| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom final U-23 |
1. | - | ||||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom final U-23 |
10. | 4.69 | 5,6 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom semifinal U-23 |
1. | 2.02 | 2,2 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom semifinal U-23 |
10. | 1.06 | 1,3 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom heat U-23 |
1. | - | ||||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat U-23 |
10. | 3.90 | 4,9 | - | ||
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | C1M slalom heat |
34. | 6.36 | 6,8 | - | |
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | C1M slalom final |
12. | 61.30 | 62,9 | - | ||
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | C1M slalom semifinal |
12. | 2.99 | 2,9 | - | ||
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | C1M slalom heat |
12. | 5.02 | 4,8 | - | ||
| 28.08.2025 31.08.2025 |
0 ICF Světový pohár #4 | C1M slalom final |
4. | 4.25 | 5,6 | - | ||
| 28.08.2025 31.08.2025 |
0 ICF Světový pohár #4 | C1M slalom heat |
4. | 3.67 | 4,8 | - | ||
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom final U23 |
8. | 5.21 | 5,8 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom semifinal U23 |
8. | 1.64 | 1,8 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom heat U23 |
8. | - | |||
| 26.06.2025 29.06.2025 |
86 ICF Světový pohár #3 | C1M slalom final |
2. | 0.03 | 0,0 | - | ||
| 26.06.2025 29.06.2025 |
86 ICF Světový pohár #3 | C1M slalom heat |
2. | - | ||||
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | C1M slalom final |
4. | 1.23 | 1,3 | - | ||
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | C1M slalom heat |
4. | 2.80 | 2,8 | - | ||
| 05.06.2025 08.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #1 | C1M slalom final |
11. | 7.16 | 8,2 | - | ||
| 05.06.2025 08.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #1 | C1M slalom heat |
11. | 3.54 | 4,0 | - | ||
| 14.05.2025 18.05.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy | C1M slalom final |
4. | 1.97 | 2,3 | - | ||
| 14.05.2025 18.05.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy | C1M slalom semifinal |
4. | 0.58 | 0,6 | - | ||
| 14.05.2025 18.05.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy | C1M slalom heat |
4. | 6.76 | 7,9 | - | ||
| 19.09.2024 22.09.2024 |
136 ICF Světový pohár #5 | C1M slalom final |
8. | - | ||||
| 19.09.2024 22.09.2024 |
136 ICF Světový pohár #5 | C1M slalom semifinal |
8. | - | ||||
| 19.09.2024 22.09.2024 |
136 ICF Světový pohár #5 | C1M slalom heat |
8. | - | ||||
| 12.09.2024 15.09.2024 |
133 ICF Světový pohár #4 | IT Ivrea | C1M slalom heat |
48. | - | |||
| 02.08.2024 03.08.2024 |
106 ICF WorldRanking Race Praha | USD Troja | C1M slalom | 3. | 1.51 | 1,7 | - | |
| 13.06.2024 16.06.2024 |
76 ICF Světový pohár #3 | C1M slalom semifinal |
22. | - | ||||
| 13.06.2024 16.06.2024 |
76 ICF Světový pohár #3 | C1M slalom heat |
22. | - | ||||
| 06.06.2024 09.06.2024 |
70 ICF Světový pohár #2 | C1M slalom final |
10. | - | ||||
| 06.06.2024 09.06.2024 |
70 ICF Světový pohár #2 | C1M slalom heat |
10. | - | ||||
| 30.05.2024 02.06.2024 |
ICF Světový pohár #1 | USD Augsburg | C1M slalom semifinal |
25. | - | |||
| 30.05.2024 02.06.2024 |
ICF Světový pohár #1 | USD Augsburg | C1M slalom heat |
25. | - | |||
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1M slalom final U23 |
5. | 3.97 | 4,4 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1M slalom semifinal U23 |
4. | 1.59 | 1,8 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1M slalom heat U23 |
3. | 1.44 | 1,7 | - | |
| 29.07.2023 30.07.2023 |
104 ICF World Ranking Race Praha | C1M slalom semifinal |
29. | 46.06 | 43,4 | - | ||
| 29.07.2023 30.07.2023 |
104 ICF World Ranking Race Praha | C1M slalom heat 1 |
6. | 2.63 | 2,7 | - | ||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | C1M slalom semifinal U23 |
12. | 10.62 | 11,4 | - | ||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | C1M slalom heat U23 |
2. | 1.65 | 2,0 | - | ||
| 15.06.2023 18.06.2023 |
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) | Tacen | C1M slalom semifinal |
14. | 8.51 | 9,4 | - | |
| 15.06.2023 18.06.2023 |
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) | Tacen | C1M slalom heat |
6. | - | |||
| 15.06.2023 18.06.2023 |
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) | Tacen | MX1 slalom cross |
14. | 8.67 | 9,6 | - | |
| 19.08.2018 | 120 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka | C1M slalom | OČ 0 |
|||||
| 19.08.2018 | 120 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka | K1M slalom | OČ 0 |
|||||
| 18.08.2018 | 119 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka | C1M slalom | 8. | 4/DM | 10.97 | 10,8 | OČ 0 |
|
| 18.08.2018 | 119 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka | K1M slalom | 24. | 6/DM | 17.67 | 20,5 | OČ 0 |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 42 | 46 |
| DEBLIQUY Mewen | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.06.26/3 | sl 0 29.09.25 | sl 0 04.09.25 | sl 0 04.09.25/2 | sl 0 04.09.25/3 | sl 0 28.08.25 | sl 0 28.08.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 0 08.07.25/3 | sl 86 26.06.25 | sl 86 26.06.25/2 | sl 0 12.06.25 | sl 0 12.06.25/2 | sl 0 05.06.25 | sl 0 05.06.25/2 | sl ME 14.05.25 | sl ME 14.05.25/2 | sl ME 14.05.25/3 | SP5 sl 19.09.24 | SP5 sl 19.09.24/2 | SP5 sl 19.09.24/3 | SP4 sl 12.09.24 | sl 106 02.08.24 | SP3 sl 13.06.24 | SP3 sl 13.06.24/2 | SP2 sl 06.06.24 | SP2 sl 06.06.24/2 | SP1 sl 30.05.24 | SP1 sl 30.05.24/2 | sl 157 15.08.23 | sl 157 15.08.23/2 | sl 157 15.08.23/3 | sl 104 29.07.23 | sl 104 29.07.23/2 | MEj 2023 20.07.23 | MEj 2023 20.07.23/2 | sl ICF 3 15.06.23 | sl ICF 3 15.06.23/2 |
| pořadí | 1. | 3. | 1. | 34. | 15. | 9. | 12. | 6. | 4. | 1. | 7. | 8. | 1. | 2. | 4. | 4. | 11. | 11. | 13. | 3. | 4. | 6. | 7. | 8. | 48. | 3. | 1. | 22. | 8. | 10. | 3. | 25. | 3. | 4. | 5. | 6. | 29. | 2. | 12. | 6. | 14. |
| odstup % | 0,0 | 2,2 | 0,0 | 6,8 | 4,8 | 2,9 | 62,9 | 4,8 | 5,6 | 0,0 | 1,8 | 5,8 | 0,0 | 0,0 | 2,8 | 1,3 | 4,0 | 8,2 | 7,9 | 0,6 | 2,3 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 1,7 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 1,7 | 1,8 | 4,4 | 2,7 | 43,4 | 2,0 | 11,4 | 0,0 | 9,4 |
| % poražených soupeřů | 100,0 | 93,1 | 100,0 | 45,0 | 67,4 | 72,4 | --- | 89,1 | 72,7 | 100,0 | 79,3 | 36,4 | 100,0 | 90,9 | 95,7 | 72,7 | 84,4 | 9,1 | 69,2 | 93,1 | 72,7 | --- | --- | --- | --- | 97,9 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 92,3 | 89,7 | 55,6 | 93,9 | --- | 92,9 | 42,1 | 73,7 | 55,2 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 9.0 | 12.8 | 8.3 | 1.7 | 9.2 |
| medián | 6 | 8 | 6 | 1 | 6 |
| modus | 6 | 3 | 4 | 1 | 1 |
| počet závodů | 9 | 11 | 18 | 3 | 41 |
| průměrný odstup od vítěze % | 8,5 | 0,2 | 6,8 | 0,7 | 5,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 66,2 | 8,9 | 69,5 | 97,7 | 54,5 |
| počet jízd | 18 | 22 | 36 | 6 | 82 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 12 66,7% | 16 72,7% | 27 75,0% | 6 100,0% | 61 74,4% |
| DEBLIQUY Mewen | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.06.26/3 |
| pořadí | 12. | 3. | 10. |
| odstup % | 4,9 | 1,3 | 5,6 |
| % poražených soupeřů | 86,1 | 93,1 | 25,0 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 8.3 | 8.3 |
| medián | 10 | 10 |
| modus | 3 | 3 |
| počet závodů | 3 | 3 |
| průměrný odstup od vítěze % | 3,9 | 3,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 68,1 | 68,1 |
| počet jízd | 6 | 6 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 4 66,7% | 4 66,7% |