WAHLEN Fredrik, 2000

SWEregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE MX1 slalom
cross
54.   40.0066,7-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE K1M slalom
heat
48.   22.7625,2-
19.09.2024
22.09.2024
136 ICF Světový pohár #5 MX1 slalom
cross
29.   -
19.09.2024
22.09.2024
136 ICF Světový pohár #5 K1M slalom
heat
49.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea MX1 slalom
cross
49.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea K1M slalom
heat
48.   -
06.06.2024
09.06.2024
70 ICF Světový pohár #2 MX1 slalom
cross
16.   -
06.06.2024
09.06.2024
70 ICF Světový pohár #2 K1M slalom
heat
32.   -
30.05.2024
02.06.2024
ICF Světový pohár #1 USD Augsburg MX1 slalom
cross
47.   -
30.05.2024
02.06.2024
ICF Světový pohár #1 USD Augsburg K1M slalom
semifinal
39.   -
30.05.2024
02.06.2024
ICF Světový pohár #1 USD Augsburg K1M slalom
heat
39.   -
05.10.2023
08.10.2023
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) MX1 slalom
cross
34.   37.7460,6-
05.10.2023
08.10.2023
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) K1M slalom
heat
55.   77.7087,4-
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre K1M slalom
heat
46.   -
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre MX1 slalom
cross
41.   23.2430,3-
31.08.2023
03.09.2023
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) USD La Seu d'Urgell K1M slalom
heat
16.   15.2117,2-
31.08.2023
03.09.2023
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) USD La Seu d'Urgell MX1 slalom
cross
41.   47.0588,9-
15.06.2023
18.06.2023
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) Tacen K1M slalom
semifinal
21.   9.4711,0-
15.06.2023
18.06.2023
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) Tacen K1M slalom
heat
26.   7.068,2-
08.06.2023
11.06.2023
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja K1M slalom
heat
19.   7.929,3-
08.06.2023
11.06.2023
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja MX1 slalom
cross
55.   43.4576,8-
01.06.2023
04.06.2023
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) Augsburg K1M slalom
semifinal
24.   8.969,7-
01.06.2023
04.06.2023
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) Augsburg K1M slalom
heat
6.   3.143,5-
01.06.2023
04.06.2023
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) Augsburg MX1 slalom
cross
36.   17.0620,6-
16.10.2020
18.10.2020
WORLD CUP 1 Tacen Tacen K1M slalom 18.   5.297,2-
18.09.2020
20.09.2020
Mistrovství Evropy 2020 Praha USD Troja K1M slalom 30.   82.3084,0-
24.09.2019
29.09.2019
WORLDCHAMPIONSHIPS La Seu d'Urgell USD La Seu d'Urgell K1M slalom 65. 13/VM 16.5819,7-
07.09.2019
08.09.2019
125 2019 ICF Světový pohár ve vodním slalomu, Mistrovství světa v extrem slalomu, Praha-Troja Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja K1M slalom 56. 8/VM 9.8610,9-
28.08.2019
01.09.2019
WORLD CUP 4 Markkleeberg USD Markkleeberg K1M slalom 40. 10/VM 59.8968,2-
27.06.2019
30.06.2019
WORLD CUP 3 Tacen USD Tacen K1M slalom
LX
    -
27.06.2019
30.06.2019
WORLD CUP 3 Tacen USD Tacen K1M slalom 47.   1.802,2-
27.06.2019
30.06.2019
WORLD CUP 3 Tacen USD Tacen MCS slalom
LX
    -
20.06.2019
23.06.2019
WORLD CUP 2 Bratislava USD Bratislava K1M slalom 40. 10/VM 223.68252,6-
13.06.2019
16.06.2019
WORLD CUP 1 London Lee Valley White Water Centre K1M slalom 49. 11/VM 9.2110,2-
30.05.2019
02.06.2019
EUROPEAN CHAMPIONSHIPS Pau Pau FRA K1M slalom 35. 9/VM 1.151,2-
24.08.2012
26.08.2012
4.Světový pohár ve vodním slalomu 2012 USD Troja K1M slalom
kvalifikace
47.   10.1612,6-
12.08.2011 4.závod Světového poháru ve slalomu - kvalifikace USD Troja K1M slalom 70.   17.0120,6-
29.06.2007 Světový pohár ve slalomu - kvalifikace USD Troja K1M slalom 67.   43.3725,2-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|100934|0|N
Fotky nenalezeny.
0|100934|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
26           26
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

WAHLEN Fredriksl 0
04.09.26
SP5 sl
19.09.24
SP4 sl
12.09.24
SP2 sl
06.06.24
SP1 sl
30.05.24
SP1 sl
30.05.24/2
sl 162
05.10.23
sl 161
19.09.23
sl 158
31.08.23
sl ICF 3
15.06.23
sl ICF 3
15.06.23/2
sl ICF 2
08.06.23
sl ICF 1
01.06.23
sl ICF 1
01.06.23/2
SP Tacen
16.10.20
ME
18.09.20
sl 125
07.09.19
ICF SP 4
28.08.19
ICF SP 3
27.06.19
ICF SP 2
20.06.19
Sp -1
13.06.19
ME 2019
30.05.19
sl.SP.Troja
24.08.12
SP Troja-kv
12.08.11
USD Troja
29.06.07
pořadí48.19.18.32.26.39.55.16.16.26.21.19.6.24.18.30.56.40.47.40.49.35.47.70.67.
odstup %25,20,00,00,00,00,087,40,017,28,211,09,33,59,77,284,010,968,22,2252,610,21,212,620,625,2
% poražených soupeřů39,0---------------8,578,650,024,247,463,388,939,543,335,628,630,423,335,018,637,030,312,710,8
pořadí20072011201220192020202320242026celkem
průměr67.070.047.044.524.022.926.848.034.6
medián677047401819264832
modus677047401816184816
počet závodů1116285125
průměrný odstup od vítěze %25,220,612,657,645,618,30,025,226,7
průměrné % poražených soupeřů10,812,730,328,839,550,10,039,029,8
počet jízd2221241610250
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
4
66,7%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
5
20,0%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
1
50,0%
5
41,7%
2
50,0%
12
75,0%
7
70,0%
1
50,0%
29
58,0%

Kategorie MX1

WAHLEN Fredriksl 0
04.09.26
SP5 sl
19.09.24
SP4 sl
12.09.24
SP2 sl
06.06.24
SP1 sl
30.05.24
sl 162
05.10.23
sl 161
19.09.23
sl 158
31.08.23
sl ICF 2
08.06.23
sl ICF 1
01.06.23
pořadí54.29.49.16.47.34.41.41.55.36.
odstup %66,70,00,00,00,060,630,388,976,820,6
% poražených soupeřů24,3------------40,059,231,022,944,4
pořadí202320242026celkem
průměr41.435.354.040.2
medián41295441
modus41165441
počet závodů54110
průměrný odstup od vítěze %55,40,066,734,4
průměrné % poražených soupeřů39,50,024,322,2
počet jízd108220
lepší 1. jízda5
100,0%
4
100,0%
1
100,0%
10
100,0%
čistých jízd10
100,0%
8
100,0%
2
100,0%
20
100,0%