MALÁ Magdaléna, 2007

Olomoucregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
10.07.2026
12.07.2026
0 ECA Junior cup - Krakow C1W slalom
-OPEN
1.   -
10.07.2026
12.07.2026
0 ECA Junior cup - Krakow C1W slalom
-OPENR2
3.   64.4468,3-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking C1W slalom 55.   97.6499,6-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking C1W slalom
S
48.   32.2460,3-
27.07.2025 0 ECA Junior Cup - slalom II C1W slalom
-U18
1.   -
27.07.2025 0 ECA Junior Cup - slalom II K1W slalom
-U18
5.   8.128,3-
27.07.2025 0 ECA Junior Cup - slalom II C1W slalom
-U18R2
3.   2.932,7-
27.07.2025 0 ECA Junior Cup - slalom II K1W slalom
-U18R2
3.   5.265,1-
02.08.2024
03.08.2024
106 ICF WorldRanking Race Praha USD Troja C1W slalom 26.   26.9425,7-
27.07.2024
28.07.2024
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava USD Čunovo C1W slalom
-U18
6.   19.4524,9-
27.07.2024
28.07.2024
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava USD Čunovo K1W slalom
-U18
7.   44.1859,5-
27.09.2015 157 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2W slalom 34.   147.40111,2OM
0
26.09.2015 156 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C2W slalom 36.   166.20124,2OM
0
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|102426|0|N

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 2/2 0

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2015
C2W0
Fotky nenalezeny.
0|102426|0|N

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 2/2 0

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2015
C2W0

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
3 8 4       15
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1W

MALÁ Magdalénasl 0
10.07.26
sl 0
10.07.26/2
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
sl 0
27.07.25
sl 0
27.07.25/2
sl 106
02.08.24
ECA Bratisla
27.07.24
pořadí3.1.48.55.3.1.26.6.
odstup %68,30,060,399,62,70,025,724,9
% poražených soupeřů---100,030,918,250,0100,046,828,6
pořadí202420252026celkem
průměr16.026.82.017.9
medián6313
modus6111
počet závodů2428
průměrný odstup od vítěze %25,340,734,135,2
průměrné % poražených soupeřů37,749,850,046,8
počet jízd48416
lepší 1. jízda2
100,0%
4
100,0%
1
50,0%
7
87,5%
čistých jízd1
25,0%
3
37,5%
2
50,0%
6
37,5%

Kategorie K1W

MALÁ Magdalénasl 0
27.07.25
sl 0
27.07.25/2
ECA Bratisla
27.07.24
pořadí3.5.7.
odstup %5,18,359,5
% poražených soupeřů75,050,045,5
pořadí20242025celkem
průměr7.04.05.0
medián735
modus733
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %59,56,724,3
průměrné % poražených soupeřů45,562,556,8
počet jízd246
lepší 1. jízda1
100,0%
2
100,0%
3
100,0%
čistých jízd1
50,0%
2
50,0%
3
50,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C2W

MALÁ Magdalénasl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
pořadí34.36.
odstup %111,2124,2
% poražených soupeřů------
pořadí2015celkem
průměr35.035.0
medián3434
modus3434
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %117,7117,7
průměrné % poražených soupeřů0,00,0
počet jízd88
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%