HOLMER Erik, 1995

SWEregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE K1M slalom
heat
23.   9.3710,4-
26.06.2025
29.06.2025
86 ICF Světový pohár #3 K1M slalom
heat
27.   10.0411,4-
26.06.2025
29.06.2025
86 ICF Světový pohár #3 MX1 slalom
cross individual
34.   4.887,9-
26.06.2025
29.06.2025
86 ICF Světový pohár #3 MX1 slalom
cross
34.   34.0951,7-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy MX1 slalom
cross
24.   7.7914,3-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy MX1 slalom
cross individual
32.   4.127,7-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy K1M slalom
heat
49.   41.2551,5-
19.09.2024
22.09.2024
136 ICF Světový pohár #5 MX1 slalom
cross
48.   -
19.09.2024
22.09.2024
136 ICF Světový pohár #5 K1M slalom
semifinal
21.   -
19.09.2024
22.09.2024
136 ICF Světový pohár #5 K1M slalom
heat
21.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea MX1 slalom
cross
6.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea K1M slalom
semifinal
30.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea K1M slalom
heat
30.   -
06.06.2024
09.06.2024
70 ICF Světový pohár #2 MX1 slalom
cross
11.   -
06.06.2024
09.06.2024
70 ICF Světový pohár #2 K1M slalom
heat
31.   -
30.05.2024
02.06.2024
ICF Světový pohár #1 USD Augsburg MX1 slalom
cross
75.   -
30.05.2024
02.06.2024
ICF Světový pohár #1 USD Augsburg K1M slalom
semifinal
25.   -
30.05.2024
02.06.2024
ICF Světový pohár #1 USD Augsburg K1M slalom
heat
25.   -
05.10.2023
08.10.2023
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) MX1 slalom
cross
23.   37.7460,6-
05.10.2023
08.10.2023
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) K1M slalom
heat
48.   56.0563,0-
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre K1M slalom
semifinal
41.   -
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre MX1 slalom
cross
8.   23.2430,3-
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre K1M slalom
heat
41.   -
31.08.2023
03.09.2023
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) USD La Seu d'Urgell K1M slalom
semifinal
29.   8.309,2-
31.08.2023
03.09.2023
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) USD La Seu d'Urgell K1M slalom
heat
15.   4.104,6-
31.08.2023
03.09.2023
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) USD La Seu d'Urgell MX1 slalom
cross
19.   47.0588,9-
15.06.2023
18.06.2023
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) Tacen K1M slalom
semifinal
35.   24.5628,5-
15.06.2023
18.06.2023
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) Tacen K1M slalom
heat
4.   5.095,9-
08.06.2023
11.06.2023
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja K1M slalom
semifinal
24.   8.369,2-
08.06.2023
11.06.2023
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja K1M slalom
heat
17.   2.492,9-
08.06.2023
11.06.2023
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja MX1 slalom
cross
35.   43.4576,8-
01.06.2023
04.06.2023
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) Augsburg K1M slalom
semifinal
23.   8.909,6-
01.06.2023
04.06.2023
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) Augsburg K1M slalom
heat
8.   4.194,6-
01.06.2023
04.06.2023
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) Augsburg MX1 slalom
cross
27.   17.0620,6-
16.10.2020
18.10.2020
WORLD CUP 1 Tacen Tacen K1M slalom 14.   3.855,2-
03.08.2019
04.08.2019
105 World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja USD Troja, Vodácká 8, Praha 7 Troja, 171 00 K1M slalom 28. 21/ -
27.06.2019
30.06.2019
WORLD CUP 3 Tacen USD Tacen K1M slalom 41.   1.181,4-
24.08.2012
26.08.2012
4.Světový pohár ve vodním slalomu 2012 USD Troja K1M slalom
kvalifikace
58.   15.9019,6-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|101444|0|N
Fotky nenalezeny.
0|101444|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
25           25
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

HOLMER Eriksl 0
04.09.26
sl 86
26.06.25
sl ME
14.05.25
SP5 sl
19.09.24
SP5 sl
19.09.24/2
SP4 sl
12.09.24
SP4 sl
12.09.24/2
SP2 sl
06.06.24
SP1 sl
30.05.24
SP1 sl
30.05.24/2
sl 162
05.10.23
sl 161
19.09.23
sl 161
19.09.23/2
sl 158
31.08.23
sl 158
31.08.23/2
sl ICF 3
15.06.23
sl ICF 3
15.06.23/2
sl ICF 2
08.06.23
sl ICF 2
08.06.23/2
sl ICF 1
01.06.23
sl ICF 1
01.06.23/2
SP Tacen
16.10.20
sl 105
03.08.19
ICF SP 3
27.06.19
sl.SP.Troja
24.08.12
pořadí23.27.49.5.21.24.30.31.12.25.48.27.41.15.29.4.35.17.24.8.23.14.28.41.58.
odstup %10,411,451,50,00,00,00,00,00,00,063,00,00,04,69,25,928,52,99,24,69,65,20,01,419,6
% poražených soupeřů71,463,920,0---------------------20,362,9---53,328,290,910,567,341,084,442,156,781,433,313,6
pořadí2012201920202023202420252026celkem
průměr58.034.514.024.621.138.023.026.4
medián5828142424272325
modus58281445272323
počet závodů1211172125
průměrný odstup od vítěze %19,60,75,212,50,031,510,49,5
průměrné % poražených soupeřů13,657,456,745,50,042,071,433,6
počet jízd24222144250
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
4,0%
čistých jízd0
0,0%
2
50,0%
1
50,0%
16
72,7%
10
71,4%
2
50,0%
2
100,0%
33
66,0%

Kategorie MX1

HOLMER Eriksl 86
26.06.25
sl 86
26.06.25/2
sl ME
14.05.25
sl ME
14.05.25/2
SP5 sl
19.09.24
SP4 sl
12.09.24
SP2 sl
06.06.24
SP1 sl
30.05.24
sl 162
05.10.23
sl 161
19.09.23
sl 158
31.08.23
sl ICF 2
08.06.23
sl ICF 1
01.06.23
pořadí34.34.32.24.48.6.11.75.23.8.19.35.27.
odstup %51,77,97,714,30,00,00,00,060,630,388,976,820,6
% poražených soupeřů47,647,639,254,9------------60,092,969,051,458,7
pořadí202320242025celkem
průměr22.435.031.028.9
medián23113227
modus863434
počet závodů54413
průměrný odstup od vítěze %55,40,020,427,6
průměrné % poražených soupeřů66,40,047,340,1
počet jízd108826
lepší 1. jízda5
100,0%
4
100,0%
4
100,0%
13
100,0%
čistých jízd10
100,0%
8
100,0%
8
100,0%
26
100,0%