| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | C1M slalom heat |
55. | 67.93 | 70,8 | - | ||
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | C1M slalom heat |
50. | 12.16 | 14,5 | - | |
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom heat U-23 |
44. | 29.77 | 36,4 | - | ||
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | C1M slalom heat |
45. | 15.24 | 15,7 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | C1M slalom heat |
50. | 13.65 | 14,6 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom semifinal U23 |
30. | 210.37 | 226,8 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom heat U23 |
30. | 5.33 | 5,9 | - | |
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | C1M slalom heat |
49. | 17.28 | 17,3 | - | ||
| 05.06.2025 08.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #1 | C1M slalom heat |
53. | 20.38 | 23,0 | - | ||
| 13.06.2024 16.06.2024 |
76 ICF Světový pohár #3 | C1M slalom heat |
37. | - | ||||
| 06.06.2024 09.06.2024 |
70 ICF Světový pohár #2 | C1M slalom heat |
49. | - | ||||
| 26.01.2024 28.01.2024 |
0 Oceania Canoe Slalom Championships | C1M slalom | 4. | 5.08 | 4,9 | - | ||
| 19.09.2023 24.09.2023 |
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) | Lee Valley White Water Centre | C1M slalom heat |
63. | - | |||
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1M slalom heat U23 |
11. | 7.71 | 8,9 | - | |
| 03.08.2019 04.08.2019 |
105 World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja | USD Troja, Vodácká 8, Praha 7 Troja, 171 00 | C1M slalom | 63. | 10/DM | 22.85 | 23,6 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 | 15 |
| SAITO Shota | sl 0 04.09.26 | sl 0 20.07.26 | sl 0 30.06.26 | sl SP Aug 12.06.26 | sl 0 29.09.25 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 0 12.06.25 | sl 0 05.06.25 | SP3 sl 13.06.24 | SP2 sl 06.06.24 | sl 0 26.01.24 | sl 161 19.09.23 | sl 157 15.08.23 | sl 105 03.08.19 |
| pořadí | 55. | 50. | 44. | 45. | 50. | 15. | 30. | 49. | 53. | 17. | 49. | 4. | 43. | 11. | 63. |
| odstup % | 70,8 | 14,5 | 36,4 | 15,7 | 14,6 | 5,9 | 226,8 | 17,3 | 23,0 | 0,0 | 0,0 | 4,9 | 0,0 | 8,9 | 23,6 |
| % poražených soupeřů | 16,9 | 29,0 | 15,7 | 29,0 | 18,3 | 76,3 | --- | 30,4 | 18,8 | --- | --- | 89,7 | 20,8 | 61,5 | 18,4 |
| pořadí | 2019 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 63.0 | 27.0 | 23.3 | 39.4 | 48.5 | 38.5 |
| medián | 63 | 11 | 17 | 49 | 45 | 45 |
| modus | 63 | 11 | 4 | 15 | 44 | 49 |
| počet závodů | 1 | 2 | 3 | 5 | 4 | 15 |
| průměrný odstup od vítěze % | 23,6 | 4,4 | 1,6 | 57,5 | 34,3 | 30,8 |
| průměrné % poražených soupeřů | 18,4 | 41,2 | 29,9 | 28,8 | 22,7 | 28,3 |
| počet jízd | 2 | 4 | 6 | 10 | 8 | 30 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 0 0,0% | 1 33,3% | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 13,3% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 4 100,0% | 2 33,3% | 6 60,0% | 5 62,5% | 17 56,7% |