| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | C1W slalom final |
1. | - | ||||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | K1W slalom final |
5. | 3.13 | 3,3 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | WX1 slalom cross individual |
7. | 2.61 | 5,2 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | WX1 slalom cross |
19. | 45.43 | 83,3 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | C1W slalom semifinal |
1. | 0.51 | 0,5 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | K1W slalom semifinal |
5. | 1.96 | 2,1 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | C1W slalom heat |
1. | 8.21 | 8,2 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | K1W slalom heat |
5. | 8.77 | 9,0 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | C1W slalom final |
7. | 10.41 | 9,3 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | K1W slalom final |
8. | 5.69 | 5,5 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | WX1 slalom cross individual |
9. | 1.58 | 2,6 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | WX1 slalom cross |
10. | 5.79 | 9,4 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | C1W slalom heat |
7. | 4.78 | 4,3 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | K1W slalom heat |
8. | 5.40 | 5,2 | - | ||
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | WX1 slalom cross |
31. | 43.61 | 77,4 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | C1W slalom semifinal |
28. | 53.93 | 55,0 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | K1W slalom semifinal |
30. | - | |||
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | C1W slalom heat |
28. | 1.13 | 1,2 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | K1W slalom heat |
30. | 3.62 | 4,1 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | K1W slalom final |
7. | 5.49 | 5,6 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | WX1 slalom cross individual |
41. | 9.27 | 13,3 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | WX1 slalom cross |
41. | 27.73 | 38,4 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | K1W slalom heat |
7. | 2.90 | 2,8 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | C1W slalom heat |
40. | 57.43 | 52,4 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | C1W slalom final |
3. | 4.49 | 4,1 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | WX1 slalom cross individual |
3. | 1.14 | 1,8 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | K1W slalom final |
7. | 5.69 | 5,7 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | WX1 slalom cross |
13. | 34.68 | 53,1 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | C1W slalom semifinal |
3. | 1.81 | 1,6 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | K1W slalom semifinal |
7. | 4.06 | 3,9 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | K1W slalom heat |
7. | 2.50 | 2,6 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | C1W slalom heat |
3. | 3.91 | 3,8 | - | |
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | C1W slalom final |
2. | 2.24 | 1,9 | - | ||
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | WX1 slalom cross individual |
4. | 1.24 | 1,8 | - | ||
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | WX1 slalom cross |
25. | 30.00 | 42,9 | - | ||
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | C1W slalom semifinal |
2. | 7.30 | 6,4 | - | ||
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | K1W slalom semifinal |
27. | 57.41 | 53,8 | - | ||
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | C1W slalom heat |
2. | 2.83 | 2,4 | - | ||
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | K1W slalom heat |
27. | 7.20 | 6,7 | - | ||
| 28.08.2025 31.08.2025 |
0 ICF Světový pohár #4 | C1W slalom final |
4. | 2.08 | 2,4 | - | ||
| 28.08.2025 31.08.2025 |
0 ICF Světový pohár #4 | WX1 slalom cross individual |
4. | 1.36 | 2,4 | - | ||
| 28.08.2025 31.08.2025 |
0 ICF Světový pohár #4 | WX1 slalom cross |
25. | 35.26 | 54,5 | - | ||
| 28.08.2025 31.08.2025 |
0 ICF Světový pohár #4 | C1W slalom heat |
4. | 4.96 | 5,8 | - | ||
| 28.08.2025 31.08.2025 |
0 ICF Světový pohár #4 | K1W slalom heat |
13. | 5.81 | 7,2 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1W slalom | 8. | 6.38 | 6,9 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | WX1 slalom | 44. | 5.55 | 7,5 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1W slalom | 11. | 55.20 | 56,3 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1W slalom S |
4. | 0.92 | 1,8 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1W slalom S |
6. | 3.10 | 5,8 | - | ||
| 13.06.2024 16.06.2024 |
76 ICF Světový pohár #3 | C1W slalom final |
2. | - | ||||
| 13.06.2024 16.06.2024 |
76 ICF Světový pohár #3 | WX1 slalom cross |
29. | - | ||||
| 13.06.2024 16.06.2024 |
76 ICF Světový pohár #3 | C1W slalom semifinal |
2. | - | ||||
| 13.06.2024 16.06.2024 |
76 ICF Světový pohár #3 | K1W slalom semifinal |
15. | - | ||||
| 13.06.2024 16.06.2024 |
76 ICF Světový pohár #3 | C1W slalom heat |
2. | - | ||||
| 13.06.2024 16.06.2024 |
76 ICF Světový pohár #3 | K1W slalom heat |
15. | - | ||||
| 06.06.2024 09.06.2024 |
70 ICF Světový pohár #2 | C1W slalom final |
5. | - | ||||
| 06.06.2024 09.06.2024 |
70 ICF Světový pohár #2 | K1W slalom final |
9. | - | ||||
| 06.06.2024 09.06.2024 |
70 ICF Světový pohár #2 | C1W slalom heat |
5. | - | ||||
| 06.06.2024 09.06.2024 |
70 ICF Světový pohár #2 | K1W slalom heat |
9. | - | ||||
| 30.05.2024 02.06.2024 |
ICF Světový pohár #1 | USD Augsburg | K1W slalom final |
3. | - | |||
| 30.05.2024 02.06.2024 |
ICF Světový pohár #1 | USD Augsburg | C1W slalom final |
9. | - | |||
| 30.05.2024 02.06.2024 |
ICF Světový pohár #1 | USD Augsburg | WX1 slalom cross |
19. | - | |||
| 30.05.2024 02.06.2024 |
ICF Světový pohár #1 | USD Augsburg | C1W slalom semifinal |
9. | - | |||
| 30.05.2024 02.06.2024 |
ICF Světový pohár #1 | USD Augsburg | K1W slalom semifinal |
3. | - | |||
| 30.05.2024 02.06.2024 |
ICF Světový pohár #1 | USD Augsburg | K1W slalom heat |
3. | - | |||
| 30.05.2024 02.06.2024 |
ICF Světový pohár #1 | USD Augsburg | C1W slalom heat |
9. | - | |||
| 05.10.2023 08.10.2023 |
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) | K1W slalom semifinal |
19. | 11.53 | 11,1 | - | ||
| 05.10.2023 08.10.2023 |
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) | K1W slalom heat |
6. | 4.97 | 5,1 | - | ||
| 05.10.2023 08.10.2023 |
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) | WX1 slalom cross |
21. | 16.01 | 24,5 | - | ||
| 05.10.2023 08.10.2023 |
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) | C1W slalom heat |
36. | 60.43 | 56,6 | - | ||
| 19.09.2023 24.09.2023 |
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) | Lee Valley White Water Centre | C1W slalom final |
5. | - | |||
| 19.09.2023 24.09.2023 |
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) | Lee Valley White Water Centre | K1W slalom final |
5. | - | |||
| 19.09.2023 24.09.2023 |
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) | Lee Valley White Water Centre | K1W slalom semifinal |
5. | - | |||
| 19.09.2023 24.09.2023 |
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) | Lee Valley White Water Centre | C1W slalom semifinal |
5. | - | |||
| 19.09.2023 24.09.2023 |
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) | Lee Valley White Water Centre | K1W slalom heat |
5. | - | |||
| 19.09.2023 24.09.2023 |
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) | Lee Valley White Water Centre | C1W slalom heat |
5. | - | |||
| 19.09.2023 24.09.2023 |
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) | Lee Valley White Water Centre | WX1 slalom cross |
29. | 9.12 | 11,0 | - | |
| 15.06.2023 18.06.2023 |
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) | Tacen | C1W slalom final |
6. | 10.52 | 10,3 | - | |
| 15.06.2023 18.06.2023 |
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) | Tacen | C1W slalom semifinal |
3. | 4.06 | 3,9 | - | |
| 15.06.2023 18.06.2023 |
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) | Tacen | K1W slalom semifinal |
22. | 12.63 | 12,7 | - | |
| 15.06.2023 18.06.2023 |
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) | Tacen | C1W slalom heat |
9. | 11.08 | 11,0 | - | |
| 15.06.2023 18.06.2023 |
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) | Tacen | K1W slalom heat |
18. | 3.20 | 3,2 | - | |
| 15.06.2023 18.06.2023 |
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) | Tacen | WX1 slalom cross |
4. | 2.04 | 3,6 | - | |
| 08.06.2023 11.06.2023 |
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja | Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja | K1W slalom semifinal |
13. | 5.66 | 5,5 | - | |
| 08.06.2023 11.06.2023 |
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja | Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja | K1W slalom heat |
5. | 5.42 | 5,9 | - | |
| 08.06.2023 11.06.2023 |
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja | Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja | C1W slalom heat |
12. | 7.83 | 7,5 | - | |
| 08.06.2023 11.06.2023 |
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja | Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja | WX1 slalom cross |
25. | 27.39 | 37,7 | - | |
| 01.06.2023 04.06.2023 |
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) | Augsburg | K1W slalom semifinal |
11. | 6.59 | 6,4 | - | |
| 01.06.2023 04.06.2023 |
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) | Augsburg | C1W slalom semifinal |
14. | 11.92 | 10,7 | - | |
| 01.06.2023 04.06.2023 |
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) | Augsburg | C1W slalom heat |
1. | - | |||
| 01.06.2023 04.06.2023 |
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) | Augsburg | WX1 slalom cross |
2. | 0.89 | 1,0 | - | |
| 01.06.2023 04.06.2023 |
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) | Augsburg | K1W slalom heat |
17. | 6.24 | 6,2 | - | |
| 06.11.2020 08.11.2020 |
WORLD CUP 2 Pau | Pau FRA | K1W slalom | 4. | 7.74 | 7,3 | - | |
| 06.11.2020 08.11.2020 |
WORLD CUP 2 Pau | Pau FRA | C1W slalom | 1. | - | |||
| 16.10.2020 18.10.2020 |
WORLD CUP 1 Tacen | Tacen | K1W slalom | 9. | 49.18 | 58,6 | - | |
| 16.10.2020 18.10.2020 |
WORLD CUP 1 Tacen | Tacen | C1W slalom | 1. | - | |||
| 24.09.2019 29.09.2019 |
WORLDCHAMPIONSHIPS La Seu d'Urgell | USD La Seu d'Urgell | K1W slalom | 9. | 8/ | 51.51 | 54,6 | - |
| 24.09.2019 29.09.2019 |
WORLDCHAMPIONSHIPS La Seu d'Urgell | USD La Seu d'Urgell | C1W slalom | 10. | 8/ | 14.64 | 14,6 | - |
| 07.09.2019 08.09.2019 |
125 2019 ICF Světový pohár ve vodním slalomu, Mistrovství světa v extrem slalomu, Praha-Troja | Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja | K1W slalom | 2. | 2/ | 2.87 | 2,8 | - |
| 07.09.2019 08.09.2019 |
125 2019 ICF Světový pohár ve vodním slalomu, Mistrovství světa v extrem slalomu, Praha-Troja | Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja | C1W slalom | 7. | 7/ | 15.92 | 14,0 | - |
| 28.08.2019 01.09.2019 |
WORLD CUP 4 Markkleeberg | USD Markkleeberg | K1W slalom | 4. | 4/ | 6.19 | 6,5 | - |
| 28.08.2019 01.09.2019 |
WORLD CUP 4 Markkleeberg | USD Markkleeberg | C1W slalom | 8. | 7/ | 5.81 | 5,5 | - |
| 27.06.2019 30.06.2019 |
WORLD CUP 3 Tacen | USD Tacen | K1W slalom | 10. | 144.64 | 153,7 | - | |
| 27.06.2019 30.06.2019 |
WORLD CUP 3 Tacen | USD Tacen | C1W slalom | 5. | 12.29 | 11,9 | - | |
| 20.06.2019 23.06.2019 |
WORLD CUP 2 Bratislava | USD Bratislava | K1W slalom | 22. | 15/ | 57.14 | 57,3 | - |
| 20.06.2019 23.06.2019 |
WORLD CUP 2 Bratislava | USD Bratislava | C1W slalom | 3. | 2/ | 1.65 | 1,5 | - |
| 13.06.2019 16.06.2019 |
WORLD CUP 1 London | Lee Valley White Water Centre | K1W slalom | 14. | 11/ | 9.49 | 9,5 | - |
| 13.06.2019 16.06.2019 |
WORLD CUP 1 London | Lee Valley White Water Centre | C1W slalom | 26. | 20/ | 53.76 | 50,3 | - |
| 20.06.2014 22.06.2014 |
70 2014 ICF Světový pohár ve slalomu, Praha | Umělá slalomová dráha, ul. Vodácká, 171 00 Praha 7 - Troja | C1W slalom heats |
11. | 9.82 | 9,6 | - | |
| 20.06.2014 22.06.2014 |
70 2014 ICF Světový pohár ve slalomu, Praha | Umělá slalomová dráha, ul. Vodácká, 171 00 Praha 7 - Troja | K1W slalom heats |
34. | 8.85 | 10,1 | - | |
| 11.09.2013 15.09.2013 |
2013 ICF Mistrovství světa ve vodním slalomu | USD Troja | C1W slalom kvalifikace/heats |
15. | 11.26 | 9,7 | - | |
| 11.09.2013 15.09.2013 |
2013 ICF Mistrovství světa ve vodním slalomu | USD Troja | K1W slalom kvalifikace/heats |
32. | 10.05 | 10,2 | - | |
| 11.09.2013 15.09.2013 |
2013 ICF Mistrovství světa ve vodním slalomu | USD Troja | C1W slalom semifinále/semifinal |
- | ||||
| 24.08.2012 26.08.2012 |
4.Světový pohár ve vodním slalomu 2012 | USD Troja | C1W slalom semifinále |
12. | 19.12 | 15,8 | - | |
| 24.08.2012 26.08.2012 |
4.Světový pohár ve vodním slalomu 2012 | USD Troja | K1W slalom semifinále |
27. | 59.91 | 56,9 | - | |
| 24.08.2012 26.08.2012 |
4.Světový pohár ve vodním slalomu 2012 | USD Troja | C1W slalom kvalifikace |
16. | 31.49 | 29,0 | - | |
| 24.08.2012 26.08.2012 |
4.Světový pohár ve vodním slalomu 2012 | USD Troja | K1W slalom kvalifikace |
26. | 9.39 | 10,1 | - | |
| 12.08.2011 | 4.závod Světového poháru ve slalomu - kvalifikace | USD Troja | K1W slalom | 52. | 48.25 | 46,2 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 47 | 48 | 95 |
| SATILA Ana | sl 0 11.09.26 | sl 0 11.09.26/2 | sl 0 11.09.26/3 | sl 0 04.09.26 | sl 0 04.09.26/2 | sl 0 20.07.26 | sl 0 20.07.26/2 | sl SP Aug 12.06.26 | sl 0 29.09.25 | sl 0 29.09.25/2 | sl 0 29.09.25/3 | sl 0 04.09.25 | sl 0 04.09.25/2 | sl 0 04.09.25/3 | sl 0 28.08.25 | sl 0 28.08.25/2 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | SP3 sl 13.06.24 | SP3 sl 13.06.24/2 | SP3 sl 13.06.24/3 | SP2 sl 06.06.24 | SP2 sl 06.06.24/2 | SP1 sl 30.05.24 | SP1 sl 30.05.24/2 | SP1 sl 30.05.24/3 | sl 162 05.10.23 | sl 161 19.09.23 | sl 161 19.09.23/2 | sl 161 19.09.23/3 | sl ICF 3 15.06.23 | sl ICF 3 15.06.23/2 | sl ICF 3 15.06.23/3 | sl ICF 2 08.06.23 | sl ICF 1 01.06.23 | sl ICF 1 01.06.23/2 | SP Pau 06.11.20 | SP Tacen 16.10.20 | sl 125 07.09.19 | ICF SP 4 28.08.19 | ICF SP 3 27.06.19 | ICF SP 2 20.06.19 | Sp -1 13.06.19 | sl 70 20.06.14 | MS slalom 11.09.13 | sl.SP.Troja 24.08.12 | sl.SP.Troja 24.08.12/2 |
| pořadí | 21. | 3. | 1. | 7. | 7. | 5. | 28. | 40. | 13. | 3. | 3. | 4. | 9. | 2. | 6. | 4. | 6. | 11. | 2. | 6. | 2. | 4. | 5. | 4. | 1. | 9. | 36. | 3. | 10. | 5. | 9. | 3. | 6. | 12. | 1. | 14. | 1. | 1. | 7. | 8. | 5. | 3. | 26. | 11. | 15. | 12. | 16. |
| odstup % | 8,2 | 0,5 | 0,0 | 4,3 | 9,3 | 1,2 | 55,0 | 52,4 | 3,8 | 1,6 | 4,1 | 2,4 | 6,4 | 1,9 | 5,8 | 2,4 | 5,8 | 56,3 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 56,6 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 11,0 | 3,9 | 10,3 | 7,5 | 0,0 | 10,7 | 0,0 | 0,0 | 14,0 | 5,5 | 11,9 | 1,5 | 50,3 | 9,6 | 9,7 | 15,8 | 29,0 |
| % poražených soupeřů | 60,8 | 93,1 | 100,0 | 87,2 | 45,5 | 92,6 | 6,9 | 26,4 | 75,5 | 93,1 | 81,8 | 92,7 | 72,4 | 91,7 | 86,1 | 72,7 | 92,6 | 84,8 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 7,9 | 93,8 | 69,0 | 55,6 | 57,9 | 93,1 | 44,4 | 52,2 | 100,0 | 55,2 | 100,0 | 100,0 | 88,0 | 81,6 | 87,9 | 95,6 | 37,5 | 52,4 | 60,0 | 38,9 | 34,8 |
| pořadí | 2012 | 2013 | 2014 | 2019 | 2020 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 14.0 | 15.0 | 11.0 | 9.8 | 1.0 | 9.9 | 4.1 | 6.1 | 14.0 | 8.7 |
| medián | 12 | 15 | 11 | 7 | 1 | 6 | 4 | 4 | 7 | 6 |
| modus | 12 | 15 | 11 | 3 | 1 | 3 | 2 | 3 | 7 | 3 |
| počet závodů | 2 | 1 | 1 | 5 | 2 | 10 | 8 | 10 | 8 | 47 |
| průměrný odstup od vítěze % | 22,4 | 9,7 | 9,6 | 16,6 | 0,0 | 10,0 | 0,0 | 9,1 | 16,4 | 10,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 36,9 | 60,0 | 52,4 | 78,1 | 100,0 | 62,9 | 0,0 | 84,3 | 64,1 | 58,8 |
| počet jízd | 4 | 2 | 2 | 10 | 4 | 20 | 16 | 20 | 16 | 94 |
| lepší 1. jízda | 1 50,0% | 1 100,0% | 0 0,0% | 4 80,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 20,0% | 0 0,0% | 8 17,0% |
| čistých jízd | 1 25,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 20,0% | 0 0,0% | 13 65,0% | 13 81,3% | 14 70,0% | 9 56,3% | 52 55,3% |
| SATILA Ana | sl 0 11.09.26 | sl 0 11.09.26/2 | sl 0 11.09.26/3 | sl 0 04.09.26 | sl 0 04.09.26/2 | sl 0 20.07.26 | sl SP Aug 12.06.26 | sl SP Aug 12.06.26/2 | sl 0 29.09.25 | sl 0 29.09.25/2 | sl 0 29.09.25/3 | sl 0 04.09.25 | sl 0 04.09.25/2 | sl 0 28.08.25 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | SP3 sl 13.06.24 | SP3 sl 13.06.24/2 | SP2 sl 06.06.24 | SP2 sl 06.06.24/2 | SP1 sl 30.05.24 | SP1 sl 30.05.24/2 | SP1 sl 30.05.24/3 | sl 162 05.10.23 | sl 162 05.10.23/2 | sl 161 19.09.23 | sl 161 19.09.23/2 | sl 161 19.09.23/3 | sl ICF 3 15.06.23 | sl ICF 3 15.06.23/2 | sl ICF 2 08.06.23 | sl ICF 2 08.06.23/2 | sl ICF 1 01.06.23 | sl ICF 1 01.06.23/2 | SP Pau 06.11.20 | SP Tacen 16.10.20 | sl 125 07.09.19 | ICF SP 4 28.08.19 | ICF SP 3 27.06.19 | ICF SP 2 20.06.19 | Sp -1 13.06.19 | sl 70 20.06.14 | MS slalom 11.09.13 | sl.SP.Troja 24.08.12 | sl.SP.Troja 24.08.12/2 | SP Troja-kv 12.08.11 |
| pořadí | 28. | 5. | 5. | 9. | 8. | 10. | 7. | 7. | 7. | 11. | 7. | 9. | 27. | 13. | 4. | 8. | 15. | 15. | 7. | 9. | 2. | 4. | 3. | 6. | 19. | 2. | 4. | 5. | 18. | 22. | 5. | 13. | 17. | 11. | 4. | 9. | 2. | 4. | 10. | 22. | 14. | 34. | 32. | 27. | 26. | 52. |
| odstup % | 9,0 | 2,1 | 3,3 | 5,2 | 5,5 | 4,1 | 2,8 | 5,6 | 2,6 | 3,9 | 5,7 | 6,7 | 53,8 | 7,2 | 1,8 | 6,9 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 5,1 | 11,1 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 3,2 | 12,7 | 5,9 | 5,5 | 6,2 | 6,4 | 7,3 | 58,6 | 2,8 | 6,5 | 153,7 | 57,3 | 9,5 | 10,1 | 10,2 | 56,9 | 10,1 | 46,2 |
| % poražených soupeřů | 54,2 | 86,2 | 63,6 | 84,9 | 36,4 | 85,2 | 88,7 | 45,5 | 88,5 | 65,5 | 45,5 | 81,4 | 7,1 | 71,4 | 97,2 | 93,6 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 90,0 | 21,7 | 98,1 | 89,7 | 55,6 | 22,7 | 25,0 | 90,0 | 58,6 | 56,8 | 65,5 | 88,9 | 57,9 | 98,3 | 93,2 | 78,6 | 58,0 | 71,7 | 38,9 | 45,6 | 10,3 | 41,9 | 7,3 |
| pořadí | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2019 | 2020 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 52.0 | 26.5 | 32.0 | 34.0 | 10.4 | 6.5 | 11.1 | 7.9 | 10.8 | 9.9 | 12.6 |
| medián | 52 | 26 | 32 | 34 | 10 | 4 | 11 | 7 | 8 | 7 | 9 |
| modus | 52 | 26 | 32 | 34 | 2 | 4 | 5 | 15 | 7 | 5 | 4 |
| počet závodů | 1 | 2 | 1 | 1 | 5 | 2 | 11 | 7 | 8 | 8 | 46 |
| průměrný odstup od vítěze % | 46,2 | 33,5 | 10,2 | 10,1 | 46,0 | 32,9 | 5,1 | 0,0 | 11,1 | 4,7 | 13,3 |
| průměrné % poražených soupeřů | 7,3 | 26,1 | 45,6 | 38,9 | 80,0 | 73,4 | 61,2 | 0,0 | 68,8 | 68,1 | 53,5 |
| počet jízd | 2 | 4 | 2 | 2 | 10 | 4 | 22 | 14 | 16 | 16 | 92 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 1 50,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 60,0% | 1 50,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 25,0% | 0 0,0% | 8 17,4% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 2 50,0% | 2 100,0% | 0 0,0% | 7 70,0% | 1 25,0% | 18 81,8% | 11 78,6% | 11 68,8% | 11 68,8% | 63 68,5% |
| SATILA Ana | sl 0 11.09.26 | sl 0 11.09.26/2 | sl 0 04.09.26 | sl 0 04.09.26/2 | sl 0 20.07.26 | sl SP Aug 12.06.26 | sl SP Aug 12.06.26/2 | sl 0 29.09.25 | sl 0 29.09.25/2 | sl 0 04.09.25 | sl 0 04.09.25/2 | sl 0 28.08.25 | sl 0 28.08.25/2 | sl 105 15.08.25 | SP3 sl 13.06.24 | SP1 sl 30.05.24 | sl 162 05.10.23 | sl 161 19.09.23 | sl ICF 3 15.06.23 | sl ICF 2 08.06.23 | sl ICF 1 01.06.23 |
| pořadí | 19. | 7. | 10. | 9. | 31. | 41. | 41. | 13. | 3. | 25. | 4. | 25. | 4. | 44. | 29. | 19. | 21. | 29. | 4. | 25. | 2. |
| odstup % | 83,3 | 5,2 | 9,4 | 2,6 | 77,4 | 38,4 | 13,3 | 53,1 | 1,8 | 42,9 | 1,8 | 54,5 | 2,4 | 7,5 | 0,0 | 0,0 | 24,5 | 11,0 | 3,6 | 37,7 | 1,0 |
| % poražených soupeřů | 66,7 | 88,9 | 80,0 | 82,2 | 50,0 | 23,1 | 23,1 | 76,0 | 96,0 | 36,8 | 92,1 | 41,5 | 92,7 | 15,7 | --- | --- | 52,4 | 57,6 | 91,2 | 50,0 | 97,8 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 16.2 | 24.0 | 16.9 | 22.6 | 19.3 |
| medián | 21 | 19 | 13 | 19 | 19 |
| modus | 2 | 19 | 4 | 41 | 4 |
| počet závodů | 5 | 2 | 7 | 7 | 21 |
| průměrný odstup od vítěze % | 15,6 | 0,0 | 23,4 | 32,8 | 22,4 |
| průměrné % poražených soupeřů | 69,8 | 0,0 | 64,4 | 59,1 | 57,8 |
| počet jízd | 10 | 4 | 14 | 14 | 42 |
| lepší 1. jízda | 5 100,0% | 2 100,0% | 7 100,0% | 7 100,0% | 21 100,0% |
| čistých jízd | 10 100,0% | 4 100,0% | 14 100,0% | 14 100,0% | 42 100,0% |