CASTRYCK Camille, 2003

Bretagneregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja WX1 slalom     -
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja C1W slalom 35.   53.1650,9-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja C1W slalom
S
4.   1.152,6-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow WX1 slalom
cross U-23
4.   18.4829,6-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow WX1 slalom
cross U-23 individual
15.   3.405,7-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking C1W slalom 16.   18.2918,7-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking C1W slalom
S
8.   7.1213,3-
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea WX1 slalom
cross
28.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea C1W slalom
heat
39.   -
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 C1W slalom
semifinal
21.   -
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 C1W slalom
heat
21.   -
06.06.2024
09.06.2024
70 ICF Světový pohár #2 C1W slalom
heat
37.   -
30.05.2024
02.06.2024
ICF Světový pohár #1 USD Augsburg C1W slalom
semifinal
15.   -
30.05.2024
02.06.2024
ICF Světový pohár #1 USD Augsburg C1W slalom
heat
15.   -
03.07.2019
07.07.2019
ME JUNIOR/U23 Liptovský Mikuláš C1W slalom
Jun
24.   41.3638,8-
19.08.2018 120 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka C1W slalom     OČ
0
19.08.2018 120 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka K1W slalom     OČ
0
18.08.2018 119 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka C1W slalom 4. 2/DM 15.1112,5OČ
0
18.08.2018 119 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka K1W slalom 6. 2/DM 15.6615,7OČ
0
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|102616|0|N

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 K1W 2/2 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2018
C1W0
K1W0
Fotky nenalezeny.
0|102616|0|N

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 K1W 2/2 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2018
C1W0
K1W0

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
1 12         13
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1W

CASTRYCK Camillesl 0
14.08.26
sl 0
14.08.26/2
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
SP4 sl
12.09.24
SP3 sl
13.06.24
SP3 sl
13.06.24/2
SP2 sl
06.06.24
SP1 sl
30.05.24
SP1 sl
30.05.24/2
MEj 2023
03.07.19
pořadí4.35.8.16.39.2.21.37.3.15.24.
odstup %2,650,913,318,70,00,00,00,00,00,038,8
% poražených soupeřů93,222,789,777,3------------------17,9
pořadí2019202420252026celkem
průměr24.019.512.019.518.5
medián24158416
modus242842
počet závodů162211
průměrný odstup od vítěze %38,80,016,026,811,3
průměrné % poražených soupeřů17,90,083,558,027,3
počet jízd2124422
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
2
100,0%
2
100,0%
5
45,5%
čistých jízd1
50,0%
8
66,7%
3
75,0%
2
50,0%
14
63,6%

Kategorie WX1

CASTRYCK Camillesl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
SP4 sl
12.09.24
pořadí4.15.28.
odstup %29,65,70,0
% poražených soupeřů93,870,8---
pořadí20242026celkem
průměr28.09.515.7
medián28415
modus2844
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %0,017,711,8
průměrné % poražených soupeřů0,082,354,9
počet jízd246
lepší 1. jízda1
100,0%
2
100,0%
3
100,0%
čistých jízd2
100,0%
4
100,0%
6
100,0%