| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | C1W slalom heat |
38. | 24.51 | 24,4 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | C1W slalom heat |
34. | 20.66 | 18,4 | - | ||
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1W slalom | 10. | 20.66 | 19,8 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1W slalom S |
11. | 8.40 | 19,1 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | C1W slalom heat |
35. | 10.60 | 11,4 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | C1W slalom heat |
51. | 129.47 | 118,2 | - | |
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | C1W slalom heat |
22. | 14.56 | 16,7 | - | ||
| 02.08.2024 03.08.2024 |
106 ICF WorldRanking Race Praha | USD Troja | C1W slalom | 20. | 15.74 | 15,0 | - | |
| 02.08.2024 03.08.2024 |
106 ICF WorldRanking Race Praha | USD Troja | WX1 slalom | - | ||||
| 24.09.2019 29.09.2019 |
WORLDCHAMPIONSHIPS La Seu d'Urgell | USD La Seu d'Urgell | C1W slalom | 25. | 20/ | 18.86 | 18,8 | - |
| 07.09.2019 08.09.2019 |
125 2019 ICF Světový pohár ve vodním slalomu, Mistrovství světa v extrem slalomu, Praha-Troja | Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja | C1W slalom | 5. | 5/ | 11.00 | 9,7 | - |
| 28.08.2019 01.09.2019 |
WORLD CUP 4 Markkleeberg | USD Markkleeberg | C1W slalom | 29. | 18/ | 56.74 | 54,0 | - |
| 27.06.2019 30.06.2019 |
WORLD CUP 3 Tacen | USD Tacen | C1W slalom | 31. | 55.86 | 54,2 | - | |
| 20.06.2019 23.06.2019 |
WORLD CUP 2 Bratislava | USD Bratislava | C1W slalom | 25. | 17/ | 62.89 | 56,1 | - |
| 13.06.2019 16.06.2019 |
WORLD CUP 1 London | Lee Valley White Water Centre | C1W slalom | 11. | 10/ | 10.06 | 9,4 | - |
| 20.06.2014 22.06.2014 |
70 2014 ICF Světový pohár ve slalomu, Praha | Umělá slalomová dráha, ul. Vodácká, 171 00 Praha 7 - Troja | C1W slalom heats |
19. | 27.25 | 26,5 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 | 15 |
| CHEN Shi | sl 0 11.09.26 | sl 0 04.09.26 | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 0 20.07.26 | sl SP Aug 12.06.26 | sl 0 29.05.26 | sl 106 02.08.24 | sl 125 07.09.19 | ICF SP 4 28.08.19 | ICF SP 3 27.06.19 | ICF SP 2 20.06.19 | Sp -1 13.06.19 | sl 70 20.06.14 |
| pořadí | 38. | 34. | 11. | 10. | 35. | 51. | 22. | 20. | 5. | 29. | 31. | 25. | 11. | 19. |
| odstup % | 24,4 | 18,4 | 19,1 | 19,8 | 11,4 | 118,2 | 16,7 | 15,0 | 9,7 | 54,0 | 54,2 | 56,1 | 9,4 | 26,5 |
| % poražených soupeřů | 27,5 | 29,8 | 77,3 | 79,5 | 37,0 | 5,7 | 46,2 | 59,6 | 92,0 | 26,3 | 9,1 | 46,7 | 75,0 | 14,3 |
| pořadí | 2014 | 2019 | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 19.0 | 20.2 | 20.0 | 28.7 | 24.4 |
| medián | 19 | 25 | 20 | 34 | 22 |
| modus | 19 | 5 | 20 | 10 | 11 |
| počet závodů | 1 | 5 | 1 | 7 | 14 |
| průměrný odstup od vítěze % | 26,5 | 36,7 | 15,0 | 32,6 | 32,4 |
| průměrné % poražených soupeřů | 14,3 | 49,8 | 59,6 | 43,3 | 44,7 |
| počet jízd | 2 | 10 | 2 | 14 | 28 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 3 60,0% | 1 100,0% | 2 28,6% | 6 42,9% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 2 20,0% | 1 50,0% | 10 71,4% | 13 46,4% |