EIGEL Pavel, 2000

RUSregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU MX1 slalom
cross individual
20.   3.076,7-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU MX1 slalom
cross
23.   50.43101,8-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU K1M slalom
heat
36.   7.979,2-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE MX1 slalom
cross
24.   40.0066,7-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE K1M slalom
heat
27.   10.5011,6-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City MX1 slalom
cross
37.   47.8491,7-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City K1M slalom
semifinal
16.   6.747,9-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City K1M slalom
heat
16.   3.564,4-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg MX1 slalom
cross individual
19.   2.333,6-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg MX1 slalom
cross
28.   29.1941,2-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg K1M slalom
heat
31.   8.739,5-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith MX1 slalom
cross individual
30.   4.838,7-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith MX1 slalom
cross
34.   42.4173,7-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith K1M slalom
heat
42.   7.128,2-
26.06.2025
29.06.2025
86 ICF Světový pohár #3 K1M slalom
heat
34.   18.5121,0-
26.06.2025
29.06.2025
86 ICF Světový pohár #3 MX1 slalom
cross individual
37.   5.559,0-
26.06.2025
29.06.2025
86 ICF Světový pohár #3 MX1 slalom
cross
37.   34.0951,7-
12.06.2025
15.06.2025
0 ICF Světový pohár #2 K1M slalom
heat
14.   5.706,3-
12.06.2025
15.06.2025
0 ICF Světový pohár #2 MX1 slalom
cross
75.   38.5662,8-
05.06.2025
08.06.2025
0 ICF Světový pohár #1 MX1 slalom
cross
37.   49.8399,3-
05.06.2025
08.06.2025
0 ICF Světový pohár #1 K1M slalom
heat
17.   3.794,5-
06.11.2020
08.11.2020
WORLD CUP 2 Pau Pau FRA K1M slalom 21.   55.2458,1-
16.10.2020
18.10.2020
WORLD CUP 1 Tacen Tacen K1M slalom 25.   7.6410,4-
24.09.2019
29.09.2019
WORLDCHAMPIONSHIPS La Seu d'Urgell USD La Seu d'Urgell K1M slalom 9. 7/ 8.7710,4-
07.09.2019
08.09.2019
125 2019 ICF Světový pohár ve vodním slalomu, Mistrovství světa v extrem slalomu, Praha-Troja Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja K1M slalom 21. 16/ 7.638,4-
13.06.2019
16.06.2019
WORLD CUP 1 London Lee Valley White Water Centre K1M slalom 41. 31/ 3.053,4-
30.05.2019
02.06.2019
EUROPEAN CHAMPIONSHIPS Pau Pau FRA K1M slalom 6. 5/ 1.912,0-
20.06.2014
22.06.2014
70 2014 ICF Světový pohár ve slalomu, Praha Umělá slalomová dráha, ul. Vodácká, 171 00 Praha 7 - Troja K1M slalom
heats
15.   2.513,2-
11.09.2013
15.09.2013
2013 ICF Mistrovství světa ve vodním slalomu USD Troja K1M slalom
kvalifikace/heats
36.   6.057,1-
11.09.2013
15.09.2013
2013 ICF Mistrovství světa ve vodním slalomu USD Troja K1M slalom
semifinále/semifinal
    -
13.08.2011 4.závod Světového poháru ve slalomu - semifinále USD Troja K1M slalom 36.   58.6766,4-
12.08.2011 4.závod Světového poháru ve slalomu - kvalifikace USD Troja K1M slalom 8.   4.265,2-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|100919|0|N
Fotky nenalezeny.
0|100919|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
19           19
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

EIGEL Pavelsl 0
11.09.26
sl 0
04.09.26
sl 0
20.07.26
sl 0
20.07.26/2
sl SP Aug
12.06.26
sl 0
29.09.25
sl 86
26.06.25
sl 0
12.06.25
sl 0
05.06.25
SP Pau
06.11.20
SP Tacen
16.10.20
sl 125
07.09.19
Sp -1
13.06.19
ME 2019
30.05.19
sl 70
20.06.14
MS slalom
11.09.13
SP Troja-sf
13.08.11
SP Troja-kv
12.08.11
pořadí36.27.24.16.31.42.34.14.17.21.25.21.41.6.15.36.36.8.
odstup %9,211,64,47,99,58,221,06,34,558,110,48,43,42,03,27,166,45,2
% poražených soupeřů56,366,270,948,359,543,854,283,880,223,120,074,032,290,780,365,310,391,1
pořadí2011201320142019202020252026celkem
průměr22.036.015.022.723.026.826.825.0
medián836152121172724
modus83615621141636
počet závodů211324518
průměrný odstup od vítěze %35,87,13,24,634,210,08,613,7
průměrné % poražených soupeřů50,765,380,365,621,665,560,258,3
počet jízd4226481036
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
2
66,7%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
4
22,2%
čistých jízd2
50,0%
1
50,0%
1
50,0%
3
50,0%
1
25,0%
6
75,0%
8
80,0%
22
61,1%

Kategorie MX1

EIGEL Pavelsl 0
11.09.26
sl 0
11.09.26/2
sl 0
04.09.26
sl 0
20.07.26
sl SP Aug
12.06.26
sl SP Aug
12.06.26/2
sl 0
29.09.25
sl 0
29.09.25/2
sl 86
26.06.25
sl 86
26.06.25/2
sl 0
12.06.25
sl 0
05.06.25
pořadí23.20.24.37.28.19.34.30.37.37.75.37.
odstup %101,86,766,791,741,23,673,78,751,79,062,899,3
% poražených soupeřů71,474,767,152,661,474,354,258,042,942,98,653,2
pořadí20252026celkem
průměr41.725.233.4
medián372330
modus371937
počet závodů6612
průměrný odstup od vítěze %50,951,951,4
průměrné % poražených soupeřů43,366,955,1
počet jízd121224
lepší 1. jízda6
100,0%
6
100,0%
12
100,0%
čistých jízd12
100,0%
12
100,0%
24
100,0%