ROELLER Tillmann, 2001

GERregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1M slalom 61.   13.6716,2-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja MX1 slalom     -
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1M slalom
S
51.   6.1817,2-
31.07.2026
01.08.2026
0 WRR - Bratislava K1M slalom 37.   54.8861,9-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith MX1 slalom
cross
28.   42.4173,7-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith MX1 slalom
cross individual
38.   5.8110,5-
04.09.2025
07.09.2025
0 ICF Světový pohár #5 Final MX1 slalom
cross
3.   10.9716,1-
04.09.2025
07.09.2025
0 ICF Světový pohár #5 Final MX1 slalom
cross individual
12.   1.882,9-
28.08.2025
31.08.2025
0 ICF Světový pohár #4 MX1 slalom
cross individual
34.   5.1510,2-
28.08.2025
31.08.2025
0 ICF Světový pohár #4 MX1 slalom
cross
34.   41.7171,6-
26.06.2025
29.06.2025
86 ICF Světový pohár #3 MX1 slalom
cross
12.   34.0951,7-
26.06.2025
29.06.2025
86 ICF Světový pohár #3 MX1 slalom
cross individual
28.   3.746,1-
12.06.2025
15.06.2025
0 ICF Světový pohár #2 MX1 slalom
cross
34.   38.5662,8-
05.06.2025
08.06.2025
0 ICF Světový pohár #1 MX1 slalom
cross
34.   49.8399,3-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy MX1 slalom
cross individual
31.   3.927,3-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy MX1 slalom
cross
32.   45.6984,1-
19.09.2024
22.09.2024
136 ICF Světový pohár #5 MX1 slalom
cross
33.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea MX1 slalom
cross
33.   -
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 MX1 slalom
cross
42.   -
06.06.2024
09.06.2024
70 ICF Světový pohár #2 MX1 slalom
cross
2.   -
30.05.2024
02.06.2024
ICF Světový pohár #1 USD Augsburg MX1 slalom
cross
21.   -
03.08.2019
04.08.2019
105 World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja USD Troja, Vodácká 8, Praha 7 Troja, 171 00 K1M slalom 27. 5/DS -
03.07.2019
07.07.2019
ME JUNIOR/U23 Liptovský Mikuláš K1M slalom
Jun
49.   60.3367,3-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|102743|0|N
Fotky nenalezeny.
0|102743|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
5           5
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

ROELLER Tillmannsl 0
14.08.26
sl 0
14.08.26/2
sl 0
31.07.26
sl 105
03.08.19
MEj 2023
03.07.19
pořadí51.61.37.27.49.
odstup %17,216,261,90,067,3
% poražených soupeřů60,951,629,482,118,6
pořadí20192026celkem
průměr38.049.745.0
medián275149
modus273727
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %33,631,732,5
průměrné % poražených soupeřů50,447,348,5
počet jízd4610
lepší 1. jízda1
50,0%
3
100,0%
4
80,0%
čistých jízd3
75,0%
2
33,3%
5
50,0%

Kategorie MX1

ROELLER Tillmannsl 0
29.09.25
sl 0
29.09.25/2
sl 0
04.09.25
sl 0
04.09.25/2
sl 0
28.08.25
sl 0
28.08.25/2
sl 86
26.06.25
sl 86
26.06.25/2
sl 0
12.06.25
sl 0
05.06.25
sl ME
14.05.25
sl ME
14.05.25/2
SP5 sl
19.09.24
SP4 sl
12.09.24
SP3 sl
13.06.24
SP2 sl
06.06.24
SP1 sl
30.05.24
pořadí28.38.3.12.34.34.12.28.34.34.31.32.33.33.42.2.21.
odstup %73,710,516,12,971,610,251,76,162,899,37,384,10,00,00,00,00,0
% poražených soupeřů62,546,496,379,638,938,982,557,159,357,141,239,2---------------
pořadí20242025celkem
průměr26.226.726.5
medián333132
modus333434
počet závodů51217
průměrný odstup od vítěze %0,041,429,2
průměrné % poražených soupeřů0,058,341,1
počet jízd102434
lepší 1. jízda5
100,0%
12
100,0%
17
100,0%
čistých jízd10
100,0%
24
100,0%
34
100,0%