| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom | 53. | 11.87 | 14,0 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom S |
69. | 8.14 | 22,6 | - | |
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom | 108. | 21.94 | 25,8 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1M slalom | - | |||||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom S |
- | |||||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1M slalom S |
- | |||||
| 03.08.2019 04.08.2019 |
105 World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja | USD Troja, Vodácká 8, Praha 7 Troja, 171 00 | K1M slalom | 79. | 27/DS | 4.69 | 5,3 | - |
| 03.08.2019 04.08.2019 |
105 World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja | USD Troja, Vodácká 8, Praha 7 Troja, 171 00 | C1M slalom | 62. | 16/DS | 21.71 | 22,4 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 1 | 5 |
| LIDSTROEM Yann | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 105 15.08.25 | sl 105 03.08.19 |
| pořadí | 69. | 53. | 108. | 79. |
| odstup % | 22,6 | 14,0 | 25,8 | 5,3 |
| % poražených soupeřů | 46,9 | 58,1 | 29,6 | 46,2 |
| pořadí | 2019 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 79.0 | 108.0 | 61.0 | 77.3 |
| medián | 79 | 108 | 53 | 69 |
| modus | 79 | 108 | 53 | 53 |
| počet závodů | 1 | 1 | 2 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 5,3 | 25,8 | 18,3 | 16,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 46,2 | 29,6 | 52,5 | 45,2 |
| počet jízd | 2 | 2 | 4 | 8 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 1 100,0% | 2 100,0% | 3 75,0% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 75,0% | 3 37,5% |