PASIUT Michal, 0

POLregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU K1M slalom
final
10.   9.4111,5-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU MX1 slalom
cross individual
59.   4.068,8-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU MX1 slalom
cross
59.   50.43101,8-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU K1M slalom
semifinal
10.   2.042,4-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU K1M slalom
heat
10.   4.525,2-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE K1M slalom
heat
58.   31.4534,8-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City K1M slalom
final
2.   0.690,8-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City MX1 slalom
cross
72.   47.8491,7-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City K1M slalom
semifinal
2.   0.600,7-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City K1M slalom
heat
2.   3.744,7-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg K1M slalom
heat
16.   4.004,4-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen K1M slalom
final
2.   2.403,3-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen MX1 slalom
cross individual
28.   4.629,1-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen MX1 slalom
cross
31.   44.0178,6-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen K1M slalom
heat
2.   3.785,1-
26.06.2025
29.06.2025
86 ICF Světový pohár #3 MX1 slalom
cross
8.   7.6411,6-
26.06.2025
29.06.2025
86 ICF Světový pohár #3 MX1 slalom
cross individual
29.   3.826,2-
12.06.2025
15.06.2025
0 ICF Světový pohár #2 MX1 slalom
cross
32.   38.5662,8-
05.06.2025
08.06.2025
0 ICF Světový pohár #1 MX1 slalom
cross
31.   49.8399,3-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy MX1 slalom
cross
41.   45.6984,1-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy MX1 slalom
cross individual
41.   6.6712,4-
19.09.2024
22.09.2024
136 ICF Světový pohár #5 MX1 slalom
cross
53.   -
19.09.2024
22.09.2024
136 ICF Světový pohár #5 K1M slalom
semifinal
38.   -
19.09.2024
22.09.2024
136 ICF Světový pohár #5 K1M slalom
heat
38.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea MX1 slalom
cross
41.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea K1M slalom
semifinal
17.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea K1M slalom
heat
17.   -
02.08.2024
03.08.2024
106 ICF WorldRanking Race Praha USD Troja K1M slalom 9.   5.987,1-
02.08.2024
03.08.2024
106 ICF WorldRanking Race Praha USD Troja MX1 slalom     -
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 K1M slalom
final
7.   -
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 MX1 slalom
cross
38.   -
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 K1M slalom
semifinal
7.   -
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 K1M slalom
heat
7.   -
06.06.2024
09.06.2024
70 ICF Světový pohár #2 MX1 slalom
cross
18.   -
06.06.2024
09.06.2024
70 ICF Světový pohár #2 K1M slalom
heat
14.   -
30.05.2024
02.06.2024
ICF Světový pohár #1 USD Augsburg MX1 slalom
cross
31.   -
30.05.2024
02.06.2024
ICF Světový pohár #1 USD Augsburg K1M slalom
semifinal
31.   -
30.05.2024
02.06.2024
ICF Světový pohár #1 USD Augsburg K1M slalom
heat
31.   -
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre K1M slalom
semifinal
31.   -
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre K1M slalom
heat
31.   -
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre MX1 slalom
cross
25.   23.2430,3-
31.08.2023
03.09.2023
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) USD La Seu d'Urgell K1M slalom
semifinal
32.   8.709,6-
31.08.2023
03.09.2023
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) USD La Seu d'Urgell K1M slalom
heat
8.   2.993,4-
08.06.2023
11.06.2023
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja K1M slalom
heat
15.   6.157,2-
01.06.2023
04.06.2023
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) Augsburg K1M slalom
semifinal
17.   6.016,5-
01.06.2023
04.06.2023
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) Augsburg K1M slalom
heat
29.   5.095,6-
24.09.2019
29.09.2019
WORLDCHAMPIONSHIPS La Seu d'Urgell USD La Seu d'Urgell K1M slalom 38. 29/ 56.1166,6-
07.09.2019
08.09.2019
125 2019 ICF Světový pohár ve vodním slalomu, Mistrovství světa v extrem slalomu, Praha-Troja Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja K1M slalom 10. 6/ 56.7262,6-
28.08.2019
01.09.2019
WORLD CUP 4 Markkleeberg USD Markkleeberg K1M slalom 14. 9/ 5.366,1-
27.06.2019
30.06.2019
WORLD CUP 3 Tacen USD Tacen K1M slalom 35.   54.0265,0-
20.06.2019
23.06.2019
WORLD CUP 2 Bratislava USD Bratislava K1M slalom 2. 2/ 0.120,1-
13.06.2019
16.06.2019
WORLD CUP 1 London Lee Valley White Water Centre K1M slalom 7. 7/ 8.499,4-
30.05.2019
02.06.2019
EUROPEAN CHAMPIONSHIPS Pau Pau FRA K1M slalom 23. 17/ 8.008,5-
13.08.2011 4.závod Světového poháru ve slalomu - semifinále USD Troja K1M slalom 24.   8.8610,0-
12.08.2011 4.závod Světového poháru ve slalomu - kvalifikace USD Troja K1M slalom 30.   7.108,6-
27.07.2008 JUNIOR SLALOM WORLD CHAMPIONSHIP USD Roudnice K1M slalom
s+f
    -
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|100465|0|N
Fotky nenalezeny.
0|100465|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
37           37
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

PASIUT Michalsl 0
11.09.26
sl 0
11.09.26/2
sl 0
11.09.26/3
sl 0
04.09.26
sl 0
20.07.26
sl 0
20.07.26/2
sl 0
20.07.26/3
sl SP Aug
12.06.26
sl 0
29.05.26
sl 0
29.05.26/2
SP5 sl
19.09.24
SP5 sl
19.09.24/2
SP4 sl
12.09.24
SP4 sl
12.09.24/2
sl 106
02.08.24
SP3 sl
13.06.24
SP3 sl
13.06.24/2
SP3 sl
13.06.24/3
SP2 sl
06.06.24
SP1 sl
30.05.24
SP1 sl
30.05.24/2
sl 161
19.09.23
sl 161
19.09.23/2
sl 158
31.08.23
sl 158
31.08.23/2
sl ICF 2
08.06.23
sl ICF 1
01.06.23
sl ICF 1
01.06.23/2
sl 125
07.09.19
ICF SP 4
28.08.19
ICF SP 3
27.06.19
ICF SP 2
20.06.19
Sp -1
13.06.19
ME 2019
30.05.19
SP Troja-sf
13.08.11
SP Troja-kv
12.08.11
pořadí17.8.10.58.26.3.2.16.10.2.16.38.8.17.9.20.6.7.14.18.31.20.31.8.32.15.29.17.10.14.35.2.7.23.24.30.
odstup %5,22,411,534,84,70,70,84,45,13,30,00,00,00,07,10,00,00,00,00,00,00,00,03,49,67,25,66,562,66,165,00,19,48,510,08,6
% poražených soupeřů80,075,918,226,068,493,190,979,783,990,9------------94,1------------------72,925,076,720,571,437,857,988,376,843,398,389,859,341,063,3
pořadí20112019202320242026celkem
průměr27.015.221.716.715.217.6
medián241020161016
modus2428622
počet závodů267111036
průměrný odstup od vítěze %9,325,34,60,67,37,9
průměrné % poražených soupeřů52,276,051,78,670,747,9
počet jízd41214222072
lepší 1. jízda1
50,0%
4
66,7%
0
0,0%
1
9,1%
0
0,0%
6
16,7%
čistých jízd2
50,0%
6
50,0%
12
85,7%
14
63,6%
15
75,0%
49
68,1%

Kategorie MX1

PASIUT Michalsl 0
11.09.26
sl 0
11.09.26/2
sl 0
20.07.26
sl 0
29.05.26
sl 0
29.05.26/2
sl 86
26.06.25
sl 86
26.06.25/2
sl 0
12.06.25
sl 0
05.06.25
sl ME
14.05.25
sl ME
14.05.25/2
SP5 sl
19.09.24
SP4 sl
12.09.24
SP3 sl
13.06.24
SP2 sl
06.06.24
SP1 sl
30.05.24
sl 161
19.09.23
pořadí59.59.72.31.28.8.29.32.31.41.41.53.41.38.18.31.25.
odstup %101,88,891,778,69,111,66,262,899,312,484,10,00,00,00,00,030,3
% poražených soupeřů24,722,76,642,348,188,955,661,761,021,621,6---------------75,5
pořadí2023202420252026celkem
průměr25.036.230.349.837.5
medián2538315932
modus2518415931
počet závodů156517
průměrný odstup od vítěze %30,30,046,158,035,1
průměrné % poražených soupeřů75,50,051,728,931,2
počet jízd210121034
lepší 1. jízda1
100,0%
5
100,0%
6
100,0%
5
100,0%
17
100,0%
čistých jízd2
100,0%
10
100,0%
12
100,0%
10
100,0%
34
100,0%