WU Jung-Cheng, 2003

TPEregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City MX1 slalom
cross
65.   47.8491,7-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City C1M slalom
heat
54.   13.8716,5-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow MX1 slalom
cross U-23 individual
70.   15.8729,6-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow MX1 slalom
cross U-23
70.   45.0782,1-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1M slalom
semifinal U-23
28.   57.7563,8-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1M slalom
heat U-23
28.   9.8612,1-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith C1M slalom
heat
49.   12.9713,9-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie MX1 slalom
cross U23 individual
60.   7.8015,4-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie MX1 slalom
cross U23
60.   47.8391,7-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie C1M slalom
heat U23
57.   70.3077,5-
12.06.2025
15.06.2025
0 ICF Světový pohár #2 C1M slalom
heat
38.   10.2110,2-
05.06.2025
08.06.2025
0 ICF Světový pohár #1 C1M slalom
heat
64.   134.42151,4-
02.08.2024
03.08.2024
106 ICF WorldRanking Race Praha USD Troja C1M slalom 46.   8.079,0-
27.07.2024
28.07.2024
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava USD Čunovo C1M slalom
-OPEN
10.   8.4112,8-
06.06.2024
09.06.2024
70 ICF Světový pohár #2 C1M slalom
heat
47.   -
26.01.2024
28.01.2024
0 Oceania Canoe Slalom Championships C1M slalom 13.   60.2958,7-
08.06.2023
11.06.2023
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja C1M slalom
heat
33.   35.6039,3-
01.06.2023
04.06.2023
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) Augsburg C1M slalom
heat
40.   129.00131,0-
03.08.2019
04.08.2019
105 World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja USD Troja, Vodácká 8, Praha 7 Troja, 171 00 C1M slalom 74. 13/DM 63.4165,5-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|102889|0|N
Fotky nenalezeny.
0|102889|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
  14         14
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1M

WU Jung-Chengsl 0
20.07.26
sl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
29.09.25
sl 0
08.07.25
sl 0
12.06.25
sl 0
05.06.25
sl 106
02.08.24
ECA Bratisla
27.07.24
SP2 sl
06.06.24
sl 0
26.01.24
sl ICF 2
08.06.23
sl ICF 1
01.06.23
sl 105
03.08.19
pořadí54.23.28.49.57.38.64.46.10.47.13.33.40.74.
odstup %16,512,163,813,977,510,2151,49,012,80,058,739,3131,065,5
% poražených soupeřů23,256,96,920,05,146,41,652,650,0---58,617,92,53,9
pořadí20192023202420252026celkem
průměr74.036.529.052.035.041.1
medián743313492840
modus743310382310
počet závodů1244314
průměrný odstup od vítěze %65,585,120,163,230,847,3
průměrné % poražených soupeřů3,910,240,318,329,024,7
počet jízd2488628
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
14,3%
čistých jízd0
0,0%
2
50,0%
1
12,5%
4
50,0%
5
83,3%
12
42,9%

Kategorie MX1

WU Jung-Chengsl 0
20.07.26
sl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
pořadí65.70.70.60.60.
odstup %91,782,129,691,715,4
% poražených soupeřů15,89,29,228,928,9
pořadí20252026celkem
průměr60.068.365.0
medián607065
modus607060
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %53,667,862,1
průměrné % poražených soupeřů28,911,418,4
počet jízd4610
lepší 1. jízda2
100,0%
3
100,0%
5
100,0%
čistých jízd4
100,0%
6
100,0%
10
100,0%