| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1M slalom | 62. | 16.55 | 18,1 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1M slalom S |
42. | 4.86 | 12,1 | - | |
| 31.07.2026 01.08.2026 |
0 WRR - Bratislava | C1M slalom | 17. | 27.57 | 29,3 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1M slalom | 90. | 64.59 | 71,1 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1M slalom S |
63. | 10.61 | 21,4 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1M slalom semifinal U23 |
16. | 8.37 | 9,3 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1M slalom heat U23 |
16. | 8.18 | 9,9 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom heat U23 |
55. | 57.97 | 63,9 | - | |
| 02.08.2024 03.08.2024 |
106 ICF WorldRanking Race Praha | USD Troja | C1M slalom | 92. | 63.85 | 70,9 | - | |
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | C1M slalom -OPEN |
14. | 19.52 | 29,8 | - | |
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -OPEN |
5. | 3/U23 | 5.86 | 5,8 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -OPEN |
4. | 4/U23 | 24.06 | 21,9 | - |
| 29.07.2023 30.07.2023 |
104 ICF World Ranking Race Praha | C1M slalom heat 1 |
43. | 17.40 | 17,9 | - | ||
| 29.07.2023 30.07.2023 |
104 ICF World Ranking Race Praha | C1M slalom heat 2 |
41. | 30.07 | 30,0 | - | ||
| 03.08.2019 04.08.2019 |
105 World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja | USD Troja, Vodácká 8, Praha 7 Troja, 171 00 | K1M slalom | 111. | 25/DM | 26.06 | 29,3 | - |
| 03.08.2019 04.08.2019 |
105 World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja | USD Troja, Vodácká 8, Praha 7 Troja, 171 00 | C1M slalom | 76. | 14/DM | 76.63 | 79,1 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 15 | 16 |
| SMITH Philip | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 0 31.07.26 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 106 02.08.24 | ECA Bratisla 27.07.24 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 | sl 104 29.07.23 | sl 104 29.07.23/2 | sl 105 03.08.19 |
| pořadí | 42. | 62. | 17. | 63. | 90. | 18. | 16. | 55. | 92. | 14. | 5. | 4. | 41. | 43. | 76. |
| odstup % | 12,1 | 18,1 | 29,3 | 21,4 | 71,1 | 9,9 | 9,3 | 63,9 | 70,9 | 29,8 | 5,8 | 21,9 | 30,0 | 17,9 | 79,1 |
| % poražených soupeřů | 48,8 | 22,8 | 50,0 | 37,4 | 9,2 | 52,8 | 48,3 | 8,5 | 4,2 | 27,8 | 60,0 | 70,0 | 34,4 | 48,8 | 1,3 |
| pořadí | 2019 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 76.0 | 42.0 | 28.8 | 48.4 | 40.3 | 42.5 |
| medián | 76 | 41 | 5 | 55 | 42 | 42 |
| modus | 76 | 41 | 4 | 16 | 17 | 4 |
| počet závodů | 1 | 2 | 4 | 5 | 3 | 15 |
| průměrný odstup od vítěze % | 79,1 | 23,9 | 32,1 | 35,1 | 19,8 | 32,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 1,3 | 41,6 | 40,5 | 31,2 | 40,5 | 35,0 |
| počet jízd | 2 | 4 | 8 | 10 | 6 | 30 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 0 0,0% | 3 75,0% | 2 40,0% | 3 100,0% | 9 60,0% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 2 50,0% | 2 25,0% | 6 60,0% | 2 33,3% | 12 40,0% |