| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | WX1 slalom cross individual |
45. | 12.45 | 24,8 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | WX1 slalom cross |
45. | 45.43 | 83,3 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | K1W slalom heat |
48. | 25.47 | 26,2 | - | ||
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | WX1 slalom cross |
43. | 43.61 | 77,4 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | K1W slalom heat |
41. | 10.40 | 11,6 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | WX1 slalom cross individual |
36. | 7.84 | 11,2 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | WX1 slalom cross |
36. | 27.73 | 38,4 | - | |
| 24.05.2024 26.05.2024 |
0 76. International Tatra Canoe Slalom | K1W slalom | 7. | 57.87 | 50,3 | - | ||
| 19.09.2023 24.09.2023 |
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) | Lee Valley White Water Centre | K1W slalom heat |
53. | - | |||
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1W slalom semifinal U23 |
14. | 6.75 | 7,2 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1W slalom heat U23 |
12. | 6.03 | 6,5 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | WX1 slalom cross U23 |
31. | 37.03 | 58,8 | - | |
| 03.08.2019 04.08.2019 |
105 World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja | USD Troja, Vodácká 8, Praha 7 Troja, 171 00 | K1W slalom | 53. | 17/DS | 27.13 | 27,3 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 7 |
| ITO Kurumi | sl 0 11.09.26 | sl 0 20.07.26 | sl 0 24.05.24 | sl 161 19.09.23 | sl 157 15.08.23 | sl 157 15.08.23/2 | sl 105 03.08.19 |
| pořadí | 48. | 41. | 7. | 33. | 12. | 14. | 53. |
| odstup % | 26,2 | 11,6 | 50,3 | 0,0 | 6,5 | 7,2 | 27,3 |
| % poražených soupeřů | 20,3 | 34,4 | 84,6 | 38,5 | 54,2 | 55,2 | 40,2 |
| pořadí | 2019 | 2023 | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 53.0 | 19.7 | 7.0 | 44.5 | 29.7 |
| medián | 53 | 14 | 7 | 41 | 33 |
| modus | 53 | 12 | 7 | 41 | 7 |
| počet závodů | 1 | 3 | 1 | 2 | 7 |
| průměrný odstup od vítěze % | 27,3 | 4,6 | 50,3 | 18,9 | 18,4 |
| průměrné % poražených soupeřů | 40,2 | 49,3 | 84,6 | 27,4 | 46,8 |
| počet jízd | 2 | 6 | 2 | 4 | 14 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 0 0,0% | 1 100,0% | 0 0,0% | 2 28,6% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 4 66,7% | 1 50,0% | 2 50,0% | 7 50,0% |
| ITO Kurumi | sl 0 11.09.26 | sl 0 11.09.26/2 | sl 0 20.07.26 | sl SP Aug 12.06.26 | sl SP Aug 12.06.26/2 | sl 157 15.08.23 |
| pořadí | 45. | 45. | 43. | 36. | 36. | 31. |
| odstup % | 83,3 | 24,8 | 77,4 | 38,4 | 11,2 | 58,8 |
| % poražených soupeřů | 18,5 | 18,5 | 30,0 | 32,7 | 32,7 | 33,3 |
| pořadí | 2023 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 31.0 | 41.0 | 39.3 |
| medián | 31 | 43 | 36 |
| modus | 31 | 36 | 36 |
| počet závodů | 1 | 5 | 6 |
| průměrný odstup od vítěze % | 58,8 | 47,0 | 49,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 33,3 | 26,5 | 27,6 |
| počet jízd | 2 | 10 | 12 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 5 100,0% | 6 100,0% |
| čistých jízd | 2 100,0% | 10 100,0% | 12 100,0% |