| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom | 73. | 18.52 | 21,9 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | MX1 slalom | 41. | 5.25 | 10,1 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom S |
24. | 3.83 | 10,6 | - | |
| 31.07.2026 01.08.2026 |
0 WRR - Bratislava | K1M slalom | 5. | 5.21 | 5,9 | - | ||
| 28.08.2025 31.08.2025 |
0 ICF Světový pohár #4 | K1M slalom heat |
51. | 14.21 | 19,7 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom | 130. | 57.82 | 67,9 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | MX1 slalom | - | |||||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom S |
73. | 9.10 | 20,1 | - | ||
| 02.08.2024 03.08.2024 |
106 ICF WorldRanking Race Praha | USD Troja | K1M slalom | 20. | 7.56 | 9,0 | - | |
| 02.08.2024 03.08.2024 |
106 ICF WorldRanking Race Praha | USD Troja | MX1 slalom | - | ||||
| 13.06.2024 16.06.2024 |
76 ICF Světový pohár #3 | MX1 slalom cross |
43. | - | ||||
| 13.06.2024 16.06.2024 |
76 ICF Světový pohár #3 | K1M slalom heat |
62. | - | ||||
| 06.06.2024 09.06.2024 |
70 ICF Světový pohár #2 | MX1 slalom cross |
31. | - | ||||
| 30.05.2024 02.06.2024 |
ICF Světový pohár #1 | USD Augsburg | MX1 slalom cross |
18. | - | |||
| 05.10.2023 08.10.2023 |
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) | MX1 slalom cross |
15. | 37.74 | 60,6 | - | ||
| 19.09.2023 24.09.2023 |
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) | Lee Valley White Water Centre | MX1 slalom cross |
34. | 23.24 | 30,3 | - | |
| 15.06.2023 18.06.2023 |
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) | Tacen | K1M slalom semifinal |
19. | 9.11 | 10,6 | - | |
| 15.06.2023 18.06.2023 |
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) | Tacen | K1M slalom heat |
3. | 4.65 | 5,4 | - | |
| 08.06.2023 11.06.2023 |
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja | Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja | MX1 slalom cross |
26. | 43.45 | 76,8 | - | |
| 01.06.2023 04.06.2023 |
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) | Augsburg | MX1 slalom cross |
6. | 17.06 | 20,6 | - | |
| 24.09.2019 29.09.2019 |
WORLDCHAMPIONSHIPS La Seu d'Urgell | USD La Seu d'Urgell | K1M slalom | 32. | 26/ | 10.08 | 12,0 | - |
| 07.09.2019 08.09.2019 |
125 2019 ICF Světový pohár ve vodním slalomu, Mistrovství světa v extrem slalomu, Praha-Troja | Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja | K1M slalom | 48. | 40/ | 6.39 | 7,0 | - |
| 28.08.2019 01.09.2019 |
WORLD CUP 4 Markkleeberg | USD Markkleeberg | K1M slalom | 55. | 38/ | 65.55 | 74,7 | - |
| 03.08.2019 04.08.2019 |
105 World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja | USD Troja, Vodácká 8, Praha 7 Troja, 171 00 | K1M slalom | 12. | 11/ | 8.09 | 9,1 | - |
| 27.06.2019 30.06.2019 |
WORLD CUP 3 Tacen | USD Tacen | K1M slalom | 42. | 1.22 | 1,5 | - | |
| 20.06.2019 23.06.2019 |
WORLD CUP 2 Bratislava | USD Bratislava | K1M slalom | 17. | 14/ | 4.76 | 5,4 | - |
| 13.06.2019 16.06.2019 |
WORLD CUP 1 London | Lee Valley White Water Centre | K1M slalom | 42. | 32/ | 4.17 | 4,6 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 17 |
| MUNSCH Manuel | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 0 31.07.26 | sl 0 28.08.25 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | sl 106 02.08.24 | SP3 sl 13.06.24 | sl ICF 3 15.06.23 | sl ICF 3 15.06.23/2 | sl 125 07.09.19 | ICF SP 4 28.08.19 | sl 105 03.08.19 | ICF SP 3 27.06.19 | ICF SP 2 20.06.19 | Sp -1 13.06.19 |
| pořadí | 24. | 73. | 5. | 51. | 73. | 130. | 20. | 32. | 3. | 19. | 48. | 55. | 12. | 42. | 17. | 42. |
| odstup % | 10,6 | 21,9 | 5,9 | 19,7 | 20,1 | 67,9 | 9,0 | 0,0 | 5,4 | 10,6 | 7,0 | 74,7 | 9,1 | 1,5 | 5,4 | 4,6 |
| % poražených soupeřů | 82,0 | 41,9 | 92,2 | 16,7 | 53,2 | 15,1 | 85,9 | --- | 93,9 | 52,6 | 39,0 | 3,6 | 92,4 | 31,7 | 73,3 | 30,5 |
| pořadí | 2019 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 36.0 | 11.0 | 26.0 | 84.7 | 34.0 | 40.4 |
| medián | 42 | 3 | 20 | 73 | 24 | 32 |
| modus | 42 | 3 | 20 | 51 | 5 | 42 |
| počet závodů | 6 | 2 | 2 | 3 | 3 | 16 |
| průměrný odstup od vítěze % | 17,0 | 8,0 | 4,5 | 35,9 | 12,8 | 17,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 45,1 | 73,3 | 43,0 | 28,3 | 72,0 | 50,3 |
| počet jízd | 12 | 4 | 4 | 6 | 6 | 32 |
| lepší 1. jízda | 2 33,3% | 0 0,0% | 1 50,0% | 2 66,7% | 2 66,7% | 7 43,8% |
| čistých jízd | 5 41,7% | 4 100,0% | 2 50,0% | 2 33,3% | 3 50,0% | 16 50,0% |
| MUNSCH Manuel | sl 0 14.08.26 | SP3 sl 13.06.24 | SP2 sl 06.06.24 | SP1 sl 30.05.24 | sl 162 05.10.23 | sl 161 19.09.23 | sl ICF 2 08.06.23 | sl ICF 1 01.06.23 |
| pořadí | 41. | 43. | 31. | 18. | 15. | 34. | 26. | 6. |
| odstup % | 10,1 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 60,6 | 30,3 | 76,8 | 20,6 |
| % poražených soupeřů | 39,4 | --- | --- | --- | 74,5 | 66,3 | 64,3 | 92,1 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 20.3 | 30.7 | 41.0 | 26.8 |
| medián | 15 | 31 | 41 | 26 |
| modus | 6 | 18 | 41 | 6 |
| počet závodů | 4 | 3 | 1 | 8 |
| průměrný odstup od vítěze % | 47,1 | 0,0 | 10,1 | 24,8 |
| průměrné % poražených soupeřů | 74,3 | 0,0 | 39,4 | 42,1 |
| počet jízd | 8 | 6 | 2 | 16 |
| lepší 1. jízda | 4 100,0% | 3 100,0% | 1 100,0% | 8 100,0% |
| čistých jízd | 8 100,0% | 6 100,0% | 2 100,0% | 16 100,0% |