JEGOU Liam, 2000

IRLregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU C1M slalom
final
7.   5.486,2-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU C1M slalom
semifinal
7.   2.182,4-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU C1M slalom
heat
7.   9.009,9-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE C1M slalom
heat
20.   11.1211,6-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City C1M slalom
semifinal
29.   10.5511,6-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City C1M slalom
heat
29.   3.564,2-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg C1M slalom
heat
14.   5.475,6-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen C1M slalom
final
8.   8.4210,8-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen C1M slalom
heat
8.   4.265,4-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith C1M slalom
heat
33.   6.126,5-
04.09.2025
07.09.2025
0 ICF Světový pohár #5 Final C1M slalom
semifinal
21.   7.597,4-
04.09.2025
07.09.2025
0 ICF Světový pohár #5 Final C1M slalom
heat
21.   4.704,5-
28.08.2025
31.08.2025
0 ICF Světový pohár #4 C1M slalom
heat
28.   8.8011,5-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking C1M slalom     -
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking C1M slalom
S
    -
26.06.2025
29.06.2025
86 ICF Světový pohár #3 C1M slalom
heat
18.   8.128,8-
12.06.2025
15.06.2025
0 ICF Světový pohár #2 C1M slalom
heat
33.   9.579,6-
12.06.2025
15.06.2025
0 ICF Světový pohár #2 MX1 slalom
cross
62.   38.5662,8-
05.06.2025
08.06.2025
0 ICF Světový pohár #1 MX1 slalom
cross
60.   49.8399,3-
05.06.2025
08.06.2025
0 ICF Světový pohár #1 C1M slalom
heat
34.   9.1610,3-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy C1M slalom
semifinal
26.   55.3361,7-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy C1M slalom
heat
26.   7.749,0-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy MX1 slalom
cross
36.   45.6984,1-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy MX1 slalom
cross individual
36.   5.4110,1-
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea C1M slalom
final
9.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea MX1 slalom
cross
50.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea C1M slalom
semifinal
9.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea C1M slalom
heat
9.   -
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 C1M slalom
semifinal
18.   -
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 C1M slalom
heat
18.   -
06.06.2024
09.06.2024
70 ICF Světový pohár #2 C1M slalom
heat
18.   -
30.05.2024
02.06.2024
ICF Světový pohár #1 USD Augsburg C1M slalom
semifinal
30.   -
30.05.2024
02.06.2024
ICF Světový pohár #1 USD Augsburg C1M slalom
heat
30.   -
26.01.2024
28.01.2024
0 Oceania Canoe Slalom Championships C1M slalom 5.   3.243,2-
05.10.2023
08.10.2023
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) C1M slalom
semifinal
24.   63.8366,5-
05.10.2023
08.10.2023
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) C1M slalom
heat
5.   1.491,6-
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre C1M slalom
semifinal
30.   -
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre C1M slalom
heat
30.   -
31.08.2023
03.09.2023
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) USD La Seu d'Urgell C1M slalom
semifinal
15.   5.986,3-
31.08.2023
03.09.2023
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) USD La Seu d'Urgell C1M slalom
heat
14.   4.034,2-
29.07.2023
30.07.2023
104 ICF World Ranking Race Praha C1M slalom
heat 1
    -
08.06.2023
11.06.2023
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja C1M slalom
semifinal
21.   9.8910,0-
08.06.2023
11.06.2023
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja C1M slalom
heat
15.   4.254,7-
01.06.2023
04.06.2023
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) Augsburg C1M slalom
semifinal
13.   6.376,4-
01.06.2023
04.06.2023
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) Augsburg C1M slalom
heat
8.   0.460,5-
06.11.2020
08.11.2020
WORLD CUP 2 Pau Pau FRA C1M slalom 1.   -
18.09.2020
20.09.2020
Mistrovství Evropy 2020 Praha USD Troja C1M slalom 15.   15.0314,3-
24.09.2019
29.09.2019
WORLDCHAMPIONSHIPS La Seu d'Urgell USD La Seu d'Urgell C1M slalom 33. 21/ 8.789,7-
07.09.2019
08.09.2019
125 2019 ICF Světový pohár ve vodním slalomu, Mistrovství světa v extrem slalomu, Praha-Troja Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja C1M slalom 38. 29/ 6.836,8-
13.06.2019
16.06.2019
WORLD CUP 1 London Lee Valley White Water Centre C1M slalom 14. 10/ 6.526,9-
30.05.2019
02.06.2019
EUROPEAN CHAMPIONSHIPS Pau Pau FRA C1M slalom 19. 14/ 60.3061,2-
11.09.2013
15.09.2013
2013 ICF Mistrovství světa ve vodním slalomu USD Troja C1M slalom
kvalifikace/heats
46.   15.6117,0-
24.08.2012
26.08.2012
4.Světový pohár ve vodním slalomu 2012 USD Troja C1M slalom
kvalifikace
35.   15.5017,9-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|101425|0|N
Fotky nenalezeny.
0|101425|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
  45         45
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1M

JEGOU Liamsl 0
11.09.26
sl 0
11.09.26/2
sl 0
11.09.26/3
sl 0
04.09.26
sl 0
20.07.26
sl 0
20.07.26/2
sl SP Aug
12.06.26
sl 0
29.05.26
sl 0
29.05.26/2
sl 0
29.09.25
sl 0
04.09.25
sl 0
04.09.25/2
sl 0
28.08.25
sl 86
26.06.25
sl 0
12.06.25
sl 0
05.06.25
sl ME
14.05.25
sl ME
14.05.25/2
SP4 sl
12.09.24
SP4 sl
12.09.24/2
SP4 sl
12.09.24/3
SP3 sl
13.06.24
SP3 sl
13.06.24/2
SP2 sl
06.06.24
SP1 sl
30.05.24
SP1 sl
30.05.24/2
sl 0
26.01.24
sl 162
05.10.23
sl 162
05.10.23/2
sl 161
19.09.23
sl 161
19.09.23/2
sl 158
31.08.23
sl 158
31.08.23/2
sl ICF 2
08.06.23
sl ICF 2
08.06.23/2
sl ICF 1
01.06.23
sl ICF 1
01.06.23/2
SP Pau
06.11.20
ME
18.09.20
sl 125
07.09.19
Sp -1
13.06.19
ME 2019
30.05.19
MS slalom
11.09.13
sl.SP.Troja
24.08.12
pořadí29.5.7.20.9.29.14.11.8.33.14.21.28.18.33.34.16.26.13.5.9.18.18.18.9.30.5.5.24.12.30.14.15.15.21.8.13.1.15.38.14.19.46.35.
odstup %9,92,46,211,64,211,65,65,410,86,54,57,411,58,89,610,39,061,70,00,00,00,00,00,00,00,03,21,666,50,00,04,26,34,710,00,56,40,014,36,86,961,217,017,9
% poražených soupeřů60,086,245,570,888,43,479,080,836,446,769,831,041,365,353,648,461,513,8------------------------86,291,3---79,2---56,751,764,131,082,558,6100,046,231,574,556,136,619,0
pořadí20122013201920202023202420252026celkem
průměr35.046.023.78.015.713.924.814.718.3
medián35461911413261115
modus3546141151833295
počet závodů11321099944
průměrný odstup od vítěze %17,917,025,07,210,00,414,47,59,7
průměrné % poražených soupeřů19,036,654,073,151,59,647,961,244,3
počet jízd22642018181888
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
3
100,0%
2
100,0%
0
0,0%
1
11,1%
0
0,0%
0
0,0%
7
15,9%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
4
66,7%
3
75,0%
17
85,0%
13
72,2%
11
61,1%
15
83,3%
63
71,6%

Kategorie MX1

JEGOU Liamsl 0
12.06.25
sl 0
05.06.25
sl ME
14.05.25
sl ME
14.05.25/2
SP4 sl
12.09.24
pořadí62.60.36.36.50.
odstup %62,899,310,184,10,0
% poražených soupeřů24,723,431,431,4---
pořadí20242025celkem
průměr50.048.548.8
medián503650
modus503636
počet závodů145
průměrný odstup od vítěze %0,064,151,3
průměrné % poražených soupeřů0,027,722,2
počet jízd2810
lepší 1. jízda1
100,0%
4
100,0%
5
100,0%
čistých jízd2
100,0%
8
100,0%
10
100,0%