ROZENTALS Kurts Adams, 2002

G.B.registrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU MX1 slalom
cross individual
54.   14.8632,4-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU MX1 slalom
cross
54.   50.43101,8-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU C1M slalom
heat
47.   13.6915,1-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE C1M slalom
heat
30.   14.4215,0-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg C1M slalom
heat
28.   8.438,7-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg K1M slalom
heat
49.   16.2617,8-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen C1M slalom
heat
37.   19.7725,3-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen K1M slalom
heat
    -
18.08.2019 109 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 6. 1/DS 13.7614,4OČ
0
18.08.2019 109 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 4. 2/DS 5.926,8OČ
0
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|102900|0|N

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
 K1M 1/1 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2019
C1M0
K1M0
Fotky nenalezeny.
0|102900|0|N

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
 K1M 1/1 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2019
C1M0
K1M0

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
2 5         7
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1M

ROZENTALS Kurts Adamssl 0
11.09.26
sl 0
04.09.26
sl SP Aug
12.06.26
sl 0
29.05.26
pořadí47.30.28.37.
odstup %15,115,08,725,3
% poražených soupeřů34,355,456,530,8
pořadí2026celkem
průměr35.535.5
medián3030
modus2828
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %16,016,0
průměrné % poražených soupeřů44,344,3
počet jízd88
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd7
87,5%
7
87,5%

Kategorie MX1

ROZENTALS Kurts Adamssl 0
11.09.26
sl 0
11.09.26/2
pořadí54.54.
odstup %101,832,4
% poražených soupeřů31,229,3
pořadí2026celkem
průměr54.054.0
medián5454
modus5454
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %67,167,1
průměrné % poražených soupeřů30,330,3
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd4
100,0%
4
100,0%