| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | MX1 slalom cross individual |
72. | 7.77 | 16,9 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | MX1 slalom cross |
72. | 50.43 | 101,8 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | K1M slalom heat |
38. | 8.25 | 9,6 | - | ||
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | MX1 slalom cross |
48. | 47.84 | 91,7 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | K1M slalom heat |
43. | 6.51 | 8,1 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | MX1 slalom cross individual |
45. | 5.02 | 7,7 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | MX1 slalom cross |
45. | 29.19 | 41,2 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | K1M slalom heat |
32. | 8.85 | 9,7 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | MX1 slalom cross individual |
64. | 15.04 | 27,2 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | MX1 slalom cross |
64. | 42.41 | 73,7 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | K1M slalom semifinal |
26. | 13.21 | 14,4 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | K1M slalom heat |
26. | 4.29 | 4,9 | - | |
| 26.06.2025 29.06.2025 |
86 ICF Světový pohár #3 | MX1 slalom cross individual |
39. | 5.81 | 9,4 | - | ||
| 26.06.2025 29.06.2025 |
86 ICF Světový pohár #3 | MX1 slalom cross |
39. | 34.09 | 51,7 | - | ||
| 26.06.2025 29.06.2025 |
86 ICF Světový pohár #3 | K1M slalom heat |
63. | 69.60 | 78,9 | - | ||
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | MX1 slalom cross |
48. | 38.56 | 62,8 | - | ||
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | K1M slalom heat |
74. | 64.85 | 71,2 | - | ||
| 05.06.2025 08.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #1 | MX1 slalom cross |
41. | 49.83 | 99,3 | - | ||
| 05.06.2025 08.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #1 | K1M slalom heat |
20. | 4.55 | 5,4 | - | ||
| 19.09.2024 22.09.2024 |
136 ICF Světový pohár #5 | K1M slalom semifinal |
23. | - | ||||
| 19.09.2024 22.09.2024 |
136 ICF Světový pohár #5 | K1M slalom heat |
23. | - | ||||
| 12.09.2024 15.09.2024 |
133 ICF Světový pohár #4 | IT Ivrea | K1M slalom final |
6. | - | |||
| 12.09.2024 15.09.2024 |
133 ICF Světový pohár #4 | IT Ivrea | K1M slalom semifinal |
6. | - | |||
| 12.09.2024 15.09.2024 |
133 ICF Světový pohár #4 | IT Ivrea | K1M slalom heat |
6. | - | |||
| 13.06.2024 16.06.2024 |
76 ICF Světový pohár #3 | K1M slalom semifinal |
30. | - | ||||
| 13.06.2024 16.06.2024 |
76 ICF Světový pohár #3 | K1M slalom heat |
30. | - | ||||
| 06.06.2024 09.06.2024 |
70 ICF Světový pohár #2 | MX1 slalom cross |
12. | - | ||||
| 06.06.2024 09.06.2024 |
70 ICF Světový pohár #2 | K1M slalom heat |
60. | - | ||||
| 24.05.2024 26.05.2024 |
0 76. International Tatra Canoe Slalom | K1M slalom | 22. | 28.76 | 29,5 | - | ||
| 24.05.2024 26.05.2024 |
0 76. International Tatra Canoe Slalom | MX1 slalom | - | |||||
| 26.01.2024 28.01.2024 |
0 Oceania Canoe Slalom Championships | K1M slalom | 16. | 65.16 | 70,3 | - | ||
| 19.09.2023 24.09.2023 |
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) | Lee Valley White Water Centre | K1M slalom heat |
62. | - | |||
| 15.06.2023 18.06.2023 |
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) | Tacen | K1M slalom semifinal |
25. | 10.42 | 12,1 | - | |
| 15.06.2023 18.06.2023 |
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) | Tacen | K1M slalom heat |
5. | 6.11 | 7,1 | - | |
| 01.06.2023 04.06.2023 |
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) | Augsburg | K1M slalom heat |
36. | 54.60 | 60,4 | - | |
| 28.08.2019 01.09.2019 |
WORLD CUP 4 Markkleeberg | USD Markkleeberg | K1M slalom | 51. | 5/U23 | 24.32 | 27,7 | - |
| 03.08.2019 04.08.2019 |
105 World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja | USD Troja, Vodácká 8, Praha 7 Troja, 171 00 | K1M slalom | 22. | 1/DS | - | ||
| 13.06.2019 16.06.2019 |
WORLD CUP 1 London | Lee Valley White Water Centre | K1M slalom | 56. | 1/U23 | 72.80 | 80,6 | - |
| 31.07.2015 | Evropský pohár juniorů ve slalomu v Českém Vrbném II | K1M slalom U14 - kvalifikace |
12. | 18.14 | 17,6 | - | ||
| 31.07.2015 | Evropský pohár juniorů ve slalomu v Českém Vrbném II | K1M slalom U14 - finále |
24. | 46.37 | 44,1 | - | ||
| 30.07.2015 31.07.2015 |
109 Evropský pohár juniorů ve slalomu v Českém Vrbném | Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné | K1M slalom U14 - finále |
7. | 11.53 | 10,2 | - | |
| 30.07.2015 31.07.2015 |
109 Evropský pohár juniorů ve slalomu v Českém Vrbném | Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné | K1M slalom U14 - kvalifikace |
19. | 26.55 | 23,3 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 | 29 |
| MUTO YUSUKE | sl 0 11.09.26 | sl 0 20.07.26 | sl SP Aug 12.06.26 | sl 0 29.09.25 | sl 0 29.09.25/2 | sl 86 26.06.25 | sl 0 12.06.25 | sl 0 05.06.25 | SP5 sl 19.09.24 | SP5 sl 19.09.24/2 | SP4 sl 12.09.24 | SP4 sl 12.09.24/2 | SP4 sl 12.09.24/3 | SP3 sl 13.06.24 | SP3 sl 13.06.24/2 | SP2 sl 06.06.24 | sl 0 24.05.24 | sl 0 26.01.24 | sl 161 19.09.23 | sl ICF 3 15.06.23 | sl ICF 3 15.06.23/2 | sl ICF 1 01.06.23 | ICF SP 4 28.08.19 | sl 105 03.08.19 | Sp -1 13.06.19 | sl 109-2 31.07.15 | sl 109-2 31.07.15/2 | sl 109 30.07.15 | sl 109 30.07.15/2 |
| pořadí | 38. | 43. | 32. | 29. | 26. | 63. | 74. | 20. | 9. | 23. | 25. | 7. | 6. | 24. | 30. | 60. | 22. | 16. | 32. | 5. | 25. | 36. | 51. | 22. | 56. | 24. | 12. | 7. | 19. |
| odstup % | 9,6 | 8,1 | 9,7 | 4,9 | 14,4 | 78,9 | 71,2 | 5,4 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 29,5 | 70,3 | 0,0 | 7,1 | 12,1 | 60,4 | 27,7 | 0,0 | 80,6 | 44,1 | 17,6 | 10,2 | 23,3 |
| % poražených soupeřů | 53,8 | 46,8 | 58,1 | 61,6 | 13,8 | 13,9 | 8,8 | 76,5 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 72,7 | 73,2 | 55,7 | 87,9 | 36,8 | 22,2 | 10,7 | 85,5 | 6,8 | 20,7 | 79,2 | 79,3 | 65,4 |
| pořadí | 2015 | 2019 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 15.5 | 43.0 | 24.5 | 22.2 | 42.4 | 37.7 | 28.8 |
| medián | 12 | 51 | 25 | 22 | 29 | 38 | 25 |
| modus | 7 | 22 | 5 | 6 | 20 | 32 | 7 |
| počet závodů | 4 | 3 | 4 | 10 | 5 | 3 | 29 |
| průměrný odstup od vítěze % | 23,8 | 36,1 | 19,9 | 10,0 | 35,0 | 9,1 | 20,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 61,2 | 34,3 | 50,7 | 14,6 | 34,9 | 52,9 | 35,5 |
| počet jízd | 8 | 6 | 8 | 20 | 10 | 6 | 58 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 3 100,0% | 0 0,0% | 1 10,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 4 13,8% |
| čistých jízd | 4 50,0% | 4 66,7% | 6 75,0% | 14 70,0% | 6 60,0% | 3 50,0% | 37 63,8% |
| MUTO YUSUKE | sl 0 11.09.26 | sl 0 11.09.26/2 | sl 0 20.07.26 | sl SP Aug 12.06.26 | sl SP Aug 12.06.26/2 | sl 0 29.09.25 | sl 0 29.09.25/2 | sl 86 26.06.25 | sl 86 26.06.25/2 | sl 0 12.06.25 | sl 0 05.06.25 | SP2 sl 06.06.24 |
| pořadí | 72. | 72. | 48. | 45. | 45. | 64. | 64. | 39. | 39. | 48. | 41. | 12. |
| odstup % | 101,8 | 16,9 | 91,7 | 41,2 | 7,7 | 73,7 | 27,2 | 51,7 | 9,4 | 62,8 | 99,3 | 0,0 |
| % poražených soupeřů | 7,8 | 5,3 | 38,2 | 37,1 | 37,1 | 12,5 | 8,7 | 39,7 | 39,7 | 42,0 | 48,1 | --- |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 12.0 | 49.2 | 56.4 | 49.1 |
| medián | 12 | 41 | 48 | 45 |
| modus | 12 | 39 | 45 | 39 |
| počet závodů | 1 | 6 | 5 | 12 |
| průměrný odstup od vítěze % | 0,0 | 54,0 | 51,9 | 48,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 0,0 | 31,8 | 25,1 | 26,4 |
| počet jízd | 2 | 12 | 10 | 24 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 6 100,0% | 5 100,0% | 12 100,0% |
| čistých jízd | 2 100,0% | 12 100,0% | 10 100,0% | 24 100,0% |