| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.07.2026 01.08.2026 |
0 WRR - Bratislava | C1M slalom | 23. | 82.52 | 87,6 | - | ||
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | FR slalom | 7. | 100.78 | 108,7 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | FR slalom | 5. | 47.60 | 51,2 | - | ||
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | C1M slalom _OP |
2. | 15.67 | 17,9 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | C1M slalom _OP |
2. | 14.67 | 15,9 | - | ||
| 24.08.2024 25.08.2024 |
0 ICF Mistrovství světa Masters | USD Krakow | C1M slalom | 7. | 7.08 | 8,0 | - | |
| 02.08.2024 03.08.2024 |
106 ICF WorldRanking Race Praha | USD Troja | C1M slalom | 80. | 25.02 | 27,8 | - | |
| 30.07.2017 | 107 Podřipský slalom v Roudnici | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom | 2. | 13.80 | 14,1 | OČ 0 |
|
| 29.07.2017 | 106 Podřipský slalom v Roudnici | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom | 3. | 21.80 | 24,1 | OČ 0 |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 7 |
| DANÍK Ladislav | sl 107 30.07.17 | sl 106 29.07.17 |
| pořadí | 2. | 3. |
| odstup % | 14,1 | 24,1 |
| % poražených soupeřů | 92,3 | 85,7 |
| pořadí | 2017 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 2.5 | 2.5 |
| medián | 2 | 2 |
| modus | 2 | 2 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 19,1 | 19,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 89,0 | 89,0 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 1 25,0% | 1 25,0% |
| DANÍK Ladislav | sl 0 31.07.26 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 | sl Krakow 24.08.24 | sl 106 02.08.24 |
| pořadí | 23. | 2. | 2. | 7. | 80. |
| odstup % | 87,6 | 17,9 | 15,9 | 8,0 | 27,8 |
| % poražených soupeřů | 31,3 | --- | --- | 80,0 | 16,8 |
| pořadí | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 43.5 | 9.0 | 22.8 |
| medián | 7 | 2 | 7 |
| modus | 7 | 2 | 2 |
| počet závodů | 2 | 3 | 5 |
| průměrný odstup od vítěze % | 17,9 | 40,5 | 31,4 |
| průměrné % poražených soupeřů | 48,4 | 10,4 | 25,6 |
| počet jízd | 4 | 6 | 10 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 3 100,0% | 3 60,0% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 4 66,7% | 4 40,0% |
| DANÍK Ladislav | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 |
| pořadí | 7. | 5. |
| odstup % | 108,7 | 51,2 |
| % poražených soupeřů | --- | 33,3 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 6.0 | 6.0 |
| medián | 5 | 5 |
| modus | 5 | 5 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 79,9 | 79,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 16,7 | 16,7 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 1 25,0% | 1 25,0% |