| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | WX1 slalom cross individual |
6. | 2.08 | 4,1 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | K1W slalom final |
11. | 9.24 | 9,9 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | WX1 slalom cross |
12. | 45.43 | 83,3 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | K1W slalom semifinal |
11. | 3.28 | 3,5 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | K1W slalom heat |
11. | 5.52 | 5,7 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | WX1 slalom cross individual |
1. | - | ||||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | WX1 slalom cross |
3. | 9.15 | 14,9 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | K1W slalom final |
11. | 24.80 | 24,1 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | K1W slalom heat |
11. | 0.50 | 0,5 | - | ||
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | WX1 slalom cross |
5. | 43.61 | 77,4 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | K1W slalom heat |
58. | 54.06 | 60,5 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | WX1 slalom cross |
6. | 14.33 | 19,8 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | WX1 slalom cross individual |
12. | 1.88 | 2,7 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | K1W slalom heat |
48. | 60.80 | 59,3 | - | |
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | WX1 slalom cross individual |
18. | 7.32 | 13,1 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | WX1 slalom cross |
30. | 32.66 | 48,5 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | K1W slalom heat |
13. | 3.56 | 4,1 | - | ||
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | WX1 slalom cross individual |
27. | 7.11 | 11,5 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | WX1 slalom cross |
31. | 34.68 | 53,1 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | K1W slalom semifinal |
18. | 7.24 | 7,0 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | K1W slalom heat |
18. | 1.80 | 1,9 | - | |
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | WX1 slalom cross individual |
1. | - | ||||
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | K1W slalom final |
3. | 3.46 | 3,3 | - | ||
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | WX1 slalom cross |
3. | 19.10 | 27,3 | - | ||
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | K1W slalom semifinal |
3. | 0.57 | 0,5 | - | ||
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | K1W slalom heat |
3. | 19.65 | 18,4 | - | ||
| 28.08.2025 31.08.2025 |
0 ICF Světový pohár #4 | WX1 slalom cross individual |
6. | 1.91 | 3,4 | - | ||
| 28.08.2025 31.08.2025 |
0 ICF Světový pohár #4 | K1W slalom final |
7. | 6.86 | 8,7 | - | ||
| 28.08.2025 31.08.2025 |
0 ICF Světový pohár #4 | WX1 slalom cross |
26. | 35.26 | 54,5 | - | ||
| 28.08.2025 31.08.2025 |
0 ICF Světový pohár #4 | K1W slalom heat |
7. | 4.86 | 6,0 | - | ||
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | WX1 slalom cross U23 |
2. | 1.55 | 2,5 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1W slalom final U23 |
3. | 0.66 | 0,7 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | WX1 slalom cross U23 individual |
7. | 1.39 | 2,5 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1W slalom semifinal U23 |
3. | 5.26 | 5,5 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1W slalom heat U23 |
3. | 5.22 | 5,5 | - | |
| 26.06.2025 29.06.2025 |
86 ICF Světový pohár #3 | K1W slalom final |
3. | 2.02 | 2,1 | - | ||
| 26.06.2025 29.06.2025 |
86 ICF Světový pohár #3 | K1W slalom heat |
3. | 5.95 | 6,0 | - | ||
| 26.06.2025 29.06.2025 |
86 ICF Světový pohár #3 | WX1 slalom cross |
9. | 4.42 | 6,1 | - | ||
| 26.06.2025 29.06.2025 |
86 ICF Světový pohár #3 | WX1 slalom cross individual |
16. | 3.80 | 5,7 | - | ||
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | K1W slalom final |
3. | 1.88 | 1,8 | - | ||
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | K1W slalom heat |
3. | 2.75 | 2,6 | - | ||
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | WX1 slalom cross individual |
18. | 4.27 | 7,4 | - | ||
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | WX1 slalom cross |
28. | 36.04 | 56,4 | - | ||
| 05.06.2025 08.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #1 | WX1 slalom cross |
6. | 0.93 | 1,7 | - | ||
| 05.06.2025 08.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #1 | K1W slalom heat |
21. | 12.89 | 13,5 | - | ||
| 14.05.2025 18.05.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy | K1W slalom semifinal |
16. | 6.69 | 7,2 | - | ||
| 14.05.2025 18.05.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy | K1W slalom heat |
16. | 4.47 | 4,9 | - | ||
| 14.05.2025 18.05.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy | WX1 slalom cross |
37. | 40.23 | 67,3 | - | ||
| 14.05.2025 18.05.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy | WX1 slalom cross individual |
37. | 1.92 | 3,3 | - | ||
| 19.09.2024 22.09.2024 |
136 ICF Světový pohár #5 | K1W slalom semifinal |
30. | - | ||||
| 19.09.2024 22.09.2024 |
136 ICF Světový pohár #5 | K1W slalom heat |
30. | - | ||||
| 12.09.2024 15.09.2024 |
133 ICF Světový pohár #4 | IT Ivrea | K1W slalom semifinal |
28. | - | |||
| 12.09.2024 15.09.2024 |
133 ICF Světový pohár #4 | IT Ivrea | K1W slalom heat |
28. | - | |||
| 13.06.2024 16.06.2024 |
76 ICF Světový pohár #3 | K1W slalom final |
8. | - | ||||
| 13.06.2024 16.06.2024 |
76 ICF Světový pohár #3 | K1W slalom semifinal |
8. | - | ||||
| 13.06.2024 16.06.2024 |
76 ICF Světový pohár #3 | K1W slalom heat |
8. | - | ||||
| 06.06.2024 09.06.2024 |
70 ICF Světový pohár #2 | WX1 slalom cross |
9. | - | ||||
| 06.06.2024 09.06.2024 |
70 ICF Světový pohár #2 | K1W slalom heat |
20. | - | ||||
| 30.05.2024 02.06.2024 |
ICF Světový pohár #1 | USD Augsburg | K1W slalom semifinal |
30. | - | |||
| 30.05.2024 02.06.2024 |
ICF Světový pohár #1 | USD Augsburg | K1W slalom heat |
30. | - | |||
| 31.08.2023 03.09.2023 |
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) | USD La Seu d'Urgell | K1W slalom final |
9. | 14.77 | 14,9 | - | |
| 31.08.2023 03.09.2023 |
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) | USD La Seu d'Urgell | K1W slalom semifinal |
8. | 5.20 | 5,2 | - | |
| 31.08.2023 03.09.2023 |
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) | USD La Seu d'Urgell | K1W slalom heat |
8. | 4.65 | 4,5 | - | |
| 31.08.2023 03.09.2023 |
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) | USD La Seu d'Urgell | WX1 slalom cross |
23. | 41.88 | 72,1 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1W slalom semifinal U23 |
17. | 8.53 | 9,1 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1W slalom heat U23 |
14. | 9.43 | 10,2 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | WX1 slalom cross U23 |
17. | 37.03 | 58,8 | - | |
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | K1W slalom final U23 |
5. | 2.55 | 2,6 | - | ||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | K1W slalom final |
5. | 2.55 | 2,6 | - | ||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | K1W slalom semifinal U23 |
10. | 6.95 | 7,0 | - | ||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | K1W slalom semifinal |
10. | 6.95 | 7,0 | - | ||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | K1W slalom heat |
2. | 1.35 | 1,5 | - | ||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | K1W slalom heat U23 |
2. | - | ||||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | WX1 slalom cross U23 |
10. | 47.34 | 89,9 | - | ||
| 15.06.2023 18.06.2023 |
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) | Tacen | K1W slalom semifinal |
21. | 11.73 | 11,8 | - | |
| 15.06.2023 18.06.2023 |
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) | Tacen | K1W slalom heat |
16. | 2.13 | 2,1 | - | |
| 15.06.2023 18.06.2023 |
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) | Tacen | WX1 slalom cross |
15. | - | |||
| 01.06.2023 04.06.2023 |
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) | Augsburg | K1W slalom semifinal |
21. | 11.61 | 11,2 | - | |
| 01.06.2023 04.06.2023 |
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) | Augsburg | K1W slalom heat |
8. | 4.80 | 4,8 | - | |
| 01.06.2023 04.06.2023 |
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) | Augsburg | WX1 slalom cross |
45. | 10.93 | 12,3 | - | |
| 03.08.2019 04.08.2019 |
105 World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja | USD Troja, Vodácká 8, Praha 7 Troja, 171 00 | K1W slalom | 37. | 12/DS | 8.54 | 8,6 | - |
| 03.07.2019 07.07.2019 |
ME JUNIOR/U23 | Liptovský Mikuláš | K1W slalom Jun |
20. | 18.53 | 17,5 | - | |
| 27.06.2019 30.06.2019 |
WORLD CUP 3 Tacen | USD Tacen | K1W slalom | 38. | 24.17 | 25,7 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 53 | 53 |
| LEAVER Lois | sl 0 11.09.26 | sl 0 11.09.26/2 | sl 0 11.09.26/3 | sl 0 04.09.26 | sl 0 04.09.26/2 | sl 0 20.07.26 | sl SP Aug 12.06.26 | sl 0 29.05.26 | sl 0 29.09.25 | sl 0 29.09.25/2 | sl 0 04.09.25 | sl 0 04.09.25/2 | sl 0 04.09.25/3 | sl 0 28.08.25 | sl 0 28.08.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 0 08.07.25/3 | sl 86 26.06.25 | sl 86 26.06.25/2 | sl 0 12.06.25 | sl 0 12.06.25/2 | sl 0 05.06.25 | sl ME 14.05.25 | sl ME 14.05.25/2 | SP5 sl 19.09.24 | SP5 sl 19.09.24/2 | SP4 sl 12.09.24 | SP4 sl 12.09.24/2 | SP3 sl 13.06.24 | SP3 sl 13.06.24/2 | SP3 sl 13.06.24/3 | SP2 sl 06.06.24 | SP1 sl 30.05.24 | SP1 sl 30.05.24/2 | sl 158 31.08.23 | sl 158 31.08.23/2 | sl 158 31.08.23/3 | sl 157 15.08.23 | sl 157 15.08.23/2 | MEj 2023 20.07.23 | MEj 2023 20.07.23/2 | MEj 2023 20.07.23/3 | MEj 2023 20.07.23/4 | MEj 2023 20.07.23/5 | MEj 2023 20.07.23/6 | sl ICF 3 15.06.23 | sl ICF 3 15.06.23/2 | sl ICF 1 01.06.23 | sl ICF 1 01.06.23/2 | sl 105 03.08.19 | MEj 2023 03.07.19 | ICF SP 3 27.06.19 |
| pořadí | 19. | 10. | 11. | 2. | 11. | 58. | 48. | 13. | 4. | 18. | 28. | 2. | 3. | 11. | 7. | 13. | 5. | 3. | 9. | 3. | 6. | 3. | 21. | 10. | 16. | 3. | 30. | 4. | 28. | 4. | 8. | 8. | 20. | 9. | 30. | 8. | 8. | 9. | 14. | 17. | 2. | 10. | 5. | 2. | 10. | 5. | 16. | 21. | 8. | 21. | 37. | 20. | 38. |
| odstup % | 5,7 | 3,5 | 9,9 | 0,5 | 24,1 | 60,5 | 59,3 | 4,1 | 1,9 | 7,0 | 18,4 | 0,5 | 3,3 | 6,0 | 8,7 | 5,5 | 5,5 | 0,7 | 6,0 | 2,1 | 2,6 | 1,8 | 13,5 | 4,9 | 7,2 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 4,5 | 5,2 | 14,9 | 10,2 | 9,1 | 1,5 | 7,0 | 2,6 | 0,0 | 7,0 | 2,6 | 2,1 | 11,8 | 4,8 | 11,2 | 8,6 | 17,5 | 25,7 |
| % poražených soupeřů | 69,5 | 69,0 | 9,1 | 98,1 | 9,1 | 6,6 | 11,3 | 70,7 | 94,2 | 41,4 | 37,2 | 96,4 | 81,8 | 76,2 | 45,5 | 77,4 | 86,2 | 81,8 | 81,0 | 81,8 | 89,8 | 83,3 | 59,2 | 76,9 | 48,3 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 77,4 | 75,9 | 11,1 | 45,8 | 44,8 | 95,0 | 52,6 | 55,6 | 97,1 | 52,6 | 55,6 | 31,8 | 28,6 | 81,1 | 31,0 | 58,6 | 51,3 | 11,9 |
| pořadí | 2019 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 31.7 | 10.4 | 14.4 | 9.5 | 21.5 | 13.8 |
| medián | 37 | 9 | 8 | 7 | 11 | 10 |
| modus | 20 | 8 | 4 | 3 | 11 | 3 |
| počet závodů | 3 | 15 | 10 | 17 | 8 | 53 |
| průměrný odstup od vítěze % | 17,3 | 6,3 | 0,0 | 5,6 | 20,9 | 7,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 40,6 | 55,7 | 0,0 | 72,8 | 42,9 | 47,9 |
| počet jízd | 6 | 30 | 20 | 34 | 16 | 106 |
| lepší 1. jízda | 3 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 5,7% |
| čistých jízd | 1 16,7% | 19 63,3% | 13 65,0% | 22 64,7% | 10 62,5% | 65 61,3% |
| LEAVER Lois | sl 0 11.09.26 | sl 0 11.09.26/2 | sl 0 04.09.26 | sl 0 04.09.26/2 | sl 0 20.07.26 | sl SP Aug 12.06.26 | sl SP Aug 12.06.26/2 | sl 0 29.05.26 | sl 0 29.05.26/2 | sl 0 29.09.25 | sl 0 29.09.25/2 | sl 0 04.09.25 | sl 0 04.09.25/2 | sl 0 28.08.25 | sl 0 28.08.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 86 26.06.25 | sl 86 26.06.25/2 | sl 0 12.06.25 | sl 0 12.06.25/2 | sl 0 05.06.25 | sl ME 14.05.25 | sl ME 14.05.25/2 | SP2 sl 06.06.24 | sl 158 31.08.23 | sl 157 15.08.23 | MEj 2023 20.07.23 | sl ICF 3 15.06.23 | sl ICF 1 01.06.23 |
| pořadí | 12. | 6. | 3. | 1. | 5. | 6. | 12. | 30. | 18. | 31. | 27. | 3. | 1. | 26. | 6. | 2. | 7. | 9. | 16. | 28. | 18. | 6. | 37. | 37. | 9. | 23. | 17. | 10. | 15. | 45. |
| odstup % | 83,3 | 4,1 | 14,9 | 0,0 | 77,4 | 19,8 | 2,7 | 48,5 | 13,1 | 53,1 | 11,5 | 27,3 | 0,0 | 54,5 | 3,4 | 2,5 | 2,5 | 6,1 | 5,7 | 56,4 | 7,4 | 1,7 | 3,3 | 67,3 | 0,0 | 72,1 | 58,8 | 89,9 | 0,0 | 12,3 |
| % poražených soupeřů | 79,6 | 90,7 | 95,6 | 100,0 | 93,3 | 90,4 | 78,8 | 23,7 | 55,3 | 40,0 | 48,0 | 94,7 | 100,0 | 39,0 | 87,8 | 98,0 | 88,2 | 80,0 | 62,5 | 41,3 | 63,0 | 88,4 | --- | --- | --- | 42,1 | 64,4 | 67,9 | 58,8 | 4,3 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 22.0 | 9.0 | 16.9 | 10.3 | 15.5 |
| medián | 17 | 9 | 16 | 6 | 12 |
| modus | 10 | 9 | 6 | 6 | 6 |
| počet závodů | 5 | 1 | 15 | 9 | 30 |
| průměrný odstup od vítěze % | 46,6 | 0,0 | 20,2 | 29,3 | 26,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 47,5 | 0,0 | 62,1 | 78,6 | 62,5 |
| počet jízd | 10 | 2 | 30 | 18 | 60 |
| lepší 1. jízda | 5 100,0% | 1 100,0% | 15 100,0% | 9 100,0% | 30 100,0% |
| čistých jízd | 10 100,0% | 2 100,0% | 30 100,0% | 18 100,0% | 60 100,0% |