REINOSO Sofia, 1996

Mexicoregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU WX1 slalom
cross individual
38.   11.4922,9-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU WX1 slalom
cross
40.   45.4383,3-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU K1W slalom
heat
46.   23.1223,8-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE WX1 slalom
cross individual
35.   10.9618,2-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE WX1 slalom
cross
35.   38.6963,1-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE K1W slalom
heat
42.   50.3048,4-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City K1W slalom
heat
53.   24.0126,9-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith WX1 slalom
cross individual
35.   10.9717,7-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith WX1 slalom
cross
38.   34.6853,1-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith K1W slalom
heat
43.   32.6734,1-
19.09.2024
22.09.2024
136 ICF Světový pohár #5 WX1 slalom
cross
16.   -
19.09.2024
22.09.2024
136 ICF Světový pohár #5 K1W slalom
heat
43.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea WX1 slalom
cross
24.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea K1W slalom
heat
35.   -
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 WX1 slalom
cross
24.   -
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 K1W slalom
heat
37.   -
06.06.2024
09.06.2024
70 ICF Světový pohár #2 K1W slalom
heat
40.   -
30.05.2024
02.06.2024
ICF Světový pohár #1 USD Augsburg WX1 slalom
cross
24.   -
30.05.2024
02.06.2024
ICF Světový pohár #1 USD Augsburg K1W slalom
heat
40.   -
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre WX1 slalom
cross
24.   17.0320,5-
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre K1W slalom
heat
57.   -
31.08.2023
03.09.2023
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) USD La Seu d'Urgell K1W slalom
heat
21.   33.0532,1-
31.08.2023
03.09.2023
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) USD La Seu d'Urgell WX1 slalom
cross
29.   41.8872,1-
15.06.2023
18.06.2023
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) Tacen K1W slalom
heat
17.   19.9919,8-
15.06.2023
18.06.2023
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) Tacen WX1 slalom
cross
31.   43.1776,0-
08.06.2023
11.06.2023
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja WX1 slalom
cross
32.   7.8710,8-
08.06.2023
11.06.2023
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja K1W slalom
heat
36.   43.8547,6-
01.06.2023
04.06.2023
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) Augsburg WX1 slalom
cross
24.   10.9312,3-
01.06.2023
04.06.2023
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) Augsburg K1W slalom
heat
37.   84.3684,4-
06.11.2020
08.11.2020
WORLD CUP 2 Pau Pau FRA K1W slalom 28.   335.62314,9-
24.09.2019
29.09.2019
WORLDCHAMPIONSHIPS La Seu d'Urgell USD La Seu d'Urgell K1W slalom 69. 42/ 74.7879,3-
25.08.2013 Memoriál Jaroslava Froňka, neděle USD Veltrusy K1W slalom     OČ
0
24.08.2013 Memoriál Jaroslava Froňka, sobota USD Veltrusy K1W slalom 15. 1/DS 72.2564,9OČ
0
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|101711|0|N

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2013
K1W0
Fotky nenalezeny.
0|101711|0|N

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2013
K1W0

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
17           17
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1W

REINOSO Sofiasl 0
11.09.26
sl 0
04.09.26
sl 0
20.07.26
sl 0
29.09.25
SP5 sl
19.09.24
SP4 sl
12.09.24
SP3 sl
13.06.24
SP2 sl
06.06.24
SP1 sl
30.05.24
sl 161
19.09.23
sl 158
31.08.23
sl ICF 3
15.06.23
sl ICF 2
08.06.23
sl ICF 1
01.06.23
SP Pau
06.11.20
pořadí46.42.53.43.23.15.17.40.20.37.21.17.36.37.28.
odstup %23,848,426,934,10,00,00,00,00,00,032,119,847,684,4314,9
% poražených soupeřů23,722,614,819,2---------------30,835,527,312,52,7---
pořadí20202023202420252026celkem
průměr28.029.623.043.047.031.7
medián283620434636
modus283715434217
počet závodů1551315
průměrný odstup od vítěze %314,936,80,034,133,042,1
průměrné % poražených soupeřů0,021,80,019,220,412,6
počet jízd210102630
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
6,7%
čistých jízd0
0,0%
5
50,0%
6
60,0%
1
50,0%
4
66,7%
16
53,3%

Kategorie WX1

REINOSO Sofiasl 0
11.09.26
sl 0
11.09.26/2
sl 0
04.09.26
sl 0
04.09.26/2
sl 0
29.09.25
sl 0
29.09.25/2
SP5 sl
19.09.24
SP4 sl
12.09.24
SP3 sl
13.06.24
SP1 sl
30.05.24
sl 161
19.09.23
sl 158
31.08.23
sl ICF 3
15.06.23
sl ICF 2
08.06.23
sl ICF 1
01.06.23
pořadí40.38.35.35.38.35.16.24.24.24.24.29.31.32.24.
odstup %83,322,963,118,253,117,70,00,00,00,020,572,176,010,812,3
% poražených soupeřů27,831,524,424,426,032,0------------65,226,311,835,450,0
pořadí2023202420252026celkem
průměr28.022.036.537.029.9
medián2924353531
modus2424353524
počet závodů542415
průměrný odstup od vítěze %38,30,035,446,930,0
průměrné % poražených soupeřů37,70,029,027,023,7
počet jízd1084830
lepší 1. jízda5
100,0%
4
100,0%
2
100,0%
4
100,0%
15
100,0%
čistých jízd10
100,0%
8
100,0%
4
100,0%
8
100,0%
30
100,0%