| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom | 109. | 57.14 | 67,5 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1M slalom | 7. | 2.66 | 2,9 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom S |
25. | 3.87 | 10,8 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1M slalom S |
1. | - | |||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1M slalom final U23 |
1. | - | |||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1M slalom semifinal U23 |
1. | 4.79 | 5,3 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom semifinal U23 |
18. | 5.31 | 6,0 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1M slalom heat U23 |
1. | 3.01 | 3,6 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom heat U23 |
18. | 4.19 | 5,3 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom final U23 |
7. | 5.20 | 5,8 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom semifinal U23 |
7. | 0.53 | 0,6 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom heat U23 |
7. | 5.09 | 5,6 | - | |
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U18 |
3. | 3/DS | 1.18 | 1,2 | - |
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U18 |
25. | 25/DS | 51.72 | 53,8 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U18 |
2. | 2/DS | 4.31 | 4,0 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U18 |
2. | 2/DS | 0.58 | 0,5 | - |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1M slalom final junior |
9. | 60.08 | 69,0 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1M slalom semifinal junior |
1. | - | |||
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1M slalom heat junior |
8. | 7.05 | 8,2 | - | |
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | C1M slalom final junior |
2. | 0.60 | 0,6 | - | ||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | C1M slalom semifinal junior |
10. | 5.68 | 5,8 | - | ||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | C1M slalom heat junior |
11. | 9.57 | 11,2 | - | ||
| 19.08.2018 | 120 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka | K1M slalom | OČ 0 |
|||||
| 18.08.2018 | 119 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka | K1M slalom | 64. | 1/ZM | 36.31 | 42,1 | OČ 0 |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 16 | 23 |
| DEBLIQUY Elouan | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 30.07.25/3 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 0 08.07.25/3 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 | sl 157 15.08.23 | sl 157 15.08.23/2 | sl 157 15.08.23/3 | MEj 2023 20.07.23 | MEj 2023 20.07.23/2 | MEj 2023 20.07.23/3 |
| pořadí | 1. | 7. | 3. | 7. | 1. | 13. | 3. | 7. | 3. | 2. | 8. | 1. | 9. | 11. | 10. | 2. |
| odstup % | 0,0 | 2,9 | 3,6 | 5,3 | 0,0 | 5,6 | 0,6 | 5,8 | 1,2 | 4,0 | 8,2 | 0,0 | 69,0 | 11,2 | 5,8 | 0,6 |
| % poražených soupeřů | 100,0 | 92,4 | 94,4 | 79,3 | 100,0 | 79,7 | 93,1 | 45,5 | 88,2 | 94,1 | 74,1 | 100,0 | 11,1 | 47,4 | 52,6 | 88,9 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 6.8 | 2.5 | 5.7 | 4.0 | 5.5 |
| medián | 8 | 2 | 3 | 1 | 3 |
| modus | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 |
| počet závodů | 6 | 2 | 6 | 2 | 16 |
| průměrný odstup od vítěze % | 15,8 | 2,6 | 3,5 | 1,5 | 7,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 62,4 | 91,2 | 82,0 | 96,2 | 77,6 |
| počet jízd | 12 | 4 | 12 | 4 | 32 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 2 100,0% | 0 0,0% | 2 100,0% | 4 25,0% |
| čistých jízd | 8 66,7% | 2 50,0% | 9 75,0% | 2 50,0% | 21 65,6% |
| DEBLIQUY Elouan | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 |
| pořadí | 25. | 109. | 10. | 18. | 25. | 2. |
| odstup % | 10,8 | 67,5 | 5,3 | 6,0 | 53,8 | 0,5 |
| % poražených soupeřů | 81,3 | 12,9 | 84,2 | 41,4 | 46,7 | 97,8 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 13.5 | 14.0 | 67.0 | 31.5 |
| medián | 2 | 10 | 25 | 18 |
| modus | 2 | 10 | 25 | 25 |
| počet závodů | 2 | 2 | 2 | 6 |
| průměrný odstup od vítěze % | 27,2 | 5,7 | 39,1 | 24,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 72,3 | 62,8 | 47,1 | 60,7 |
| počet jízd | 4 | 4 | 4 | 12 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 0 0,0% | 2 100,0% | 4 66,7% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 3 75,0% | 2 50,0% | 7 58,3% |