RUMANSKÝ Richard, 2005

KTK LMregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1M slalom
semifinal U-23
28.   57.0768,3-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1M slalom
heat U-23
28.   6.988,8-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1M slalom 137.   65.2076,6-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1M slalom
S
87.   10.5623,3-
20.07.2025 0 ECA Cup Race 2 K1M slalom
-OPEN
8.   6.948,1-
19.07.2025 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 K1M slalom
-OPEN
13.   56.1661,6-
19.09.2024
22.09.2024
136 ICF Světový pohár #5 K1M slalom
heat
64.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea MX1 slalom
cross
69.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea K1M slalom
heat
44.   -
02.08.2024
03.08.2024
106 ICF WorldRanking Race Praha USD Troja K1M slalom 49.   6.637,9-
02.08.2024
03.08.2024
106 ICF WorldRanking Race Praha USD Troja MX1 slalom     -
24.05.2024
26.05.2024
0 76. International Tatra Canoe Slalom K1M slalom 2.   3.243,3-
24.05.2024
26.05.2024
0 76. International Tatra Canoe Slalom MX1 slalom     -
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow K1M slalom
semifinal junior
26.   12.4014,7-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow K1M slalom
heat junior
16.   7.749,6-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow MX1 slalom
cross junior
29.   43.4977,0-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1M slalom
final junior
4.   1.411,6-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1M slalom
semifinal junior
11.   5.866,4-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1M slalom
heat junior
10.   5.286,5-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) MX1 slalom
cross junior
22.   49.2797,1-
25.09.2016 129 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
STANKO Filip
21. 2/ZM 46.1036,0OM
0
25.09.2016 129 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 53. 5/ZM 31.6032,9OM
0
24.09.2016 128 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
STANKO Filip
19. 1/ZM 46.8034,1OM
0
24.09.2016 128 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 60. 6/ZM 35.2032,7OM
0
08.05.2016 45 Slalom v Opavě USD Opava K1M slalom 29. 5/ZM 79.4081,8OM
0
07.05.2016 44 Slalom v Opavě na USD v Opavě K1M slalom 24. 4/ZM 81.1085,6OM
0
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|102427|0|N

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
STANKO Filip
2/2 0
 K1M 4/4 0

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2016
C2M0
K1M0
Fotky nenalezeny.
0|102427|0|N

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
STANKO Filip
2/2 0
 K1M 4/4 0

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2016
C2M0
K1M0

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
19   2       21
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

RUMANSKÝ Richardsl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
sl 100/2
20.07.25
sl 100
19.07.25
SP5 sl
19.09.24
SP4 sl
12.09.24
sl 106
02.08.24
sl 0
24.05.24
sl 157
15.08.23
sl 157
15.08.23/2
MEj 2023
20.07.23
MEj 2023
20.07.23/2
MEj 2023
20.07.23/3
pořadí24.28.87.137.8.13.34.14.49.2.16.26.10.11.4.
odstup %8,868,323,376,68,161,60,00,07,93,39,614,76,56,41,6
% poražených soupeřů70,96,944,210,566,742,9------64,498,767,435,971,065,576,9
pořadí2023202420252026celkem
průměr13.424.861.326.030.9
medián1114132416
modus428242
počet závodů544215
průměrný odstup od vítěze %7,72,842,438,519,8
průměrné % poražených soupeřů63,340,841,138,948,1
počet jízd1088430
lepší 1. jízda0
0,0%
1
25,0%
4
100,0%
0
0,0%
5
33,3%
čistých jízd8
80,0%
6
75,0%
4
50,0%
2
50,0%
20
66,7%

Kategorie MX1

RUMANSKÝ RichardSP4 sl
12.09.24
sl 157
15.08.23
MEj 2023
20.07.23
pořadí69.29.22.
odstup %0,077,097,1
% poražených soupeřů---63,648,8
pořadí20232024celkem
průměr25.569.040.0
medián226929
modus226922
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %87,10,058,0
průměrné % poražených soupeřů56,20,037,5
počet jízd426
lepší 1. jízda2
100,0%
1
100,0%
3
100,0%
čistých jízd4
100,0%
2
100,0%
6
100,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C2M

RUMANSKÝ Richardsl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
pořadí21.19.
odstup %36,034,1
% poražených soupeřů35,540,0
pořadí2016celkem
průměr20.020.0
medián1919
modus1919
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %35,035,0
průměrné % poražených soupeřů37,837,8
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

RUMANSKÝ Richardsl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 45
08.05.16
sl 44
07.05.16
pořadí53.60.29.24.
odstup %32,932,781,885,6
% poražených soupeřů44,739,824,336,1
pořadí2016celkem
průměr41.541.5
medián2929
modus2424
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %58,358,3
průměrné % poražených soupeřů36,236,2
počet jízd88
lepší 1. jízda2
50,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%