| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross junior individual |
51. | 7.91 | 14,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross junior |
51. | 32.10 | 47,3 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom heat junior |
24. | 10.15 | 12,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat junior |
67. | 34.41 | 42,6 | - | ||
| 03.08.2019 04.08.2019 |
105 World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja | USD Troja, Vodácká 8, Praha 7 Troja, 171 00 | K1M slalom | 137. | 46/DS | 67.44 | 75,9 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | 1 | 3 |
| YAKIMOVICH Yahor | sl 0 30.06.26 | sl 105 03.08.19 |
| pořadí | 67. | 137. |
| odstup % | 42,6 | 75,9 |
| % poražených soupeřů | 27,5 | 6,2 |
| pořadí | 2019 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 137.0 | 67.0 | 102.0 |
| medián | 137 | 67 | 67 |
| modus | 137 | 67 | 67 |
| počet závodů | 1 | 1 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 75,9 | 42,6 | 59,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 6,2 | 27,5 | 16,9 |
| počet jízd | 2 | 2 | 4 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 1 50,0% | 1 25,0% |
| YAKIMOVICH Yahor | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 |
| pořadí | 51. | 51. |
| odstup % | 47,3 | 14,1 |
| % poražených soupeřů | 39,8 | 39,8 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 51.0 | 51.0 |
| medián | 51 | 51 |
| modus | 51 | 51 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 30,7 | 30,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 39,8 | 39,8 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 4 100,0% |