mistrovství světa ve vodním slalomu | USD Troja | K1M slalom kvalifikace/heats |
3. | 1.55 | 1,8 | - | |
| 11.09.2013 15.09.2013 |
2013 ICF Mistrovství světa ve vodním slalomu | USD Troja | K1M slalom semifinále/semifinal |
- | ||||
| 24.08.2012 26.08.2012 |
4.Světový pohár ve vodním slalomu 2012 | USD Troja | K1M slalom finále |
9. | 7.17 | 8,0 | - | |
| 24.08.2012 26.08.2012 |
4.Světový pohár ve vodním slalomu 2012 | USD Troja | K1M slalom semifinále |
2. | 0.34 | 0,4 | - | |
| 24.08.2012 26.08.2012 |
4.Světový pohár ve vodním slalomu 2012 | USD Troja | K1M slalom kvalifikace |
20. | 5.40 | 6,7 | - | |
| 27.07.2008 | JUNIOR SLALOM WORLD CHAMPIONSHIP | USD Roudnice | K1M slalom s+f |
- |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 25 |
| SMOLEN Michal | sl 0 11.09.26 | sl 0 11.09.26/2 | sl 0 04.09.26 | sl 0 20.07.26 | sl SP Aug 12.06.26 | sl 0 29.05.26 | sl 0 29.05.26/2 | SP5 sl 19.09.24 | SP5 sl 19.09.24/2 | SP4 sl 12.09.24 | SP4 sl 12.09.24/2 | SP Pau 06.11.20 | SP Tacen 16.10.20 | sl 125 07.09.19 | ICF SP 4 28.08.19 | sl 105 03.08.19 | ICF SP 3 27.06.19 | ICF SP 2 20.06.19 | Sp -1 13.06.19 | sl 70 20.06.14 | MS slalom 11.09.13 | sl.SP.Troja 24.08.12 | sl.SP.Troja 24.08.12/2 | sl.SP.Troja 24.08.12/3 |
| pořadí | 25. | 23. | 26. | 38. | 61. | 11. | 4. | 4. | 35. | 19. | 26. | 14. | 9. | 31. | 20. | 27. | 17. | 11. | 21. | 35. | 3. | 9. | 2. | 20. |
| odstup % | 6,2 | 5,6 | 11,6 | 6,7 | 59,3 | 5,6 | 4,3 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 8,0 | 8,2 | 13,8 | 7,7 | 14,5 | 8,0 | 3,4 | 5,6 | 6,2 | 1,8 | 8,0 | 0,4 | 6,7 |
| % poražených soupeřů | 70,0 | 24,1 | 67,5 | 53,2 | 18,9 | 82,1 | 72,7 | --- | --- | --- | --- | 50,0 | 73,3 | 61,0 | 66,1 | 82,1 | 73,3 | 83,3 | 66,1 | 52,1 | 98,0 | 11,1 | 97,4 | 71,2 |
| pořadí | 2012 | 2013 | 2014 | 2019 | 2020 | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 10.3 | 3.0 | 35.0 | 21.2 | 11.5 | 21.0 | 26.9 | 20.5 |
| medián | 9 | 3 | 35 | 20 | 9 | 19 | 25 | 20 |
| modus | 2 | 3 | 35 | 11 | 9 | 4 | 4 | 4 |
| počet závodů | 3 | 1 | 1 | 6 | 2 | 4 | 7 | 24 |
| průměrný odstup od vítěze % | 5,0 | 1,8 | 6,2 | 8,9 | 8,1 | 0,0 | 14,2 | 8,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 59,9 | 98,0 | 52,1 | 72,0 | 61,7 | 0,0 | 55,5 | 53,1 |
| počet jízd | 6 | 2 | 2 | 12 | 4 | 8 | 14 | 48 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% | 5 83,3% | 1 50,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 7 29,2% |
| čistých jízd | 4 66,7% | 2 100,0% | 0 0,0% | 8 66,7% | 1 25,0% | 6 75,0% | 10 71,4% | 31 64,6% |
| SMOLEN Michal | sl 0 11.09.26 | sl 0 11.09.26/2 | sl 0 04.09.26 | sl 0 20.07.26 | sl SP Aug 12.06.26 | sl SP Aug 12.06.26/2 | sl 0 29.05.26 | sl 0 29.05.26/2 | SP5 sl 19.09.24 | SP4 sl 12.09.24 |
| pořadí | 74. | 74. | 21. | 16. | 20. | 22. | 13. | 5. | 8. | 62. |
| odstup % | 101,8 | 20,7 | 66,7 | 91,7 | 41,2 | 4,1 | 78,6 | 3,6 | 0,0 | 0,0 |
| % poražených soupeřů | 5,2 | 2,7 | 71,4 | 80,3 | 72,9 | 70,0 | 76,9 | 92,3 | --- | --- |
| pořadí | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 35.0 | 30.6 | 31.5 |
| medián | 8 | 20 | 20 |
| modus | 8 | 74 | 74 |
| počet závodů | 2 | 8 | 10 |
| průměrný odstup od vítěze % | 0,0 | 51,1 | 40,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 0,0 | 59,0 | 47,2 |
| počet jízd | 4 | 16 | 20 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 8 100,0% | 10 100,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 16 100,0% | 20 100,0% |