MACÚŠ Richard, 1997

TSM Žilinaregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
31.07.2026
01.08.2026
0 WRR - Bratislava K1M slalom
-O
11.   98.7884,6-
02.08.2014
03.08.2014
104 WAVE 2014 K1M slalom
final
9.   3.564,1-
02.08.2014
03.08.2014
104 WAVE 2014 K1M slalom
semifinal
2.   1.772,1-
02.08.2014
03.08.2014
104 WAVE 2014 K1M slalom
heats
25.   7.989,7-
01.08.2014 ECA Slalom Junior Cup VI Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom
1st. run heats, 2nd. run final
5. 5/U18 2.583,4-
31.07.2014 ECA Slalom Junior Cup V Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom
1st. run heats, 2nd. run final
11. 8/U18 6.096,5-
10.08.2013
11.08.2013
Wave2013 International Slalom Race Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom
kvalifikace/heats
9.   5.516,4-
10.08.2013
11.08.2013
Wave2013 International Slalom Race Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom
semifinal
1.   -
10.08.2013
11.08.2013
Wave2013 International Slalom Race Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom
final
1.   -
08.08.2013
09.08.2013
Wave2013 ECA European Open Junior Slalom Cup Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom
kvalifikace/heats
28.   16.9320,2-
08.08.2013
09.08.2013
Wave2013 ECA European Open Junior Slalom Cup Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom
semifinal U16
1.   -
08.08.2013
09.08.2013
Wave2013 ECA European Open Junior Slalom Cup Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom
final U16
4.   2.242,2-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|101562|0|N
Fotky nenalezeny.
0|101562|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
12           12
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

MACÚŠ Richardsl 0
31.07.26
sl 104
02.08.14
sl 104
02.08.14/2
sl 104
02.08.14/3
ECA Cup VI
01.08.14
ECA Cup V
31.07.14
Wave2013
10.08.13
Wave2013
10.08.13/2
Wave2013
10.08.13/3
JWC Wave
08.08.13
JWC Wave
08.08.13/2
JWC Wave
08.08.13/3
pořadí11.9.2.25.5.11.1.1.9.4.1.28.
odstup %84,64,12,19,73,46,50,00,06,42,20,020,2
% poražených soupeřů16,733,397,773,997,894,6100,0100,084,078,6100,077,3
pořadí201320142026celkem
průměr7.310.411.08.9
medián19115
modus12111
počet závodů65112
průměrný odstup od vítěze %4,85,284,611,6
průměrné % poražených soupeřů90,079,516,779,5
počet jízd1210224
lepší 1. jízda2
33,3%
2
40,0%
1
100,0%
5
41,7%
čistých jízd6
50,0%
4
40,0%
1
50,0%
11
45,8%