| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | C1W slalom heat |
36. | 19.05 | 18,9 | - | ||
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | C1W slalom heat |
40. | 15.83 | 17,0 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | C1W slalom heat |
44. | 69.75 | 63,7 | - | |
| 26.01.2024 28.01.2024 |
0 Oceania Canoe Slalom Championships | C1W slalom | 14. | 45.07 | 42,3 | - | ||
| 19.09.2023 24.09.2023 |
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) | Lee Valley White Water Centre | C1W slalom heat |
40. | - | |||
| 15.06.2023 18.06.2023 |
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) | Tacen | C1W slalom heat |
13. | 26.72 | 26,5 | - | |
| 03.08.2019 04.08.2019 |
105 World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja | USD Troja, Vodácká 8, Praha 7 Troja, 171 00 | K1W slalom | 32. | 22/U23 | 6.36 | 6,4 | - |
| 03.08.2019 04.08.2019 |
105 World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja | USD Troja, Vodácká 8, Praha 7 Troja, 171 00 | C1W slalom | 16. | 11/U23 | 54.26 | 55,0 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 8 |
| OKAZAKI Haruka | sl 0 11.09.26 | sl 0 20.07.26 | sl SP Aug 12.06.26 | sl 0 26.01.24 | sl 161 19.09.23 | sl ICF 3 15.06.23 | sl 105 03.08.19 |
| pořadí | 36. | 40. | 44. | 14. | 20. | 13. | 16. |
| odstup % | 18,9 | 17,0 | 63,7 | 42,3 | 0,0 | 26,5 | 55,0 |
| % poražených soupeřů | 31,4 | 27,8 | 18,9 | 45,8 | 40,6 | 36,8 | 46,4 |
| pořadí | 2019 | 2023 | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 16.0 | 16.5 | 14.0 | 40.0 | 26.1 |
| medián | 16 | 13 | 14 | 40 | 20 |
| modus | 16 | 13 | 14 | 36 | 13 |
| počet závodů | 1 | 2 | 1 | 3 | 7 |
| průměrný odstup od vítěze % | 55,0 | 13,3 | 42,3 | 33,2 | 31,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 46,4 | 38,7 | 45,8 | 26,0 | 35,4 |
| počet jízd | 2 | 4 | 2 | 6 | 14 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 3 75,0% | 0 0,0% | 4 66,7% | 7 50,0% |