Hartl Vinzenz, 2001

AKV, GERregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1M slalom 107.   55.7865,9-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja MX1 slalom 38.   4.027,8-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1M slalom
S
34.   5.1014,2-
29.07.2023
30.07.2023
104 ICF World Ranking Race Praha K1M slalom
semifinal
32.   55.8957,4-
29.07.2023
30.07.2023
104 ICF World Ranking Race Praha K1M slalom
heat 1
18.   5.816,4-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1M slalom
semifinal U23
25.   14.4816,2-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1M slalom
heat U23
4.   0.871,1-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) MX1 slalom
cross U23
15.   51.13104,6-
01.06.2023
04.06.2023
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) Augsburg MX1 slalom
cross
15.   17.0620,6-
03.08.2019
04.08.2019
105 World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja USD Troja, Vodácká 8, Praha 7 Troja, 171 00 K1M slalom 65. 22/DS 2.783,1-
31.07.2015 Evropský pohár juniorů ve slalomu v Českém Vrbném II K1M slalom
U14 - kvalifikace
9.   16.3915,9-
31.07.2015 Evropský pohár juniorů ve slalomu v Českém Vrbném II K1M slalom
U14 - finále
26.   66.2363,0-
30.07.2015
31.07.2015
109 Evropský pohár juniorů ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom
U14 - kvalifikace
4.   9.958,7-
30.07.2015
31.07.2015
109 Evropský pohár juniorů ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom
U14 - finále
10.   16.8815,0-
01.08.2014 ECA Slalom Junior Cup VI Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom
1st. run heats, 2nd. run final
61. 8/U14 23.9631,3-
31.07.2014 ECA Slalom Junior Cup V Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom
1st. run heats, 2nd. run final
75. 20/U14 114.82122,4-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|101954|0|N
Fotky nenalezeny.
0|101954|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
13           13
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

Hartl Vinzenzsl 0
14.08.26
sl 0
14.08.26/2
sl 104
29.07.23
sl 104
29.07.23/2
MEj 2023
20.07.23
MEj 2023
20.07.23/2
sl 105
03.08.19
sl 109-2
31.07.15
sl 109-2
31.07.15/2
sl 109
30.07.15
sl 109
30.07.15/2
ECA Cup VI
01.08.14
ECA Cup V
31.07.14
pořadí34.107.18.32.4.25.65.26.9.10.4.61.75.
odstup %14,265,96,457,41,116,23,163,015,915,08,731,3122,4
% poražených soupeřů74,214,587,320,591,214,355,913,884,969,094,267,659,8
pořadí20142015201920232026celkem
průměr68.012.365.019.870.536.2
medián61965183426
modus614654344
počet závodů2414213
průměrný odstup od vítěze %76,925,63,120,340,032,4
průměrné % poražených soupeřů63,765,555,953,344,457,5
počet jízd4828426
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
2
15,4%
čistých jízd1
25,0%
4
50,0%
1
50,0%
6
75,0%
2
50,0%
14
53,8%

Kategorie MX1

Hartl Vinzenzsl 0
14.08.26
MEj 2023
20.07.23
sl ICF 1
01.06.23
pořadí38.15.15.
odstup %7,8104,620,6
% poražených soupeřů43,966,777,8
pořadí20232026celkem
průměr15.038.022.7
medián153815
modus153815
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %62,67,844,3
průměrné % poražených soupeřů72,343,962,8
počet jízd426
lepší 1. jízda2
100,0%
1
100,0%
3
100,0%
čistých jízd4
100,0%
2
100,0%
6
100,0%