MADORE Mathurin, 1996

Paris, FRAregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU MX1 slalom
cross individual
8.   1.793,9-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU MX1 slalom
cross
9.   50.43101,8-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE MX1 slalom
cross
3.   5.188,6-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1M slalom 13.   5.246,2-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja C1M slalom 19.   3.453,8-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1M slalom
S
2.   1.022,8-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja C1M slalom
S
10.   2.827,0-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City MX1 slalom
cross
14.   -
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg MX1 slalom
cross individual
34.   3.605,5-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg MX1 slalom
cross
34.   29.1941,2-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen MX1 slalom
cross individual
2.   0.991,9-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen MX1 slalom
cross
9.   44.0178,6-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith MX1 slalom
cross
2.   4.487,8-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith MX1 slalom
cross individual
8.   2.284,1-
04.09.2025
07.09.2025
0 ICF Světový pohár #5 Final MX1 slalom
cross individual
1.   -
04.09.2025
07.09.2025
0 ICF Světový pohár #5 Final MX1 slalom
cross
4.   6.689,8-
28.08.2025
31.08.2025
0 ICF Světový pohár #4 MX1 slalom
cross
1.   -
28.08.2025
31.08.2025
0 ICF Světový pohár #4 MX1 slalom
cross individual
17.   2.855,7-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1M slalom 2.   0.030,0-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking MX1 slalom     -
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking C1M slalom 28.   7.408,1-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1M slalom
S
6.   3.457,6-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking C1M slalom
S
50.   7.7215,6-
26.06.2025
29.06.2025
86 ICF Světový pohár #3 MX1 slalom
cross individual
3.   0.741,2-
26.06.2025
29.06.2025
86 ICF Světový pohár #3 MX1 slalom
cross
13.   34.0951,7-
12.06.2025
15.06.2025
0 ICF Světový pohár #2 MX1 slalom
cross
3.   4.477,3-
05.06.2025
08.06.2025
0 ICF Světový pohár #1 MX1 slalom
cross
17.   49.8399,3-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy MX1 slalom
cross individual
2.   0.340,6-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy MX1 slalom
cross
5.   45.6984,1-
19.09.2024
22.09.2024
136 ICF Světový pohár #5 MX1 slalom
cross
9.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea MX1 slalom
cross
17.   -
02.08.2024
03.08.2024
106 ICF WorldRanking Race Praha USD Troja K1M slalom 3.   2.202,6-
02.08.2024
03.08.2024
106 ICF WorldRanking Race Praha USD Troja MX1 slalom     -
27.07.2024
28.07.2024
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava USD Čunovo C1M slalom
-OPEN
4.   3.224,9-
27.07.2024
28.07.2024
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava USD Čunovo K1M slalom
-OPEN
6.   5.098,6-
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 MX1 slalom
cross
3.   -
06.06.2024
09.06.2024
70 ICF Světový pohár #2 MX1 slalom
cross
4.   -
30.05.2024
02.06.2024
ICF Světový pohár #1 USD Augsburg MX1 slalom
cross
1.   -
26.01.2024
28.01.2024
0 Oceania Canoe Slalom Championships K1M slalom 12.   6.847,4-
26.01.2024
28.01.2024
0 Oceania Canoe Slalom Championships K1M slalom
LX
1.   -
29.07.2023
30.07.2023
104 ICF World Ranking Race Praha K1M slalom
final
5.   3.543,7-
29.07.2023
30.07.2023
104 ICF World Ranking Race Praha K1M slalom
semifinal
1.   -
29.07.2023
30.07.2023
104 ICF World Ranking Race Praha K1M slalom
heat 1
1.   -
29.07.2023
30.07.2023
104 ICF World Ranking Race Praha C1M slalom
heat 1
25.   7.247,4-
29.07.2023
30.07.2023
104 ICF World Ranking Race Praha C1M slalom
heat 2
33.   17.5817,5-
18.09.2020
20.09.2020
Mistrovství Evropy 2020 Praha USD Troja K1M slalom 25.   55.7556,9-
24.09.2019
29.09.2019
WORLDCHAMPIONSHIPS La Seu d'Urgell USD La Seu d'Urgell K1M slalom 36. 27/ 52.8062,7-
07.09.2019
08.09.2019
125 2019 ICF Světový pohár ve vodním slalomu, Mistrovství světa v extrem slalomu, Praha-Troja Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja K1M slalom 22. 17/ 8.329,2-
03.08.2019
04.08.2019
105 World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja USD Troja, Vodácká 8, Praha 7 Troja, 171 00 K1M slalom 15. 6/U23 8.469,5-
03.07.2019
07.07.2019
ME JUNIOR/U23 Liptovský Mikuláš K1M slalom
U23
8.   4.885,6-
20.06.2019
23.06.2019
WORLD CUP 2 Bratislava USD Bratislava K1M slalom 10. 7/ 157.40177,8-
13.06.2019
16.06.2019
WORLD CUP 1 London Lee Valley White Water Centre K1M slalom 28. 21/ 8.709,6-
30.05.2019
02.06.2019
EUROPEAN CHAMPIONSHIPS Pau Pau FRA K1M slalom 18. 14/ 4.524,8-
03.08.2012 WAVE2012 Junior Cup Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 5. 5/DM 7.688,5-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|101351|0|N
Fotky nenalezeny.
0|101351|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
20 7         27
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1M

MADORE Mathurinsl 0
14.08.26
sl 0
14.08.26/2
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
ECA Bratisla
27.07.24
sl 104
29.07.23
sl 104
29.07.23/2
pořadí10.19.50.28.4.33.25.
odstup %7,03,815,68,14,917,57,4
% poražených soupeřů88,877,250,572,483,347,570,7
pořadí2023202420252026celkem
průměr29.04.039.014.524.1
medián254281025
modus25428104
počet závodů21227
průměrný odstup od vítěze %12,54,911,95,49,2
průměrné % poražených soupeřů59,183,361,583,070,1
počet jízd424414
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
2
100,0%
2
100,0%
4
57,1%
čistých jízd3
75,0%
0
0,0%
1
25,0%
3
75,0%
7
50,0%

Kategorie K1M

MADORE Mathurinsl 0
14.08.26
sl 0
14.08.26/2
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
sl 106
02.08.24
ECA Bratisla
27.07.24
sl 0
26.01.24
sl 0
26.01.24/2
sl 104
29.07.23
sl 104
29.07.23/2
sl 104
29.07.23/3
ME
18.09.20
sl 125
07.09.19
sl 105
03.08.19
MEj 2023
03.07.19
ICF SP 2
20.06.19
Sp -1
13.06.19
ME 2019
30.05.19
WAVE2012jun
03.08.12
pořadí2.13.6.2.3.6.1.12.1.1.5.25.22.15.8.10.28.18.5.
odstup %2,86,27,60,02,68,60,07,40,00,03,756,99,29,55,6177,89,64,88,5
% poražených soupeřů99,290,396,899,398,580,0100,080,4100,0100,055,646,772,790,388,585,054,268,585,7
pořadí2012201920202023202420252026celkem
průměr5.016.825.02.35.54.07.59.6
medián5152513226
modus582511221
počet závodů161342219
průměrný odstup od vítěze %8,536,156,91,24,63,84,516,9
průměrné % poražených soupeřů85,776,546,785,289,798,194,883,8
počet jízd2122684438
lepší 1. jízda1
100,0%
5
83,3%
1
100,0%
0
0,0%
3
75,0%
1
50,0%
2
100,0%
13
68,4%
čistých jízd1
50,0%
8
66,7%
1
50,0%
4
66,7%
6
75,0%
3
75,0%
2
50,0%
25
65,8%

Kategorie MX1

MADORE Mathurinsl 0
11.09.26
sl 0
11.09.26/2
sl 0
04.09.26
sl 0
20.07.26
sl SP Aug
12.06.26
sl SP Aug
12.06.26/2
sl 0
29.05.26
sl 0
29.05.26/2
sl 0
29.09.25
sl 0
29.09.25/2
sl 0
04.09.25
sl 0
04.09.25/2
sl 0
28.08.25
sl 0
28.08.25/2
sl 86
26.06.25
sl 86
26.06.25/2
sl 0
12.06.25
sl 0
05.06.25
sl ME
14.05.25
sl ME
14.05.25/2
SP5 sl
19.09.24
SP4 sl
12.09.24
SP3 sl
13.06.24
SP2 sl
06.06.24
SP1 sl
30.05.24
pořadí9.8.3.14.34.34.9.2.2.8.4.1.1.17.13.3.3.17.2.5.9.17.3.4.1.
odstup %101,83,98,60,041,25,578,61,97,84,19,80,00,05,751,71,27,399,30,684,10,00,00,00,00,0
% poražených soupeřů89,690,797,182,952,952,984,698,198,689,994,4100,0100,070,481,096,897,579,298,092,2---------------
pořadí202420252026celkem
průměr6.86.314.18.9
medián4395
modus1193
počet závodů512825
průměrný odstup od vítěze %0,022,630,220,5
průměrné % poražených soupeřů0,091,581,169,9
počet jízd10241650
lepší 1. jízda5
100,0%
12
100,0%
8
100,0%
25
100,0%
čistých jízd10
100,0%
24
100,0%
16
100,0%
50
100,0%