Pípal Zbyněk, 2003

SK VS ČBregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
04.10.2026 136 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 3. 2/U23 6.658,8OČ
149
03.10.2026 135 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 13. 5/U23 7.8810,6OČ
148
20.09.2026 127 6. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném + 7. ČPJ Areál Lídy Polesné, střední trať K1M slalom 53. 17/U23 12.2715,1NKZ
0
19.09.2026 126 5. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném + 6. ČPJ + Akademické MKČR ve slalomu Areál Lídy Polesné, střední trať K1M slalom 43. 15/U23 13.3917,7NKZ
0
30.08.2026 115 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 33. 13/U23 11.1512,8OČ
368
29.08.2026 114 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 37. 12/U23 11.0012,3OČ
343
18.07.2026 86 Slalom v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů Slalomová dráha České Vrbné - horní úsek kanálu - první dvě peřeje K1M slalom 20. 5/U23 6.559,6OČ
238
28.06.2026 79 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 47. 2/U23 17.5821,5OČ
94
27.06.2026 78 Slalom ve Strakonicích+3.Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 10. 2/U23 5.396,7OČ
219
21.06.2026 73 4. Národní kvalifikační závod ve slalomu ve Veltrusech + 4. ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 62. 20/U23 22.2925,5NKZ
0
20.06.2026 72 3. Národní kvalifikační závod ve slalomu ve Veltrusech + 3. ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 108. 29/U23 68.0880,6NKZ
0
19.04.2026 23 Jarní slalom v Českém Vrbném - neděle viz závod 21 K1M slalom 37. 5/U23 15.8223,7OČ
89
18.04.2026 21 Jarní slalom v Českém Vrbném - sobota dle směrnice a pravidel K1M slalom     OČ
0
05.10.2025 142 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 14.   12.1117,3OČ
128
04.10.2025 141 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 14.   11.5613,9OČ
145
27.07.2025 102 Letní slalom v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - molo nad soutokem K1M slalom 11.   8.3510,1OČ
291
26.07.2025 101 Letní slalom v Českém Vrbném + 5.ČPV Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - molo nad soutokem K1M slalom 36.   13.9619,0OČ
201
21.07.2012 Sobotní slalom, Memoriál coache Pavla Pokorného, MČR veteránů ve slalomu řeka Otava, slalomová dráha K1M slalom 110. 16/PŽ 681.89864,5OČ
0
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|101419|0|N

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2012
K1M0
Fotky nenalezeny.
0|101419|0|N

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2012
K1M0

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
17           17
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie K1M

Pípal Zbyněksl 127
20.09.26
sl 78
27.06.26
pořadí53.10.
odstup % *)15,16,7
% poražených soupeřů *)54,494,2
pořadí2026celkem
průměr31.531.5
medián1010
modus1010
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze % *)10,910,9
průměrné % poražených soupeřů *)74,374,3
počet jízd33
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie K1M

Pípal Zbyněksl 127
20.09.26
sl 126
19.09.26
sl 73
21.06.26
sl 72
20.06.26
pořadí53.43.62.108.
odstup %15,117,725,580,6
% poražených soupeřů54,462,840,20,9
pořadí2026celkem
průměr66.566.5
medián5353
modus4343
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %34,734,7
průměrné % poražených soupeřů39,639,6
počet jízd88
lepší 1. jízda1
25,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1M

Pípal Zbyněksl 136
04.10.26
sl 135
03.10.26
sl 115
30.08.26
sl 114
29.08.26
sl 86
18.07.26
sl 79
28.06.26
sl 78
27.06.26
sl 23
19.04.26
sl 142
05.10.25
sl 141
04.10.25
sl 102
27.07.25
sl 101
26.07.25
sl.Písek
21.07.12
pořadí3.13.33.37.20.47.10.37.14.14.11.36.110.
odstup %8,810,612,812,39,621,56,723,717,313,910,119,0864,5
% poražených soupeřů98,391,076,673,583,868,394,267,987,188,193,077,40,9
pořadí201220252026celkem
průměr110.018.825.029.6
medián110142020
modus110143714
počet závodů14813
průměrný odstup od vítěze %864,515,113,279,3
průměrné % poražených soupeřů0,986,481,776,9
počet jízd281525
lepší 1. jízda0
0,0%
1
25,0%
5
62,5%
6
46,2%
čistých jízd0
0,0%
1
12,5%
2
13,3%
3
12,0%
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále