| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | MX1 slalom cross individual |
49. | 10.65 | 23,2 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | MX1 slalom cross |
49. | 50.43 | 101,8 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | C1M slalom heat |
63. | 63.12 | 69,7 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | MX1 slalom cross |
69. | 40.00 | 66,7 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | C1M slalom heat |
40. | 21.28 | 22,2 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 individual |
52. | 7.66 | 14,3 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 |
52. | 45.07 | 82,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom heat U-23 |
50. | 62.14 | 76,0 | - | ||
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | MX1 slalom cross individual |
60. | 10.76 | 16,5 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | MX1 slalom cross |
60. | 29.19 | 41,2 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | C1M slalom heat |
41. | 13.01 | 13,4 | - | |
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | MX1 slalom cross individual |
39. | 8.47 | 16,6 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | MX1 slalom cross |
39. | 44.01 | 78,6 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | C1M slalom heat |
23. | 8.57 | 11,0 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross U23 |
36. | 54.69 | 120,7 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1M slalom semifinal U23 |
29. | 62.36 | 69,2 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1M slalom heat U23 |
29. | 9.54 | 11,5 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross U23 individual |
36. | 4.41 | 10,4 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross U23 individual |
53. | 6.47 | 12,8 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross U23 |
53. | 47.83 | 91,7 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom semifinal U23 |
18. | 6.88 | 7,4 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom heat U23 |
18. | 6.31 | 7,0 | - | |
| 26.06.2025 29.06.2025 |
86 ICF Světový pohár #3 | C1M slalom heat |
33. | 15.55 | 16,9 | - | ||
| 26.06.2025 29.06.2025 |
86 ICF Světový pohár #3 | MX1 slalom cross individual |
54. | 13.27 | 21,5 | - | ||
| 26.06.2025 29.06.2025 |
86 ICF Světový pohár #3 | MX1 slalom cross |
54. | 34.09 | 51,7 | - | ||
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | C1M slalom heat |
48. | 17.10 | 17,1 | - | ||
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | MX1 slalom cross |
65. | 38.56 | 62,8 | - | ||
| 05.06.2025 08.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #1 | MX1 slalom cross |
76. | 49.83 | 99,3 | - | ||
| 05.06.2025 08.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #1 | C1M slalom heat |
36. | 9.99 | 11,3 | - | ||
| 14.05.2025 18.05.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy | C1M slalom heat |
35. | 20.61 | 23,9 | - | ||
| 19.09.2024 22.09.2024 |
136 ICF Světový pohár #5 | MX1 slalom cross |
57. | - | ||||
| 19.09.2024 22.09.2024 |
136 ICF Světový pohár #5 | C1M slalom heat |
38. | - | ||||
| 19.09.2024 22.09.2024 |
136 ICF Světový pohár #5 | K1M slalom heat |
52. | - | ||||
| 12.09.2024 15.09.2024 |
133 ICF Světový pohár #4 | IT Ivrea | MX1 slalom cross |
68. | - | |||
| 12.09.2024 15.09.2024 |
133 ICF Světový pohár #4 | IT Ivrea | K1M slalom heat |
52. | - | |||
| 12.09.2024 15.09.2024 |
133 ICF Světový pohár #4 | IT Ivrea | C1M slalom heat |
36. | - | |||
| 13.06.2024 16.06.2024 |
76 ICF Světový pohár #3 | MX1 slalom cross |
49. | - | ||||
| 13.06.2024 16.06.2024 |
76 ICF Světový pohár #3 | C1M slalom heat |
43. | - | ||||
| 06.06.2024 09.06.2024 |
70 ICF Světový pohár #2 | MX1 slalom cross |
64. | - | ||||
| 06.06.2024 09.06.2024 |
70 ICF Světový pohár #2 | C1M slalom heat |
37. | - | ||||
| 30.05.2024 02.06.2024 |
ICF Světový pohár #1 | USD Augsburg | C1M slalom heat |
43. | - | |||
| 24.05.2024 26.05.2024 |
0 76. International Tatra Canoe Slalom | C1M slalom | 24. | 33.42 | 32,9 | - | ||
| 18.08.2019 | 109 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka | USD Veltrusy | K1M slalom | 35. | 1/ŽS | 29.02 | 33,2 | OČ 0 |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | 19 | 22 |
| ROZENTALS Klass Francisks | sl 0 11.09.26 | sl 0 04.09.26 | sl 0 30.06.26 | sl SP Aug 12.06.26 | sl 0 29.05.26 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 86 26.06.25 | sl 0 12.06.25 | sl 0 05.06.25 | sl ME 14.05.25 | SP5 sl 19.09.24 | SP4 sl 12.09.24 | SP3 sl 13.06.24 | SP2 sl 06.06.24 | SP1 sl 30.05.24 | sl 0 24.05.24 |
| pořadí | 63. | 40. | 50. | 41. | 23. | 25. | 29. | 19. | 18. | 33. | 48. | 36. | 35. | 17. | 36. | 23. | 37. | 23. | 24. |
| odstup % | 69,7 | 22,2 | 76,0 | 13,4 | 11,0 | 11,5 | 69,2 | 7,0 | 7,4 | 16,9 | 17,1 | 11,3 | 23,9 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 32,9 |
| % poražených soupeřů | 11,4 | 40,0 | 3,9 | 35,5 | 57,7 | 33,3 | 3,4 | 69,5 | 41,4 | 34,7 | 31,9 | 45,3 | 12,8 | --- | --- | --- | --- | --- | 48,9 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 26.7 | 30.4 | 43.4 | 32.6 |
| medián | 23 | 29 | 41 | 33 |
| modus | 23 | 18 | 23 | 23 |
| počet závodů | 6 | 8 | 5 | 19 |
| průměrný odstup od vítěze % | 5,5 | 20,5 | 38,4 | 20,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 8,2 | 34,0 | 29,7 | 24,7 |
| počet jízd | 12 | 16 | 10 | 38 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 7 58,3% | 11 68,8% | 6 60,0% | 24 63,2% |
| ROZENTALS Klass Francisks | SP5 sl 19.09.24 | SP4 sl 12.09.24 |
| pořadí | 22. | 22. |
| odstup % | 0,0 | 0,0 |
| % poražených soupeřů | --- | --- |
| pořadí | 2024 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 22.0 | 22.0 |
| medián | 22 | 22 |
| modus | 22 | 22 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 0,0 | 0,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 0,0 | 0,0 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 4 100,0% |
| ROZENTALS Klass Francisks | sl 0 11.09.26 | sl 0 11.09.26/2 | sl 0 04.09.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl SP Aug 12.06.26 | sl SP Aug 12.06.26/2 | sl 0 29.05.26 | sl 0 29.05.26/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 86 26.06.25 | sl 86 26.06.25/2 | sl 0 12.06.25 | sl 0 05.06.25 | SP5 sl 19.09.24 | SP4 sl 12.09.24 | SP3 sl 13.06.24 | SP2 sl 06.06.24 |
| pořadí | 49. | 49. | 69. | 52. | 52. | 60. | 60. | 39. | 39. | 36. | 36. | 53. | 53. | 54. | 54. | 65. | 76. | 57. | 68. | 49. | 64. |
| odstup % | 101,8 | 23,2 | 66,7 | 82,1 | 14,3 | 41,2 | 16,5 | 78,6 | 16,6 | 120,7 | 10,4 | 91,7 | 12,8 | 51,7 | 21,5 | 62,8 | 99,3 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 |
| % poražených soupeřů | 37,7 | 36,0 | 2,9 | 32,9 | 32,9 | 15,7 | 15,7 | 26,9 | 26,9 | 20,5 | 20,5 | 37,3 | 37,3 | 15,9 | 15,9 | 21,0 | 2,6 | --- | --- | --- | --- |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 59.5 | 53.4 | 52.1 | 54.0 |
| medián | 57 | 53 | 52 | 53 |
| modus | 49 | 36 | 39 | 49 |
| počet závodů | 4 | 8 | 9 | 21 |
| průměrný odstup od vítěze % | 0,0 | 58,9 | 49,0 | 43,4 |
| průměrné % poražených soupeřů | 0,0 | 21,4 | 25,3 | 19,0 |
| počet jízd | 8 | 16 | 18 | 42 |
| lepší 1. jízda | 4 100,0% | 8 100,0% | 9 100,0% | 21 100,0% |
| čistých jízd | 8 100,0% | 16 100,0% | 18 100,0% | 42 100,0% |