WEGMAN Martina, 1989

NZLregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City K1W slalom
heat
32.   7.868,8-
19.09.2024
22.09.2024
136 ICF Světový pohár #5 WX1 slalom
cross
29.   -
19.09.2024
22.09.2024
136 ICF Světový pohár #5 K1W slalom
semifinal
25.   -
19.09.2024
22.09.2024
136 ICF Světový pohár #5 K1W slalom
heat
25.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea WX1 slalom
cross
45.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea K1W slalom
semifinal
13.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea K1W slalom
heat
13.   -
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 K1W slalom
final
4.   -
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 WX1 slalom
cross
30.   -
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 K1W slalom
semifinal
4.   -
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 K1W slalom
heat
4.   -
06.06.2024
09.06.2024
70 ICF Světový pohár #2 K1W slalom
heat
45.   -
26.01.2024
28.01.2024
0 Oceania Canoe Slalom Championships K1W slalom 4.   6.896,8-
26.01.2024
28.01.2024
0 Oceania Canoe Slalom Championships K1W slalom
LX
9.   3.656,6-
05.10.2023
08.10.2023
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) K1W slalom
heat
18.   7.858,0-
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre K1W slalom
final
4.   -
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre K1W slalom
semifinal
4.   -
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre K1W slalom
heat
4.   -
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre WX1 slalom
cross
20.   17.0320,5-
31.08.2023
03.09.2023
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) USD La Seu d'Urgell K1W slalom
semifinal
11.   6.336,4-
31.08.2023
03.09.2023
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) USD La Seu d'Urgell K1W slalom
heat
2.   0.700,7-
31.08.2023
03.09.2023
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) USD La Seu d'Urgell WX1 slalom
cross
25.   0.230,4-
08.06.2023
11.06.2023
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja K1W slalom
semifinal
21.   10.6710,4-
08.06.2023
11.06.2023
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja K1W slalom
heat
20.   7.438,1-
08.06.2023
11.06.2023
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja WX1 slalom
cross
28.   4.526,2-
01.06.2023
04.06.2023
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) Augsburg K1W slalom
semifinal
15.   7.887,6-
01.06.2023
04.06.2023
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) Augsburg K1W slalom
heat
8.   3.453,5-
01.06.2023
04.06.2023
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) Augsburg WX1 slalom
cross
38.   10.9312,3-
24.09.2019
29.09.2019
WORLDCHAMPIONSHIPS La Seu d'Urgell USD La Seu d'Urgell K1W slalom 31. 22/ 12.6413,4-
07.09.2019
08.09.2019
125 2019 ICF Světový pohár ve vodním slalomu, Mistrovství světa v extrem slalomu, Praha-Troja Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja K1W slalom 23. 17/ 13.3913,2-
28.08.2019
01.09.2019
WORLD CUP 4 Markkleeberg USD Markkleeberg K1W slalom 17. 13/ 12.6413,3-
03.08.2019
04.08.2019
105 World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja USD Troja, Vodácká 8, Praha 7 Troja, 171 00 K1W slalom 19. 11/ 19.4019,5-
27.06.2019
30.06.2019
WORLD CUP 3 Tacen USD Tacen K1W slalom
LX
    -
27.06.2019
30.06.2019
WORLD CUP 3 Tacen USD Tacen K1W slalom 6.   4.965,3-
27.06.2019
30.06.2019
WORLD CUP 3 Tacen USD Tacen WCS slalom
LX
    -
20.06.2019
23.06.2019
WORLD CUP 2 Bratislava USD Bratislava K1W slalom 15. 10/ 11.7311,8-
30.05.2019
02.06.2019
EUROPEAN CHAMPIONSHIPS Pau Pau FRA K1W slalom 24. 15/ -
19.08.2018 120 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka K1W slalom 3.   7.488,0OČ
0
18.08.2018 119 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka K1W slalom     OČ
0
10.06.2018 76 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom     NKZ
0
09.06.2018 75 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom     NKZ
0
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|102595|0|N

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2018
K1W0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2018
K1W0
Fotky nenalezeny.
0|102595|0|N

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2018
K1W0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2018
K1W0

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
29           29
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1W

WEGMAN Martinasl 0
20.07.26
SP5 sl
19.09.24
SP5 sl
19.09.24/2
SP4 sl
12.09.24
SP4 sl
12.09.24/2
SP3 sl
13.06.24
SP3 sl
13.06.24/2
SP3 sl
13.06.24/3
SP2 sl
06.06.24
sl 0
26.01.24
sl 0
26.01.24/2
sl 162
05.10.23
sl 161
19.09.23
sl 161
19.09.23/2
sl 161
19.09.23/3
sl 158
31.08.23
sl 158
31.08.23/2
sl ICF 2
08.06.23
sl ICF 2
08.06.23/2
sl ICF 1
01.06.23
sl ICF 1
01.06.23/2
sl 125
07.09.19
ICF SP 4
28.08.19
sl 105
03.08.19
ICF SP 3
27.06.19
ICF SP 2
20.06.19
ME 2019
30.05.19
pořadí32.11.25.20.13.5.1.4.45.9.4.18.3.10.4.2.11.20.21.8.15.23.17.19.6.15.24.
odstup %8,80,00,00,00,00,00,00,00,06,66,88,00,00,00,00,76,48,110,43,57,613,213,319,55,311,80,0
% poražených soupeřů49,2------------------------69,289,366,096,269,066,796,865,552,531,081,151,762,163,679,388,172,042,5
pořadí2019202320242026celkem
průměr17.311.213.732.014.3
medián171093213
modus624324
počet závodů61010127
průměrný odstup od vítěze %10,54,51,38,84,8
průměrné % poražených soupeřů67,967,715,949,247,8
počet jízd122020254
lepší 1. jízda4
66,7%
0
0,0%
1
10,0%
0
0,0%
5
18,5%
čistých jízd3
25,0%
15
75,0%
13
65,0%
1
50,0%
32
59,3%

Kategorie WX1

WEGMAN MartinaSP5 sl
19.09.24
SP4 sl
12.09.24
SP3 sl
13.06.24
sl 161
19.09.23
sl 158
31.08.23
sl ICF 2
08.06.23
sl ICF 1
01.06.23
pořadí29.45.30.20.25.28.38.
odstup %0,00,00,020,50,46,212,3
% poražených soupeřů---------71,236,843,819,6
pořadí20232024celkem
průměr27.834.730.7
medián253029
modus202920
počet závodů437
průměrný odstup od vítěze %9,90,05,6
průměrné % poražených soupeřů42,90,024,5
počet jízd8614
lepší 1. jízda4
100,0%
3
100,0%
7
100,0%
čistých jízd8
100,0%
6
100,0%
14
100,0%