| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | MX1 slalom cross individual |
62. | 8.31 | 18,1 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | MX1 slalom cross |
62. | 50.43 | 101,8 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | MX1 slalom cross |
2. | 1.31 | 2,2 | - | ||
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | MX1 slalom cross |
10. | 47.84 | 91,7 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | MX1 slalom cross individual |
15. | 2.12 | 3,3 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | MX1 slalom cross |
26. | 29.19 | 41,2 | - | |
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | MX1 slalom cross |
2. | 7.79 | 13,9 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | MX1 slalom cross individual |
12. | 2.85 | 5,6 | - | ||
| 19.08.2018 | 120 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka | K1M slalom | OČ 0 |
|||||
| 18.08.2018 | 119 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka | K1M slalom | 13. | 2/DM | 15.01 | 17,4 | OČ 0 |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 |
| HELLO Joris | sl 0 11.09.26 | sl 0 11.09.26/2 | sl 0 04.09.26 | sl 0 20.07.26 | sl SP Aug 12.06.26 | sl SP Aug 12.06.26/2 | sl 0 29.05.26 | sl 0 29.05.26/2 |
| pořadí | 62. | 62. | 2. | 10. | 26. | 15. | 2. | 12. |
| odstup % | 101,8 | 18,1 | 2,2 | 91,7 | 41,2 | 3,3 | 13,9 | 5,6 |
| % poražených soupeřů | 20,8 | 18,7 | 98,6 | 88,2 | 64,3 | 80,0 | 98,1 | 78,8 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 23.9 | 23.9 |
| medián | 12 | 12 |
| modus | 2 | 2 |
| počet závodů | 8 | 8 |
| průměrný odstup od vítěze % | 34,7 | 34,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 68,4 | 68,4 |
| počet jízd | 16 | 16 |
| lepší 1. jízda | 8 100,0% | 8 100,0% |
| čistých jízd | 16 100,0% | 16 100,0% |