MAYER Thomas, 2003

GBRregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow MX1 slalom
cross U-23
3.   6.2511,4-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow MX1 slalom
cross U-23 individual
17.   2.624,9-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1M slalom
semifinal U-23
25.   9.5411,4-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1M slalom
heat U-23
25.   4.605,8-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1M slalom 74.   13.5615,9-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1M slalom
S
37.   5.9613,2-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO MX1 slalom
cross U23
27.   54.69120,7-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1M slalom
semifinal U23
30.   105.94119,5-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO MX1 slalom
cross U23 individual
12.   1.252,9-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1M slalom
heat U23
30.   5.046,4-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie MX1 slalom
cross U23
10.   47.8391,7-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie MX1 slalom
cross U23 individual
20.   2.314,6-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1M slalom
heat U23
39.   9.1310,9-
29.07.2023
30.07.2023
104 ICF World Ranking Race Praha K1M slalom
heat 1
110.   60.5066,7-
29.07.2023
30.07.2023
104 ICF World Ranking Race Praha K1M slalom
heat 2
78.   67.2272,5-
03.08.2019
04.08.2019
105 World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja USD Troja, Vodácká 8, Praha 7 Troja, 171 00 K1M slalom 87. 12/DM 7.308,2-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|102775|0|N
Fotky nenalezeny.
0|102775|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
10           10
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

MAYER Thomassl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
08.07.25
sl 104
29.07.23
sl 104
29.07.23/2
sl 105
03.08.19
pořadí16.25.37.74.19.30.39.78.110.87.
odstup %5,811,413,215,96,4119,510,972,566,78,2
% poražených soupeřů81,017,276,652,068,4---55,824,518,740,7
pořadí2019202320252026celkem
průměr87.094.039.820.551.5
medián8778371637
modus8778191616
počet závodů125210
průměrný odstup od vítěze %8,269,633,28,633,1
průměrné % poražených soupeřů40,721,650,649,143,5
počet jízd2410420
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
2
40,0%
0
0,0%
2
20,0%
čistých jízd0
0,0%
2
50,0%
7
70,0%
2
50,0%
11
55,0%

Kategorie MX1

MAYER Thomassl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
pořadí3.17.27.12.10.20.
odstup %11,44,9120,72,991,74,6
% poražených soupeřů97,478,940,975,089,277,1
pořadí20252026celkem
průměr17.310.014.8
medián12312
modus1033
počet závodů426
průměrný odstup od vítěze %55,08,139,4
průměrné % poražených soupeřů70,688,276,4
počet jízd8412
lepší 1. jízda4
100,0%
2
100,0%
6
100,0%
čistých jízd8
100,0%
4
100,0%
12
100,0%