Majerczak Kacper, 2000

KS Pieniny, POLregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
31.07.2026
01.08.2026
0 WRR - Bratislava K1M slalom 10.   159.78180,2-
10.07.2026
12.07.2026
0 ECA Junior cup - Krakow K1M slalom
-OPEN
15.   62.0776,8-
10.07.2026
12.07.2026
0 ECA Junior cup - Krakow K1M slalom
-OPENR2
17.   55.3270,8-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1M slalom 70.   12.8215,1-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1M slalom
S
50.   7.0315,5-
27.07.2025 0 ECA Junior Cup - slalom II K1M slalom
-OPEN
5.   3.544,3-
27.07.2025 0 ECA Junior Cup - slalom II K1M slalom
-OPENR2
12.   52.8662,9-
02.08.2024
03.08.2024
106 ICF WorldRanking Race Praha USD Troja K1M slalom 111.   57.1467,8-
27.07.2024
28.07.2024
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava USD Čunovo K1M slalom
-OPEN
9.   6.0110,1-
24.05.2024
26.05.2024
0 76. International Tatra Canoe Slalom K1M slalom 33.   108.74111,4-
29.07.2023
30.07.2023
104 ICF World Ranking Race Praha K1M slalom
heat 1
68.   14.9216,5-
29.07.2023
30.07.2023
104 ICF World Ranking Race Praha K1M slalom
heat 2
41.   13.1114,1-
01.08.2014 ECA Slalom Junior Cup VI Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom
1st. run heats, 2nd. run final
68. 14/U14 35.2046,0-
31.07.2014 ECA Slalom Junior Cup V Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom
1st. run heats, 2nd. run final
74. 19/U14 111.52118,9-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|101973|0|N
Fotky nenalezeny.
0|101973|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
14           14
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

Majerczak Kacpersl 0
31.07.26
sl 0
10.07.26
sl 0
10.07.26/2
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
sl 0
27.07.25
sl 0
27.07.25/2
sl 106
02.08.24
ECA Bratisla
27.07.24
sl 0
24.05.24
sl 104
29.07.23
sl 104
29.07.23/2
ECA Cup VI
01.08.14
ECA Cup V
31.07.14
pořadí10.17.15.50.70.12.5.111.9.33.41.68.68.74.
odstup %180,270,876,815,515,162,94,367,810,1111,414,116,546,0118,9
% poražených soupeřů82,45,917,668,254,615,469,218,568,058,460,850,063,860,3
pořadí20142023202420252026celkem
průměr71.054.551.034.314.041.6
medián684133121533
modus6841951068
počet závodů2234314
průměrný odstup od vítěze %82,415,363,124,5109,357,9
průměrné % poražených soupeřů62,155,448,351,935,349,5
počet jízd4468628
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
2
66,7%
4
100,0%
2
66,7%
9
64,3%
čistých jízd0
0,0%
2
50,0%
3
50,0%
5
62,5%
3
50,0%
13
46,4%